Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zespół na wesele woj. lubelskie

Polecane posty

Gość gość

Czołem! Jaki zespół na wesele polecacie? I co odradzacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liberta band i tak i nie ;) Sa bardzo przyjemni, ale duzo pija i podrywaja mlode dziewczyny. Gdzies sie nawet spotkalam z opinia, ze zamiast spiewac piosenki dla pary mlodej wokalista dedykowal je dziewczynie, ktora wpadla mu w oko ;) Zachowanie tez nie najlepsze. Gdy ta dziewczyna przechodzila robili dwuznaczne gesty ;) Rozumiem, ze taki wiek, ale sa w pracy!!! Kiedys byli lepsi. Pelni profesjonalizmu, NIE UPIJALI SIE i swietnie bawili gosci nie robiac dlugich przerw jak teraz. Jednym slowem, kto co lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do zespolu wyzej wokalistka bardzo slaby punkt zespolu. Smiem twierdzic, ze najslabszy. Polecam selavi, sto lat i liberta band mimo tych problemow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Aga Band- prowadzą wesele rewelacyjnie i z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam http://www.obsession.pl/main.html odradzam zespół mefis, byłam na weselu gdzie grali. Po 5 piosenkach już robili przerwę, czasem po 4 nawet. Młodzi byli bardzo niezadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara25
ktos mi kiedsy powiedzial ze wiele zespolow oglasza sie na www.znajdziesz.to i moze tam cos znajdziesz. mi sie udalo i na naszym weselu wszyscy dobrze sie bawili. nie moge ci jednak polecic konkretnego wykonawcy z lubelskiego bo jestem z pomorza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vix super zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , Ja mogę polecić zespół Romans Band, grali u mojego brata ciotecznego na weselu i wszyscy świetnie się bawili. Odznacza ich przede wszystkim profesjonalne brzmienie oraz wyjątkowo kulturalne prowadzenie wesela! Organizują dużo pomysłowych zabaw oraz grają bardzo różnorodną muzykę także każdy czy młodszy czy starszy mógł znaleźć coś dla siebie! Zostawiam info jakby ktoś chciał się zapoznać http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Muzyczny-Romans-Band.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Simon, ex ante, mayday, remedium, Kalifornia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół na wesele Lublin - Zespół Voiceband Zespół weselny Lublin - Zespół Voiceband Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy właśnie umowę podpisaną z obsession. grali na 1 weselu na którym byliśmy i nawet mi się spodobali. Avis przestał mi się podobać jak usłyszałam pewną piosenkę pokaleczoną słownie na maxa ( angielską) w avisowej beznadziejnej aranżacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam zespół Izba Przyjęć. Świetnie grają, praktycznie w ogóle nie robią przerw. Nie robią problemu jeśli goście mają jakieś życzenia i potrafią bawić się swoją pracą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy przyjemność bawić się na naszym weselu z zespołem Efez. Zarówno my jak i wszyscy goście weselni byli zachwyceni grą, prowadzeniem przyjęcia oraz całą oprawą muzyczną wesela. Możemy z czystym sumieniem gorąco polecić każdemu kto w przyszłości szuka kapeli na swoje wesele. Uśmiech, zabawa oraz wysoki profesjonalizm to cechy tego zespołu. Gorąco polecamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierzcie zespół Efekt. Jest naprawde świetny. Po prostu profesjonaliści przez duże P. Nasza impreza weselna była bardzo udana. Zespół spisał sie w 200%. Są świetni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja p[olecam Efez z Lublina. Grają poprostu wszystko. Zarówno z ustalonej przez nas listy jak i na życzenie gości. Każdy miał coś dla siebie. Naprawdę nie są gorsi od np Boysów czy Top One. Mili i kulturalni. Oczepiny są fajne a nie jakieś takie udziwnione. Było dużo śmiechu i kultury. Wiele mogłabym jeszcze pisać pozytywów.. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ci odradzić, to nie wiem, ale wiem co Ci polecić. Zespół Efez jest godny rekomendacji. Ludzie znają się na muzyce. Utwory grane przez nich były cudowne. Mogę ich tylko polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaz
Niedawno byliśmy na weselu gdzie grał zespół Led Wesselin z Lublina.Mieli fajny repertuar, ciekawe,czyste wokale oraz super oczepiny bez żadnego przekładania jajek przez nogawki itp. Znajomi polecali nam też zespół Simon.Niestety obydwa mają zajęty termin naszego wesela, więc szukamy dalej.Może Wy kogoś polecicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym Ci jednak efez polecił. Ostatnio grali u kuzyna na weselu i dali takiego czadu, że hej. Nie było kiedy do stołu pójśc, bo non stop fajne kawałki leciały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo tak zgadza się. Efez jest świetny. Grali u kuzynki na weselu i były po prostu fajerwerki. Zespół z charyzmą i poczuciem humoru. wspaniały wokal. Ta cała otoczka sprawiła, że wesele było ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to na wesele lepszy Dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wesele, to musi być zespół. Dj to na dyskotekę:). U nas grał Efez. Widać, że muzyką zajmują się od lat i doskonale znają gusta ludzi. Repertuar mają bardzo bogaty, a sama transakcja od początku do końca zrealizowana pomyślnie. Na poprawinach również nas nie zawiedli. Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół Efez rewelacja na pewno jeden z najlepszych w południowo-wschodniej części kraju a do tego praktycznie abstynenci.naprawdę polecam bo są tego warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Efez, gwarantują oni wspaniałą zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Efez i świetna zabawa do białego rana gwarantowana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam... Zespół Efez doskonale zna się na prowadzeniu dobrych imprez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaKoc

Wesele to tylko dobry zespół. Dj to moim zdaniem świetny na dyskotekę. Sama mogę polecić kapelę z Dęblina Retro Band. Goście zachwyceni. Wybawilismy się na maxa. http://zespol-retro.pl/ Polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witek

Cześć, jeżeli chodzi o zespół na wesele z lubelszczyzny mogę polecić EFEZ. Profesjonaliści, dobrze śpiewający i prowadzący imprezę. Możesz być pewna,że zabawa z nimi się uda. Zawsze wszystko mają ustalone z Państwem Młodymi łącznie z ceną , która nie jest wzięta z kosmosu. Wiem co mówię bo sam ich zapraszałem na własne przyjęcie:)Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krejolllka

My robiliśmy wesele w Zamościu i mieliśmy DJ'a więc zespołu nie polecę. Ale mogę zostawić namiar na salę, bardzo piękną dokładniej mówiąc Salę Imprez Okolicznościowych przy ul. Zagłoby. Bardzo klimatyczna i co trzeba oddać, to kucharze świetnie gotują. Dawno tak dobrych potraw nie próbowałam, dobrze że to akurat było na moim weselu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×