Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jest jedna dziedzina w której mnie nie pobijecie, niszowość!

Polecane posty

"To nie jest metal, to po pierwsze" Nawet nie wiesz, jak sie kompromitujesz. To jest heavy metal. Tak brzmi klasyczny heavy metal. Metal ma bardzo wiele gatunków, bardzo sie od siebie rózniących. Ty pewnie myślisz ze wszystkie zespoły metalowe grają death metal i brzmią jak Behemoth. :D :D :D P.S wracaj do tematu w którym miałes sie odnieśc do fanów metalu po 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet dobry ten kawalek. Wokal moglby byc lepszy, na poczatku fajnie bas chodzi. Ale calego nie przesluchalem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.metal-archives.com/bands/Monolit/119160 tu masz strone tego zespołu na Metal archives i podany gatunek Genre: Heavy Metal (early), Thrash Metal (later) dlaczego tak sie wymądrzasz na temat gatunku muzyki na którego temat bardzo mało wiesz, co teraz udowodniłeś? :) ile płyt z muzyką metalową przesłuchałeś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, czyli twierdzisz, że jesteś super, bo słuchasz jakiegoś jugosłowiańskiego wycia, a inni nie? Wiesz....jest tysiąc dziedzin, w których Cię pobiję. Takich, które się liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Man of the moon nie kompromituj sie smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest heavy metal. Tak brzmi heavy metal. Przesłuchaj sobie klasyke gatunku taką jak Saxon, Iron Maiden, King Diamond, Manowar itd. Hard rock to np. Deep Purple i Led zeppelin. Nic nie myle, znam setki zespołów i dobrze sie orientuje w tej muzyce. No ale Man of the Moon wie lepiej g****o sie znając na metalu i jeszcze mi wmawia że coś myle :D "Jeśli mylisz obleśny, niesłuchalny dla normalnych ludzi metal" Które gatunki tak nazywasz? death metal? thrash metal? Black metal? grindcore? groove metal? deathcore? No napisz, które, "ekspercie" :D skoro tak sie wymądrzasz, to coś na ten temat wiesz :D czyżby nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze niby k***a co? ty j****y patalachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie znam i nie chce znać twórczości tego zespołu, ale akurat ta piosenka ma z metalem niewiele wspólnego." Przecież ta piosenka to typowy przykład klasycznego heavy metalu z lat 80, idioto :D Myślisz ze wszystkie zespoły metalowe grają death metal jak Behemoth? :D No chyba, ze mówisz o drugim linku, to jeszcze folk metalu nie uwazasz za metal? :D :D Skąd w tobie taka chęć do wymądrzania sie o rzeczach nan których sie nie znasz bucu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty twierdzisz że jesteś NISZOWATA?? Ty twierdzisz że jesteś NISZOWATA?? A ja słucham nagrania z 1976 roku, a którym stara Marciniakowa pierdzi na żerdzi. Nagranie wykonane magnetofonem monofonicznym kasprzak w jednym egzemplarzu w czasie pielgrzymki na pola w okolicach Lichenia. I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra juz nie wiem kto ma racje czy kasiaszatanistka czy man of the moon. Oboje kastraci zaraz beda p******ic na pare stron. Polecam przygotowac popcorn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przesłuchaj sobie Black Sabbath i wróć gdy ogarniesz różnicę." Black Sabbath to dla mnie akurat hard rock i znam ich całą dyskografie 🖐️ Za to solowe albumy Osbourna i Dio to już heavy metal. Za to ty nigdy nie przesłuchałes nawet jednego metalowego albumu w całym swoim życiu, więc czemu sie wymądrzasz? Wiesz czym sie rózni np. thrash metal od heavy, a heavy od deathu? :) Dlaczego fance metalu, znającej kilkaset zespołów, próbujesz wmawiać jakieś bzdety, które kazdy by wysmiał, samemu nie znając sie kompletnie na tej muzyce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka, wpisz sobie na yt massacration metal is the law, i przesluchaj :P plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przeciez album paranoid ma metalowe brzmienie kasiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, kwestia nazewnictwa ale ten idiota próbuje wmówić że heavy metal to hard rock, a metal to tylko według niego tylko Behemoth, i jeszcze myśli, ze ma racje :D nawet nie wie jak sie kompromituje :D i nawet nie odniesie sie do moich argumentów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Led Zeppelin to hard rock? YYYY, NOPE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. A ja akurat po tej waszej interesujacej dyskusji nadal nie wiem o czym gadacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą brzmienie Paranoid jest inne niż brzmienie zespołów z lat 80 jakie lubie najbardziej, takich jak Running Wild, Iron Maiden, Accept, Saxon i tego typu kapele, dla mnie heavy na dobre zaczął sie w latach 80 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×