Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wesele małym kosztem

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich serdecznie ! W przyszłym roku planuje ślub cywilny z przyjęciem weselnym i zastanawiam sie nad opcja zorganozowania wesela w przydomowym pgrodzie badz jakims zajezdzie najlepiek nad jeziorem, jednocześnie aby koszty byly jak najmniejsze. Mieszkam w Bydgoszczy. Czy ktos z Was ma doświadczenie w tych sprawach, moglby mi polecic jakis dobry o tani katering przypadku wesela w ogrodziwe, badz jakies przytulne miejsce do zorganizowania wesele na sali. Moze ktos z Was organizowal wesele na wlasna reke i chcial sie podzielic wrazeniami praz jak to wyszlo finansowo. Dodam , ze wesele bedzie na 50 osòb. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarkabasia
Jeśli szukasz oszczędnosci zobacz sobie na stronę www.gieldaweselna.pl - tam jest duzo ciekawych ofert weselnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe, czy twoi goście też będą mieć podobny dylemat, jak uczestniczyć w weselu z małym kosztem. Może bombelkowa koperta zamiast zwykłej, żeby młodzi odnieśli wrażenie, że jest mocniej wypchana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś korzystał może z fotografa AB MAUREA STUDIO Znalazłam na giełdzieweslenej, ceny ma ok, ale chciałabym mieć pewność, że to będzie dobry wybór. A może polecicie kogoś z Wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marczellina
Mówisz o nich? http://gieldaweselna.pl/AB_MAUREA_STUDIO,f46.html?akcja2=napisz Mają fajną ofertę myślę, że śmiało możesz skorzystać z ich usług. Koleżanka z pracy też korzystała i wyszło pięknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marczellina moja przyjaciółka korzystała z ich usług i była bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja przyjaciółka nie korzystała z ich usług. Muszę spytać, czy bardzo nieszczęśliwa przez to była ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj znalazłam fajny dom weselny w woj mazowieckim, czy ktoś organizował tam wesele? www.kafirm.pl/s,6879/orient/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćannka
Owszem na niektórych rzeczach da sie przyoszczędzić ale sa i takie na które lepiej wydać więcej kasy i być zadowolonym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten dworek w Masłowie: http://www.kafirm.pl/s,7233/dworek,w,maslowie/ prezentuje się nieźle, podbijam pytanie, ktoś tam może był, organizował ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładny ten dworek, w ogóle w tym katalogu dużo ciekawych firm zw z weselem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzunia
jeśli podobał Ci się dworek to sprawdź sobie jeszcze sitarska.pl - to jest Hotel 3*aczkolwiek ceny mają bardzo przystępne, jedzenie bardzo smaczne i obsługa jest też miła, czego chcieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×