Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katapul

Dojrzałość do życia?

Polecane posty

Gość katapul

Jestem singielką. Mieszkam z rodzicami, dość dobrze zarabiam, lubię swoją pracę, mam różne pasje. Parę lat temu byłam w związku, wydawało mi się (a może nie?), że jestem strasznie zakochana, że to facet na całe życie, nie zabezpieczałam się , wtedy wydawało mi się, że chcę mieć z nim dziecko, przez jakiś czas czułam, że to ktoś komu chcę dać dziecko, wziąć ślub. Rozstaliśmy się, od tego czasu spotykam się z różnymi facetami, nic na stałe i jakoś mam mniejszą ochotę na dziecko i stały związek. Nie wiem co myśleć - mam 35 lat a nadal nie wiem czego chcę, czy chcę mieć dziecko, męża, brać tą odpowiedzialność na siebie? A może zostać wolną singielką? Albo szukać faceta z założeniem, że to nie będzie do końca życia bo i tak się posypie? Miała tak któraś z was? Miotam się trochę w tym życiu, bo niby jest mi dobrze ale boję się, że czas ucieka a ja jednak będę kiedyś żałować decyzji, że nie miałam dziecka/bliskiej osoby. Z drugiej strony - nie wiem czy nadaję się na matkę/żonę - boję się, że będę żałować decyzji o macierzyństwie ale przecież jak już ją podejmę to nie wycofam się. A skoro jakoś nie czuje do tej pory instynktu to może nie zawracać sobie głowy facetami do związku? Czy tylko ja tak mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katapul
I ani jednego komentarza? Nikt nie ma żadnej opinii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, tych kwestii nie mozna do konca forsowac, i tylko do jakiegos stopnia jestesmy kowalami swojego losu. Wiec, albo po prostu w glebi duszy nie chcesz dlugotrwalego zwiazku, albo nie poznalas jeszcze wlasciwego faceta z ktorym moglabys i chcialabys stworzyc staly zwiazek. Taka mozliwosc tez nie lezy zawsze na ulicy. Nie ma tak, ze postanawiasz "chce znalezc material na meza I ojca" i prosba sie od razu realizuje. Czasami bardzo trudno jest znalezc odpowiednia osobe, a skoro sie w ogole nad tym zastanawiasz, to widac, ze jestes osoba rozsadna, ktora nie zgodzi sia na byle kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×