Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chcę schudnać

Polecane posty

Gość gość
ja stosuje tabletki Slimcea. Pomogło. Odkąd szukałam czegoś skutecznego naciełąm się z 10x. Teraz na slimcea waga w koncu spada tak jak powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobnie jak koleżanka wyżej też brałam tabletki SLIMCEA. Pozwoliły mi pokonać wagę z która walczyłam blisko rok, różnymi metodami które były nie skuteczne. Znalazłam informacje o Slimcea i zamówiłam. nie żałuje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że Foreverslim jest jednym z najskuteczniejszych preparatów tego typu.A czy za chwilę znajdzie się matoł który będzie po mniej jechała mam to gdzieś .Mojego zdania na temat Foreverslimu nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam wielu tabletek odchudzających, linea się nie sprawdziła, schudłam 2 kg tylko po tym, jakieś tam chińskie herbatki też się nie sprawdziły, zaczęłam stosować African Mango i jest rezultat spadło mi już 5 kg :)w ciągu miesiąca, godne polecenia... :) http://nplink.net/btkjP7vM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona 27
Dużo by pisać złotych rad. Każdy ma inna, i swoja o odchudzaniu. Ja próbowałam w ubiegłym roku paru środków, które miały być rewelacyjne. Ok, nie stosowałam diet, wiec latałam do apteki i wypróbowywałam kolejne środki wspomagające spalanie tłuszczyku. Moge smialo polecić http://nplink.net/btkjP7vM . Dzis jestem lzejsza o 12 kg, bez efektu jojo, bez nadmiernego starania sie i bez stresu. Widze roznice po ubraniach, po sobie i po swoim samopoczuciu. Czy warto bylo sie odchudzac? Warto. 2 miesiace kuracji, i jestem z siebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pozytywną opinie o suplementach czy tabletkach na odchudzanie ale nie wszystkich. Widaomo że na rynku są środki które mogą niszczyć opinie na ten temat ponieważ nie działają tak jak powinny albo są szkodliwe. Ja podeszłam do tematu w ten sposób że przed zakupem dokładnie sprawdziłam opinie, skład, recenzje o tabletkach SLIMCEA. Dopiero zamówiłam i nie obawiałam się o brak efektu bo wiedziałam że zadziała. Schudłam 9kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość___
DO GOŚĆ: SLIMCEA to dno! Dlaczego sami sobie wymyślacie takie bzdurne opinie i wpisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje jak inni. Odpowiednia dieta. ew możesz również dorzucić suplement diety Slimcea dla powiększenia efektów kuracji odchudzającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój cel, czyli 55 kg osiągnęłam dopiero po n-tej próbie. Zanim trafiłam na figurena, próbowałam wszystkiego co reklamowali w tv i gazetach. Okazało się, że to co najlepsze broni się samo. Figurena bez reklamy okazał się najskuteczniejszy. Bo nie tylko spadła waga aż o 14 kg po trzech miesiącach kuracji, ale mogłam tez zapomnieć o efekcie jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt faktem, Też lece na slimcea bo wakacje się zbliżają. Powinnam zdążyć schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku skutecznośc Foreverslim przekroczyla moje najśmielsze oczekiwania. W końcu mogę spokojnie żyć, bez obaw o swoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea jest ok według mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest ok, Piepszeni Spamerzy na całego! .. ale O.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJogo
Stosuje Foreverslim od pięciu tygodni,pomału wracam do wagi sprzed ciąży ,teraz muszę jedynie się zmobilizować i iść na siłownie,muszę wzmocnić trochę mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduleksa883
To powodzenia :) Podstawą skutecznego odchudzania jest przede wszystkim regularny posiłek i choć minimalna aktywność fizyczna, dodatkowo warto nie zapominać o tym, aby włączyć do odchudzania naturalny preparat ja np. stosowałam afrykańskie mango dzięki czemu zmniejszył się mój apetyt. W efekcie w przeciągu 3 miesięcy schudłam 17kg polecam! (posiadam znaczne rabaty na afrykańskie mango nie będę ich już wykorzystywała) jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu magda.orzechowska87@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×