Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

25 lat to za wcześnie na dziecko!

Polecane posty

Gość gość

Nie dawno czytałam taki temat tutaj i każdy wmawiał dziewczynie, że to dobry czas na dziecko. A ja Wam mówię, że to za wcześnie i zdania nie zmienię! Dzieci powinno się rodzić po 30 roku życia najwcześniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nas twoje zdanie obchodzi? Chce niech ma co sie wpierdzielasz tępoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja urodziłam planowane dziecko w wieku 21 lat i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa :). Każdy ma inne priorytety. Teraz nie mogę mieć już dzieci i cieszę się, że nie czekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nas twoje zdanie obchodzi? Chce niech ma co sie wpierdzielasz tępoto x Po prostu taki jest moje zdanie! I to chyba Ty jesteś tępa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma dzieci wtedy kiedy chce. Ja mam dokladnie 25 lat (koncze w grudniu) i jeszcze nie mam dzieci i nie planuje, ale wiekszosc moich znajomych rowiesniczek juz jest dzieciata. 2 moje bliskie kolezanki maja juz dwojke dzieci. Ja w nastepne lato mam slub, potem chcemy kupic dom (narazie wynajmujemy), potem dopiero dzieci czyli za jakies 3 lata dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem tego samego zdania, tylko głupie marnują młodość na pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:17 gowno mnie twoje zdanie obchodzi. Chce niech ma tępa dzido. Dla ciebie ruro za szybko a dla innych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:22 jak widać kultury za grosz nie masz. Patologia jakaś i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i masz rację. Ja urodziłam w wieku 31 lat i chwalę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że z wcześnie. Bo kto rodzi dzieci poniżej 3o roku zycia? Tylko patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah odpisuje sama sobie tępa ściera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jesteś tępa ściera. Akurat to ja pisałam, że urodziłam w wieku 31 lat i jestem podobnego zdania jak autorka. A ty pewnie jesteś matką, która bardzo młodo urodziła dziecko. I jaki Ty możesz dac temu dziecku przykład? Patrząc na Twoje wpisy takie kobiety nie powinny mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam dzieci stara ruro po 30stce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam w wieku 21 lat, mając stała prace wiec nie każda młoda dziewczyna z dzieckiem to patologia. Trochę od tego czasu przeszłam ale zawsze najpierw patrzyłam na dziecko. Materialnie i emocjonalnie rodziłam sobie i radzę bardzo dobrze ( nigdy nie brałam zasiłków ani innych pomocy). Autorko każdy ma inne cele i priorytety i to nie jest powód do obrażania innych. Każdy dokonuje wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tavwredna jak smialas przeciez dziecko ma byc po 30stce i koniec to magiczny prog ktorego przekroczenie jest automatycznie patologia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem autorko ile twoja matka miała jak Ciebie urodziła. Ja mam akurat 25 lat , męża, oboje stałą prawdę własne mieszkanie i 2 dzieci, i wiesz co ciesze się bo babcią na wywiadówki nie mam zamiaru chodzić. Jak masz taką potrzebę to rodź po 30 mało mnie to interesuje ale z mojej perspektywy bynajmniej jeszcze coś z życia będę czerpać po 30 a nie wtedy bawić się w pieluchy!!! Tyle na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcia na wywiadówki! Ale się uśmiałam! Ja urodzilam syna w wieku 21 lat (teraz ma juz 19 lat) to bylam najmlodsza matką na wywiadówkach i było mi głupio. Popieram autorkę w polowie bo w drugiej fajnie jest jak juz mam takiego dużego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... Nie mam jeszcze 30, a mam dwójkę dzieci, prace, stabilna sytuacje materialną i mieszkaniowa, realizuje swoje pasje, w które udało mi się włączyćstarsze dziecko. Emocjonalnie rorównież jestem dojrzała. Dzieci są zadbane, niczego im nie brakuje. Faktycznie jestem straszna patologia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie tez, chyba ze to wpadka, ale rodzic po 30 to za pozno, potem dziecko nawet 30 nie doczeka a rodzica juz na 80% nie ma.... sama planuje miec te 28 i urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przestancie. Jak mozna dojrzalosc do bycia rodzicem przekladac na sztywne ramy czasowe? Niektore osoby maja 24 lata i wlasne mieszkanie + stabilizacja finansowa. Jak czuja sie gotowi i chca dziecka to niech maja. Kazdy niech zyje po swojemum jak to mowia: za nikogo nie umrzesz wiec mu nie mow jak ma zyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie tez, chyba ze to wpadka, ale rodzic po 30 to za pozno, potem dziecko nawet 30 nie doczeka a rodzica juz na 80% nie ma.... sama planuje miec te 28 i urodzic x Jaka Ty głupia! Dziecko 30stki nie doczeka a rodziców nie ma? Co Ty piszesz! Kto teraz umiera w wieku 60 lat. No fakt umierają ludzie w każdym wieku, ale teraz ludzie długo żyją! A po drugie piszesz, że planujesz dzieci w wieku 28 lat, a po 30stce to póxno, przecież to tylko 2 lata różnicy głupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat to babcia?? Co Wy wypisujecie za głupoty omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×