Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja już nie wierzę w żadne opinie nt lekarzy z Internetu. Wam też radzę uważać...

Polecane posty

Gość gość

Tu pewna laska miala racje zakładając topik o portalach typu znanylekarz, rankinglekarzy itp, teraz skasowali topik czarna lista lekarzy :O Na ZnanymLekarzu, lekarz ma mozliwosc kupienia sobie konta srebrnego albo zlotego, patrzcie: http://lekarz.znanylekarz.pl/cennik/ moze potem kasowac co mu sie podoba, wszędzie grasują naganiaczki, mam wrazenie ze 10% userów na tym forum to pracownicy salonów fryzjerskich, kosmetycznych, sekretarki w klinikach stomatologii, chirurgii plastycznej etc. Wiekszosc tego nie zauwaza, ale mnie to az razi w oczy, to smutne ze nabieracie sie na ich żalosną reklame. Forum BeautyWPolsce.com to samo... nie wolno skrytykowac lekarza, nie wolno napisac tego co sie mysli, nie wolno skrytykowac efektow czyjejs operacji, zaraz BAN. Mam przeczucie, ze wlascicielki tamtego forum dostaja pieniądze za promomocje i kasowanie zlych opinii. Sory, ale trzeba zaplacic za domene, hosting na serwerze, trzeba poswięcac czas na forum, myslicie ze z tych kilku banerów na forum mają kase na utrzymanie forum ? Powiem wam tez ciekawostke, nie bede tu podawała nazwiska bo nie znam efektów zabiegow i tej pani doktor, ale wiem ze w jej gabinecie są non stop dwie panie, wspolpracownice ktore UDAJĄ PACJENTKI, po prostu często siedzą w recepcji, przy wejsciu do gabinetu, sztuczny tłok :O zagadują, opowiaduja o pani doktor, o rzekomych super efektach, cud miod i orzeszki. Ta pani wynajmowala tez swoj gabinet Telewizji Polsat do kręcenia odcinka jednego serialu. Żenada, myslalam ze takie cyrki są tylko w filmach, jak widac pazerność lekarzy nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz całkowitą racje. Od jakiegoś czasu staram sie uświadamiać ludzi o tym ale a/d/m/i/n/i usuwają to info żeby ludzie dalej żyli w letargu. Opisałbym tutaj wiecej ale jest straszna c/e/n/z/u/r/a na kafeterii na słowa pisane i wywala że spam, to jest okropne co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 15:37. Co to za lekarka? Czemu nie podacie chociaż miasta albo inicjałów. Przestrzegacie ale w sumie to nie wiadomo przed kim. O tej z Łodzi to chyba każdy wie, Pani Ż. ale czy to jej się tyczy też 1 post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ale chodzi Ci o te kobitę/y z Warszawy, bo są dosyć często wymienine że pazerne na kasę , czy ta z Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W imieniu zespołu ZnanyLekarz.pl chciałem rozwiać wątpliwości, które pojawiły się w powyższym poście. Przede wszystkim nasz serwis nie usuwa opinii negatywnych. Wspomniane konta srebrne i złote w żadnym wypadku nie są związane z ukrywaniem nieprzychylnych wpisów. Służą one jedynie rozwinięciu profilu lekarz od dodatkowe informacje oraz pozwalają specjalistom uruchomić kalendarz wizyt, dzięki któremu możecie Państwo szybko umówić się do lekarza przez sieć. By opinie dodawane były tylko przez osoby, które rzeczywiście wybrały się na wizytę do lekarza zdecydowaliśmy się wprowadzić weryfikację komentatora na podstawie jego konta na facebooku lub poprzez odbycie wizyty umówionej w naszym kalendarzu wizyt. Mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości związane z komentarzami w naszym serwisie i zapraszam do serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak taaak we wszystko wierzymy ;) ........... na marginesie... winni zawsze się tłumaczą i tak w kółko Macieju ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kłam usuwacie,moja opinia zniknęła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją opinie negatywną o dr Żukowskiej też usunęli ze znanegolekarza. Tłumaczą sie widać że tutaj wchodzą buszować bo dopiero co temat sie pojawił a już pretensje. Odnośnie logowania przez facebooka to nie wszyscy mają konta na phejsobuku i co wtedy? Zreszta nie wszyscy chcą wam podawac swoje dane po co macie wiedziec kto i jaką miał operacje? To bardzo wrażliwe dane żeby je podawać do napisania opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciej_ZnanyLekarzPL, jakos nie wierze Panu Pamiętam ponad rok temu próbowałam dodać komentarz negatywny lekarce, która potraktowała mnie jak śmiecia, spóźniła się na konsultacje, wywyższała się, była niemiła, arogancka, opryskliwa, na koniec mnie obraziła. Nie chodziło o chirurgie