Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy w końcu urodze

Polecane posty

Gość gość

Kobietki witajcie. Czy wy tez w ostatnim tygodniu ciąży mialyscie dość? Ciezko sie ruszac wstac z lozka umyc itd.jak wywołać poród bo chcialabym miec to juz za soba; ((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragiczne końcówki tez to mialam do tego spuchniete nogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się w ciąży czułam super, nawet w 40 tygodniu. Mogłabym chodzić tak ciągle, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja porada: pierw najedz się do syta (jeśli będziesz karmić piersią) potrawy którą uwielbiasz a początku nie będziesz mogła tego jeść. umyj podłogi na kolanach z tym ze nie bierz wodę w miskę a co chwile wstawaj do zlewu (przysiady dodatkowe:D). Poskacz przed spaniem na tapczanie/krześle/piłce zależy co wolisz i masz. A na koniec seks dosyć męczący:P Ja tak zrobiłam:D kładłam się spać zdążyłam ustawic budzik w telefonie i nagle balonik pękł i panika. Bo niby jak wody odchodzą to nie trzeba od razu jechać do szpitala a ja od razu miałam skurcze co 3 minuty. Więc szybko ręcznik między nogi, taksówka i do szpitala. W taksówce miałam już skurcze co minutę więc wrzeszczałam że jak nie ruszy szybciej to mu tu urodzę. Na izbie miałam już 9 cm wiec szybko na porodówkę. Wody odeszły mi ok 23.30 a urodziłam o 1.44. Fakt pod koniec już mdlałam bo miałam skurcze bez przerwy a jeszcze miałam rwe wiec ledwo żyłam, a u mnie nie ma znieczulenia. Ale poszło szybko. Na dodatek miałam jeden szew. Powiem Ci tylko, żebyś słuchała położnej i próbowała robić co ci każe, a gdy poczujesz że nie dasz rady, nie masz sił(podobno tak jest po oxy lub przy takich skurczach)powiedz od razu to tak opierdzielą że od razu zaczniesz przeć jak należy :d powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czułam się fantastycznie do końca :) dzień po terminie w upale poszłam na kilkukilometrowy spacer, do końca prowadziłam auto. Urodziłam 9 dni po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×