Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

mam JUŻ zmarszczki POMOCY

Polecane posty

Gość marikag
Może laser? Wiem, że np. w Vici Clinic w Krakowie robią zabiegi resurfacingu laserem ResurFX. Jeden taki zabieg robi się raz na 3-6 miesięcy. Podobno efekty są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Pamiętaj najgorszym sposobem poradzenia sobie ze zmarszczkami w twoim wieku to korzystanie z kremów dla skóry dojrzałej. Przyzwyczaisz cerę, a gdy faktycznie za parę lat twoja cera stanie się dojrzała już nic nie będziesz mogła zrobić. Jesteś bardzo młoda, więc sądzę, że zmarszczki na które się skarżysz są pewnie mimiczne. Może to być spowodowane tym, że twoja skóra jest przesuszona i traci swoje napięcie i elastyczność. Polecam dobre kremy nawilżające - najlepiej naturalne. Ja sama od paru lat używam biokosmetyków Anna Pikura - to Polska firma produkująca kosmetyki z naturalnych składników. Jeżeli masz faktycznie suchą skórę polecam Douxmatique - dzięki stosowaniu go dwa razy dziennie pozbędziesz się zszarzałej karnacji i zniwelujesz zmarszczki a twoja skóra nabierze elastyczności i stanie się piękna i napięta. Polecam - zwłaszcza, że czasami możesz kupić te luksusowe kremy w promocji ponad 50% taniej! Zajrzyj na ich stronę internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na zmarszczki polecam lifting laserowy który mi najbardziej pomógł. Nie ma co bawić się w jakieś kremy bo na większość z nich wydaje się ogrom pieniędzy a i tak nic poza tym. Ważne tylko żeby na taki zabieg trafić do dobrego specjalisty który korzysta z dobrego sprzętu. Jak ktoś jest ze Szczecina to polecam gabinet Maroszwww.agnieszka-marosz.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam zabiegi z uzyciem kwasu hialuronowego, anprawde pomagaja! Sprawdz tutaj www.one-med.pl naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwsze zmarszczki też są sposoby. Może spróbuj baby botox? dzięki temu zabiegowi zmarszczki znikają, ale co najważniejsze - cała twarz zachowuje swoja naturalną mimikę. Nie ma maski i efektu sztuczności. Oczywiście są też inne metody np. świetny thermolifting zafiro. Jest w czym wybierać. Ja robię thermolifting w welldermie, moim zdaniem trzeba zacząć dbać o skórę jak najwcześniej. Może uroda nie jest najważniejsza, ale w zyciu pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre kosmetyki to podstawa. Spróbuj linii EVENSWISS ze Szwajcarii ( sklep online sheartist). Dla mnie odkryciem jest serum pod oczy i na górna powiekę a do ciała preparat likwidujący cellulit. Jeśli komuś wypadaja włosy - rewelacyjne jest serum Hair Protection System. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, jak każdy. Idź na konsultację do kliniki Krajewski przy metro Wilanowska. Jak nie będzie przeciwwskazań - to polecam delikatny botoks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, spokojnie - twoja skóra musi po prostu krzyczeć do ciebie o więcej troski. Jest na to sposób i to bez stosowania jakiś zastrzyków, czy kuracji nie wiadomo skąd. Wygoogluj sobie informacje dotyczące naturalnego, biologicznie aktywnego kolagenu. To doskonała odpowiedź na wszelkie twoje zmartwienia. Powiem tylko tyle: kolagen to główny budulec stały w naszym organizmie - odpowiedzialny jest także za naszą skórę. Jego braki to główny powód starzenia się skóry i zmarszczek. Kolagen aktywny posiada cząsteczki o odpowiedniej wielkości, które wnikają w skórę i pozwalają na jej odbudowę. W ten sposób pozbywasz się zmarszczek i wielu innych problemów skórnych. Ja stosuję na twarz kolagen AP BIAKTIV White i muszę przyznać, że działa jak żaden kosmetyk. Polecam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 61 lat i zero zmarszczek.Załatwiły mi to dwie choroby:twardzina i Parkinson.Nikt mi nie daje tyle lat co mam i dlatego baby z klatki w podobnym wieku(niedawno się przeprowadziłam do innego miasta),czekają na moje "dzien dobry". Niech mnie w d@pę pocałują! Chciałybyście mieć tak,jak ja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się nawet jeśli pojawiły się już u ciebie zmarszczki to na pewno da się je wygładzić. Musisz tylko odpowiednio zadbać o cerę. Na tej stronie - http://luxusportal.pl/pl/kosmetyka-i-uroda/prezentacje są informacje o sprawdzonych gabinetach kosmetycznych i firmach kosmetycznych. Skonsultuj się z kimś godnym zaufania i zadbaj o cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co , ja mysle ze wiele nie zrobisz. Chyba taka twoja uroda. mam 36 lat i na czole nie mam ani jednej zmarszczki jedynie jakies pod oczami, ale myslisz ze to powoduje ze wygladam mlodo? nie. Takze luzik, odzywaj sie prawidłowo, duzo pij, pielegnuj skore a jak przeszkadza ci to tak bardzo, to pomysl nad jakimis zabiegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze sporo zalezy od genów, trybu zdrowia :) ale zawssze warto sie posiłkowac zabiegami kosmetycznymi, sama zdecydowalam sie na serie zabiegow mikrodermabrazji ( to raczej zabieg profilaktyczny nie typowy anti-age) i widze efekty :) a chodze do coco-time ( wroclaw), wiec polecam goraco. Zwlaszcza ze cena w pakiecie zabiegow jest bardzo atrakcyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
