Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

die Schlumpfe

Wasze znienawidzone i wasze ulubione seriale?

Polecane posty

Znienawidzone: Trudne sprawy, Dlaczego ja, Pamiętniki z wakacji, nieprawdopodobne a jednak, malanowski i partnerzy, pielęgniarki, ślubna gorączka, czyja wina?, w imieniu prawa, prawnicy, komornicy, małżonkowie, uwikłani, szkoła życia, ukryta prawda, sędzia anna maria wesołowska, sąd rodzinny, w11, detektywi, szpital, szkoła, sekrety sąsiadów, na patrolu, policjanci i policjantki Drugie miejsce w znienawidzonych zajmują: M jak miłość, Klan, Plebania, Na dobre i na złe, Barwy szczęście. Po środku lubię: Ojca Mateusza i Ranczo, Komisarz Alex Ulubiene: Kiepscy, Rodzina Zastępcza, Zbuntowany anioł, krople miłości, Miodowe lata, Mamuśki, Brzydula Kolumbijska, przyjaciółki i rywalki, Alvaro, Luz Maria, Moda na sukces, Niania, Dynastia, Komisarz Rex, Gliniarz i Prokurator, Zagubieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znienawidzony to barwy szczesia ulubiony - the walking dead

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miodowe lata tez uwielbiam zaraz po walking :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ulubiony to "przyjaciele":) ehhh... znam prawie na pamiec a zawsze sikam ze smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bundy niczym nie przypominali kiepskich a kiepscy to miała być prawdopodobnie ich kopia. Z tym, że tutaj tym Alem była Halinka a Ferdek był Peggy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z seriali animowanych lubiłam smerfy, flinstonów, jetssonów, scooby too, tom i jerry, szczenięce lata scooby doo, szczenięce lata toma i jerrego, większość bajek HANNA BARBERA, jeszcze miś coralgol, gumisie i muminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z seriali animowanych lubiłam smerfy, flinstonów, jetssonów, scooby too, tom i jerry, szczenięce lata scooby doo, szczenięce lata toma i jerrego, większość bajek HANNA BARBERA, jeszcze miś coralgol, gumisie i muminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znienawidzone: Wszystkie programy a'la trudne sprawy- nienawidzę. Polskie seriale niemal wszystkie, i zagraniczne typu moda na sukces czy świat według bundych (czy jakoś tak). Ulubione: Walking Dead- na 1 miejscu, Potem Supernatural, Once upon a time, Falling Skies, ostatnio też nowy serial The Strain (polecam). Świat według kiepskich, ranczo (ale nie oglądam jakoś póki co) i miodowe lata. No i jak na polsacie leciały kryminalne zagadki NY/Miami to lubiłam obejrzeć. Muszę też wrócic do oglądania serialu Mentalista, bo też porzuciłam nie wiem czemu, a dobry był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,msalice17 2014.10.10 Znienawidzone:Wszystkie programy a'la trudne sprawy-nienawidzę.Polskie seriale niemal wszystkie,i zagraniczne typu moda na sukces czy świat według bundych(czy jakoś tak).,,To samiutko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę wszystkich polskich , płaczliwych telenoweli. Klan , M jak Miłość , Pierwsza miłość to już dawno ie powinno być transmitowane . Robi tylko mielonkę ludziom z mózgów. Odnośnie ulubionych... Ostatnio ubóstwiam Wrogie Niebo i już nie mogę doczekać się następnego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znienawidzone seriale? Większość polskich i wszelkie brazylijskie, meksykańskie i inne portugalskie odmiany tasiemców. Ulubione? Twin Peaks!! oraz... How I Met Your Mother, Friends, Skins, Family Guy, no i kiedyś Pretty Little Liars (teraz oglądam już bardziej z przyzwyczajenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×