Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mik7

Orteza na nogę POMOCY!

Polecane posty

Gość mik7

Za kilka dni idę ściągnąć gips z nogi i zamienić go na ortezę (stabilizator) . Powiedzcie mi jak mam to nosić na spodnie czy pod? wiem że będzie specjalna opaska ale mogę to założyć na jeansy czy pod nie ? Bo już za zimno na spodenki a do szkoły chodzić muszę. Proszę pomóżcie nigdy nie miałam tego na nodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na spodnie możesz jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik7
Chodzi mi o tą ortezę na staw skokowy, przypominającą długi but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka miała ortezę i nosiła ją na spodniach. Zresztą z tego co pamietam ta ''opaska'' był dosyc sporych rozmiarów i raczej byś na nią jeansów rurek nie naciągnęła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik7
O fajnie że znasz osobę która to nosiła bo ja się jeszcze z tym nie spotkałam i dlatego pytam, dzięki. A powiedz mi czy chodziła o kulach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym że ta kolezanka miała ortezę na kolanie, ortezy na stawie skokowym niestety nigdy nie widziałam. Z tego co pamiętam, koleżanka chodziła o kulach tylko kiedy miała nogę w gipsie i na początku noszenia ortezy (miała dosyć spore problemy ze stawem kolanowym i długo ją nosiła), potem już chodziła normalnie, bez kuli :) orteze mozna regulować, tzn ustalić maksymalny kąt do jakiego można zgiąć nogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik7
rozumiem i tak dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przechodziłam podobną rehabilitację. Na szczęście ortezę udało się korzystnie pożyczyć w http://www.zdrowie.naklo.pl/ i wszystko się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×