no na pierwsze zmarszczki nic nie poradzisz, to kwestia genów w dużej mierze ale i stylu życia, to zależy od tego czy palisz, pijesz, jak się odżywiasz także nad tym by się trzeba zastanowić.. a jeśli chcesz już tak serio zacząć działać na te zmarszczki co masz i prewencyjnie na przyszłość to polecam ci kremy z retinolem. dużą ofertę mają na stronie www.topdrogeria.pl a jeśli nie tam to trzeba po prostu szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmarszczki sa naturalne, starzejemy się. Ale jest tez dermatologia i medycyna estetyczna. Jesli nie chcesz botoksu, to jest jeszcze wiele innych zabiegów np. thermolifting Zaffiro. Nieinwacyjny i skuteczny. Tylko trzeba wziąć kilka zabiegów. Chociaż ja juz po pierwszym widziałam różnicę. Koło metra Wilanowska na Bukowińskiej jest fajny gabinet. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM PremiumCollagen5000 to nutrikosmetyk , który poprawia kondycję skóry. Zmniejsza zmarszczki, zwiększa elastyczność i jędrność oraz niweluje trądzik oraz przebarwienia. http://track.easyprofits.com/1d90e1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu każdej kobiety przychodzi taki czas, kiedy sięga po pierwsze kosmetyki przeciwzmarszczkowe Taka konieczność pojawiła się także u mnie. Dlatego postanowiłam wykonać je sama w domu korzystając z półproduktów kosmetycznych. http://mlodzinadorobku.pl/kosmetyki-przeciwzm arszczkowe-zrob-je-sama/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim wieku masz jeszcze młodą skórę. Zamiast zabiegów na całą twarz chyba sensowniej zadziałać punktowo tam gdzie jest problem. W takim scenariuszu kwas hialuronowy np. taki http://www.techderm.pl sprawdzi się najlepiej. Szybki zabieg w pół godziny i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, każda z nas może na to narzekać, na nasze szczęście mamy na to sposoby więc możesz się podratować! ;) jestem ze Stargardu i wygładziłam się w gabinecie doktora Piotra Romańczuka, który jest też moim ginekologiem i mogę powiedzieć że to człowiek godny zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny jest zabieg Oxy-Geneo. Złuszcza się w jego trakcie skórę i dotlenia, efektem jest wypoczęta, bardziej napięta i nawilżona skóra. Zabieg robiłam w skierniewickim http://mwclinic.pl/ i bardzo sobie chwalę i sam zabieg i salon, 100% zadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fflee
Anti Aging Floslek, potem bardzo długo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że w Twoim przypadku najlepiej sprawdzą się lekkie kremy przeciwzmarszczkowe. Jeśli nie chcesz czekać, to warto jest skorzystać z oferty kliniki medycyny estetycznej. To często lepsze i skuteczniejsze rozwiązanie. Sama pozbyłam się zmarszczek mimicznych zabiegiem laserem emerge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem tak jest, że zmarszczki pojawiają się po 20 roku życia, to zależy od genów albo od stanu zdrowia. U mnie też się pojawiły o wiele wcześniej, bo jak miałam 26 lat i nie mogłam tego znieść, że w takim wieku! Na takie drobne i płytkie zmarszczki najlepszy zabieg to Geneo+, robiłam go w Cosmetologice w Gdańsku i naprawdę daje super efekty, nie żałuję pieniędzy i tak w sumie jest tańszy niż inne zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O cerę trzeba zadbać dużo wcześniej, wtedy nie musimy zmagać się z tak widocznymi zmarszczkami. Ja staram się wykonywać mezoterapię regularnie. Chodzę do Arte Clinic na ten zabieg i bardzo podoba mi się to jak działa na moja cerę. Jest po nim odżywiona, oznaki starzenia i zmęczenia sa dużo mniej widoczne. Na mnie działa super. Sam gabinet też jest bardzo komfortowy i profesjonalny,więc mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest wogule ten cały laser EMERGE o którym piszecie jak to niby na zmarszczki ma pomoc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszkaa
Zmarszczki normalna rzecz, więc nie przejmujcie się nimi aż tak, ja też je mam :D Teraz może trochę mniej widać, bo skorzystałam z botoxu w Mojej Estetyce: http://www.mojaestetyka.pl i efekt faktycznie jest widoczny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli macie problemy ze zmarszczkami to powinniście udać się do salonu medycyny estetycznej, w którym zajmują się redukcją zmarszczek. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to polecam ma wybrać się do www.estheticzone.pl Tam zajmują się redukcją zmarszczek i robią to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam, że naturalne sposoby zapobiegające ujawnianiu się zmarszczek powinno wykonywać się ws bardzo wczesnym wieku. Wiadomo, że przyjdzie czas gdzie i tak się pojawią. Można je stopniowo powstrzymywać zabiegami w gabinetach kosmetycznych, jakiś pilling albo zabieg z wykorzystaniem hiperbarycznego tlenu. Nie wolno dopuścić do wysuszenia skóry, dokładnie ją oczyszczać najlepiej żelem. A do tego koniecznie trzeba dobrać odpowiednie kremy na noc, na dzień i pod oczy. Dużo dobrej opinii słyszałam o https://sklep.barwa.com.pl/35-pause które można dobrać stosownie do wieku. Moja siostra je stosuje i sama zauważyłam, że jej twarz lepiej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×