plastyczną, ale lekarz to lekarz. Próbowałam dodać komentarz 3 razy, żaden sie nie pojawil, nie użwałam w komentarzu słów wulgarnych, tylko opisałam to co mnie spotkalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowaliśmy się wprowadzić weryfikację komentatora na podstawie jego konta na facebooku - HAHA :D Zaraz wam cos wkleje z innego portalu kobiecego Jakiś czas temu za pośrednictwem portalu umówiłam się na wizytę do dentystki. Podałam oczywiście swoje pełne dane: imię, nazwisko, adres e-mail, były potrzebne w celu rejestracji, a portal wydawał się wiarygodny… Ze wspomnianej wizyty byłam jednak wyjątkowo niezadowolona, tym bardziej, że sugerując się świetnymi opiniami w profilu dentystki na stronie Znany Lekarz spodziewałam się osoby sympatycznej i co najważniejsze profesjonalnej z wielką dawką empatii. Spotkałam się z czymś tak zupełnie odwrotnym, że postanowiłam napisać opinię na ten temat. Nigdy wcześniej tego nie robiłam, ale tym razem po prostu musiałam, bo to, że ta kobieta miała tyle pozytywnych komentarzy było nie do pomyślenia. Przecież inni ludzie pewnie tak jak ja sugerują się tymi opiniami! Napisałam komentarz negatywny w profilu dentystki. Chyba bardzo musiała rozzłościć panią dentystkę ta moja opinia, bo… otrzymałam od niej list polecony za pośrednictwem poczty tradycyjnej (na adres zamieszkania, rzecz jasna)! Przyznam, że byłam w szoku. Niedowierzanie ustąpiło miejsca złości. Jak to? Jakim prawem? Dostałam list z pretensjami w związku z komentarzem na Znanym Lekarzu! Po co dentystka robi coś takiego? Czyżby portal był dla niej aż tak ważnym źródłem darmowej reklamy? Każdy pacjent ma prawo do wyrażania swojej opinii, w końcu po to jest ten portal. Mój komentarz był zgodny z prawdą, ale napisałam w nim to, co usłyszałam od dentystki. Tylko jak udowodnić, że tak powiedziała? Słowo przeciwko słowu. Ponieważ dentystka oskarżyła mnie o pomówienie i zażądała dowodów na moje słowa, musiałam zmodyfikować komentarz, tak, aby nie można było się do niego przyczepić. Ale nie ustąpiłam, pozostał negatywny z oceną „bardzo słaby”. Niestety dopiero później zauważyłam, że na mniej popularnych stronach o lekarzach ta pani nie ma już tak dobrych opinii, a pacjenci mają dokładnie takie same zarzuty jak ja…''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze znanego lekarza pokazali się tutaj bo boją się utraty kasy.Jesli pacjenci nie będą tam zaglądać i pisać spadną im statystyki a jak spadną statystyki a lekarze się zorientują że mamy w nosie oszukańczego znanego lekarza przestaną się opłacać i tak oto nadejdzie koniec, końców.To tylko kwestia czasu na oszustwie daleko się nie zajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż miał niepochlebny wpis na znanym lekarzu- nie był on zgodny z prawdą i wyobrażcie sobie pewnego dnia zniknął - jak to się stało ? o kasację nie prosiliśmy Ukazał się natomiast inny całkowicie wydumany wpis , dotyczył zabiegu którego mąż wcale nie wykonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna tak kłamać! Ja przez ten piprzony portal zostałam oszpecona, bo trafiłam na konowala! Jak wy możecie spać spokojnie?!!!!!! Tyle ludzi przez was został oszpeconych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś nie było dostępu do internetu i nie było tylu oszustw, portal znanylekarz miał sprawę w sądzie,. .. nie wiem czy ktoś pamięta. Pisano o tym na którymś temacie nawet na Kafeterii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie za oszustwa i manipulowanie opiniami w Internecie. Jak to w Polsce bywa na bank przepłacili i dalej robią ludzi w balona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój! Nóż w kieszeni się otwiera! Kto im założył sprawę? Oszpeceni ludzie czy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie opinie negatywne o Żukowskiej zostały skasowane z CZARNEJ LISTY!!! To jest okropne, nawet nie zostawil administrator żadnej informacji dlaczego tak chamsko sie zachował!