Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nauka języka angielskiego

Polecane posty

Gość gość

chciałabym nieco podszkolić swój angielski. ogólnie ucze sie go juz ladnych pare lat, ale czuje ze to dalej nie jest to ;) zastanawiam sie czy jest sens inwestowac w szkole jezyka, czy lepiej uczyc sie samemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nauka w domu jest dobra, ale raczej do powtorki ;) ja chodze do lincolna i widze postepy, wiec raczej stawiam na szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja przez wszystkie lata w szkole średniej nie nauczyłam się kompletnie niczego...Maturę zdałam na 90% tylko dzięki temu,że uczyłam się sama w domu.Wystarczą chęci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez chodze do lincolna. jestem bardzo zadowolona z nauki tam :) grupy sa male, zajecia z nativami, urozmaicone lekcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujonica
Można uczyć się samemu, jeśli ma się wystarczająco dużo motywacji. Może z tego warto skorzystać: http://www.e-angielski.com/lekcje-jezyka-angielskiego/kurs-angielskiego-dla-srednio-zaawansowanych Wygląda sensownie. Ja też w wolnej chwili zobaczę dokładniej, co to. Ale na pierwszy rzut oka - spoko. I u góry na stronie są właśnie odnośniki - w zależności od stopnia zaawansowania. To znaczy jest jeszcze kurs dla początkujących - poziom I i II, kurs gramatyki w postaci mp3 i kurs do matury. Ja uważam, że warto inwestować w naukę języków, choćby dlatego: http://www.praca-ustron.pl/porady-dla-pracownikow/489/z-certyfikatem-jezykowym-o-prace-latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvb

Corce bardzo się podobało na obozie językowym na Malcie, była zeszłym latem. Myśmy z mężem kupili jej taki obóz z okazji 15 urodzin w biurze Lingwista ATJ (na stronie lingwista.com.pl mają cenniki i też fajny uczciwy opis co wchodzi w skład ceny), nie biorą wcale więcej niż konkurencja a znają się na kursach językowych bo zanim zaczęli robić wyjazdy działali przez kilkadziesiąt lat jako szkoła językowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie w okolicach Podkowy Leśnej i chcecie się nauczyć języka angielskiego to skontaktujcie się z http://kam-an.edu.pl/ Znajduje się tam świetna szkoła języka angielskiego, w której sama podszkoliłam się w tym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buida

A ja polecam Ci zapoznać się z informacjami na tej stronie mi pomogły w samodzielnej nauce - angielskifluent.pl/blog/jak-nauczyc-sie-angielskiego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go91

Witajcie. Czy ktoś chodził do www.elsinore-angielski.katowice.pl? jakie macie opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zichora

Zadowolona jestem z nauki języka w Pi School - w grupie jest to dla mnie opcja idealna ale tak na prawdę w niewielkich grupach. W Pi School sie fajnie uczę, grupy niewielkie, sporo fajnych tematów. Jest progres jak widzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gokka

no bo jest to fajna szkoła i mają dobrze dobrane grupy! ja jestem zachwycona u nich nauką i mam nadzieję ze po wakacjach będę kontynuować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×