Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bluza damska

Bluza damska z nadrukiem blogerska bluza z napisami fajna

Polecane posty

Gość bluza damska

Hej :) Chcę kupić w takim sklepie internetowym- SHOCK share&block- może któraś z Was słyszała o nim? shock.com.pl bluzę z nadrukiem, są tam te modne bluzy blogerskie / hipster bez kaptura i ostatnio widziałam śmieszne wzory dla dziewczyn/ damskie- bluza z napisem ŁOBUZIARA, bluza z napisami Piękna mądra a do tego jeszcze skromna i jeszcze myślę nad taką NIBY NIE MA IDEAŁÓW A JEDNAK JESTEM. Chcę kolor szary- chociaż niekonicznie bo może inna będzie bardziej pasować, ale nie mogę się zdecydować który wzór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chodzisz do gimnazjum to jak najbardziej, tylko nie naciągaj mocno mamy na bluzę. I nieudolnie ci idzie ta reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bluzy na ognisko, poza tym słaby ten sklep, info o wymiarach i materiale by się przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja fajniejsze bluzy kupuję na stronie allinside.pl. Bardzo mi się podobają, a co ważne są one na tej stronie po niskiej cenie i modne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest super okazja, na tego typu bluzy https://ideashirt.pl/pomysly/bluzy-z-nadrukiem/bestseller. Poza tym można je dowolnie edytować i wzbogacać o swoje napisy. Myślę, że to jest ekstra, ponieważ można spersonalizować taką bluzę i komuś podarować w prezencie. Już kilka razy w ten sposób działałam i moi znajomi byli przeszczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne bluzy z napisami są na www.mosquito.pl, od wyboru do koloru :P Sama mam kilka i bluzy są z bardzo dobrych materiałów i przede wszystkim nic się nie dzieje z napisami po praniu! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×