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech portal skasują, bo niewiarygodni są i stronniczy, bronią partaczy!!! usuwanie negatywnych opinii i zostawianie pozytywnych to manipulacja i oszustwo! Bo ktos wchodzi pierwszy raz na portal a tu same pozytywy, wiec myśli sobie skoro tak chwala tego lekarza to pewnie dobry wiec i ja pojde. No i idzie taki na zabieg a potem ups... oszpecono mnie......depresja, załamanie...samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znanylrkarz powinien być wiarygodnym portalem dla osob które szukają specjalisty a nie konowala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni juz i tak stracili wiele i uważam ze na ten portal zaglądają osoby które o niczym nic nie wiedza tak jak ja kiedyś. Żadna osoba ktora wie o co tam chodzi napewno tam nie zagłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelka pomoc prawna w zakresie dochodzenia odszkodowań – tel. 32/4613181, INFOLINIA 801801821, e: mail: wygramyrazem@poczta.pl< /a> Zapraszamy na naszą stronę internetowąwww.wygramyrazem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27.06.13 [zgłoś do usunięcia] gość TO NAJGŁUPSZY TEMAT W CAŁEJ KAFETERII. Temat dla naiwnych w którym może napisać każda asystentka lekarza, jego żona, jego córka, jego syn i reszta jego rodziny podszywając się pod pacjentów i w ten sposób zachwalając jego zdolności. Jaka jest gwarancja, że ktoś kto pisze jako "ala", że najlepszym chirurgiem jest Jan Kowalski który zrobił jej piękne piersi czy piękny nos to nie ktoś podstawiony przez sprytnego Kowalskiego? Kowalski wie, że pacjentki w internecie szukają opinii o nim. Nie ma nic prostszego niż nakłamać na Kafeterii w temacie "Lista dobrych chirurgów!!!". Życzę wszystkim udanych wyborów najlepszego chirurga! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważcie że opinie zachwalające żukowską są tak sztuczne jakby je robot pisał. Bardzo wiele z nich jedna pod drugą są nawet bardzo podobne typu -(super ,... super chirurg) nawet w połowie takie same, jakby juz temu naganiaczowi nie chciało sie wymyślać nowych tekstów. Nawet w wiekszości nie pisze co było operowane. Zauważcie też że ktoś tak słaby w chirurgii jak żukowska ma 60opinii pozytywnych na (znanymlekarzu), a taki sławny dr Szczyt ma tylko 30 opinii. Czy to nie jest podejrzane? Nawet prof. Kobus nie ma tylu co żukowska. prof. Kobus ma 45 opinii. Ona wszedzie ma napchane tych opinii pozytywnych po brzegi, na wszystkich portalach rankinglekarzy, poranny.... itp.. nawet na malo znanych stronach. Jak to możliwe? Ponadto u niej nie czeka sie na zabieg, tylko od razu (1-2tygodnie) bo jest mało chetnych, a u Szczyta około 3-4lata (2 lata na konsultacje i dwa na zabieg). Zastanówcie sie nad tym. Nawet pan prof. Kobus napisal żeby nie brać pod uwage opinii zachwalających z sieci i nie nakrecać sie nimi na operacje u danego chirurga. Widać że internet i żukowska mają wiele ze sobą wspólnego, bez nagonki w siec***asłaby krowy. A jak pojawią sie negatywne opinie to żukowska zastrasza takie portale żeby je usuwały i opinie znikają, a interes dalej sie kreci,. Żukowska atakuje kafeterie, pousuwała całe tematy a także setki pojedynczych wpisów. Dzieje sie to tak szybko, w ciagu paru dni, że nowi uzytkownicy nie zdążą ich zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności A NA ZNANY LEKARZ TA PANI MA DIAMENTOWĄ KARTĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek2
W sieci każdy może zamieścić opinię. Niestety nikt nie jest w stanie sprawdzić prawdziwości takich opinii. Właśnie dlatego w sieci powstają plotki na temat osób i firm, które niestety często okazują się być nieprawdą. Ciężko jest naprawić negatywny wizerunek w sieci. Spójrzcie jak Jerzy Kowalewski: http://traffic-club.info/wp-content/uploads/2014/06/Wyrok-SO_-Nieruchomo%C5%9Bci-2005_SWEGON.pdf radzi sobie z takim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmasakrowany
najlepsza i wypracowana opinia jest wsrod chirugów z Polanicy Zdrój, są tam najstarsze kliniki i jedynie Szczyt im dorównuje . radzę unikać tych reklamujących się nachalnie w różnych gazetach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytajcie co pisze dziewczyna o tej zakłamanej stronie znanylekarz i zamieszcza dowody jak po napisaniu opinii negatywnej dostała wezwanie pocztą o tej lekarki żeby to skasować. Dziwiła sie skąd ta lekarka miała jej adres i dane osobowe? Radze tez poczytać pod spodem te opinie na tej stronie toczy sie tam burzliwa dyskusja, nawet wlasciciele znanegolekarza sie tam bronią jak debile. Ja na znany lekarz nie wchodze i nie biore pozytywnych opini pod uwage bo to propaganda pisana przez sekretarki-naganiaczki lekarzyny i konowałów.. feminasum.pl/blog/znany-lekarz-udostepnia-dane-pacjentow/#comment-7298

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×