Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 4...czyli jak zrobić dobrze wykluczając pchanie i ciągnięcie

Polecane posty

nie daja sobie rady z taka kobieta jak ja :) gdy zdaja sobie sprawe, ze wcale nie jestem ta mala, potrzebujaca pomocy i wsparcia kobietka.lecz, ze jest wrecz przeciwnie ( bo jestem zbyt i to ja rozdaje karty), jestem dla nich zagrozeniem, byl tylko jeden ktory potrafil sprostac wyzwaniu i chyba do konca mojego zycia pozostanie tym jedynym... reszta to .... nawet nie cienie tego jednego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy Kotko że jeszcze nie poznałaś Rycerza...,a może mnie...?;) eLKa nie chowaj się:) nie podglądaj:) widzę Twoje oczy błyszczące podnieceniem wyobraźni o gorącym prysznicu i wielokrotnym orgazmie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz? sam zaczynasz stereotypowo reagowac :) dobra spadam, pojawie sie moze pozniej trzeba w koncu ruszyc tylek, zalozyc szpilki (swietne na cwiczenia pewnych partii ciala) i jechac do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo seksistowskie klimaty doktorku szefie mój dostaniesz odcisków od tego fotela rusz zada i zrób obchod Jedruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczyłam na to, że Was poczytam i zabłyszczą mi bardziej :D ;) x Koci, kształtuje się pupa ale cierpi kręgosłup. Chociaż czasem żałuję, że mogę je ubrać (póki co :P ) tylko po to by zaraz zdjąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Panie a szczególnie el.KA za plecami już weekend miłego dzionka *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od życia ;) U mnie to nawet nie kręgosłup a wrodzona ciapowatość skutkująca połamaniem kończyny w niedalekiej przeszłości :D x Ech jak ja Wam zazdroszczę tego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie licz na czytanie;)nie lepiej błyszczeć w realu?;) i nie żałuj,w łóżku szpilki nie są aż tak niezbędne;) można szybko się ich pozbyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może miałabyś ochotę zazdrościć sobie w poniedziałek,że ten skrócony weekend tak szybko minął?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popchnę...,może ktoś pociągnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to nie.. do poczytania wieczorem:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
oj tam, prosty czy nie, poradzisz sobie , wierze w ciebie moja juz niekochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof zgolił jajka konia walnął i mam w d***e kotke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof co ty bredzisz o ciebie mam być zazdrosna? Ciebie już całkiem pogieło ja pierdziele facet ja mam kogoś a tobie radze żebyś nigdy nie wtrącał się gdy gadałam z kredkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×