Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Picie octu spirytusowego na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Witam Mam 170cm wzrostu i ważę 68kg. Myślę o tym, żeby się odchudzać. Gdzieś przeczytałem, że picie octu spirytusowego jest dobre na odchudzanie, ponieważ spala tłuszcz nagromadzony w organiźmie. Czy coś mi się może stać jeżeli będę pił ten ocet, czy może rzeczywiście po nim schudnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spirytusowego , a jablkowego .Spirytusowego nie wolno pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ocet nie spala tluszczu, ludzie skad wy sie urwaliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja bardzo dobra znajoma po studiach, matka dzieciom tez sie w ten sposob odchudzala, zmarla po 30tce, a ile sie przedtem nameczyla to jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one pily spirytusowy czy jablkowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocet spirytusowy!? To chyba jakiś żart. Jest tyle różnych suplementów np. slim coffee. Może warto spróbować czegoś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daruj sobie ten ocet nic dobrego to ci to nie przyniesie.Jak chcesz zgubić parę niechcianych kilogramów nie lepiej było by zainwestować w jakieś skuteczne tabletki.Polecam ci Foreverslim.Tabletki sa skuteczne i co najważniejsze bezpieczne dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pij po prosty wodę !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po occie spirytusowym chudnie sie pięknie, to fakt, ale jednoczesnie w ciężkim stanie, ze spustoszonym wnętrzem ląduje się w szpitalu. A ocet jabłkowy - to zupełnie inna bajka. Jest masę stron na ten temat - warto go pić dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka piła go regularnie i była chuda, raka u niej wykryli jak miała 24 lata a jak miała 30 zmarła , nie wiem czy od tego spirytusu ale za wcześnie ta smierć więc jakies czynniki tego raka pobudziły do rozwoju bo podobno każdy ma raka tylko musi powstać odpowiednie środowisko żeby on sie obudził do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ocet zabija czerwone krwinki stad białaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie picie spirytusowego a jabłkowego i to w ograniczonej ilosci nie litrami pomoze w odchudzaniu a przynajmniej zachamuje apetyt- ja pije od miesiąca 3×dziennie po 2 lyzki na szklanke wody mineralnej + mniej jem ale ogolnie jem wszystko tylko w mniejszych ilosciach i schudlam 5 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wspaniala dieta cud! Pol godziny przed kazdym posilkiem pij pol litra wody moze nawet byc gazowana.Woda wypelnia zoladek wiec mniej sie je a poza tym oczyszcza organizmz toksyn.Radze sprobowac!Naprawde skutkuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za głupi pomysł.Zrujnować sobie zdrowie ,jest wiele lepszych i bezpieczniejszych sposobów aby pozbyć się nadwagi.Ja polecam ci tabletki Foreverslim.Nawet się nie obejrzysz jak zrzucisz całą nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cześć. Ja piłam jak byłam nastolatką ocet spirytusowy rozcieńczony z wodą( pół na pół )  przez krótki okres czasu, rezultat taki , że na długo byłam chuda jak patyk , ale odczuł to mój żołądek ( bóle , bóle i bóle ) oraz nerki ( też bolały) , dziś bym tez tak chciała, ale strach przed konsekwencjami mnie ogranicza, zastanówcie się co robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×