Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja już nie wierzę w żadne opinie nt lekarzy z Internetu. Wam też radzę uważać...

Polecane posty

Gość gość
Napisałem negatywny komentarz dzisjaj rano i do tej pory komentarza brak na stronie znanylekarz. Nic nie było w nim obrazliwego, więc jest to strona do promowania głupich partaczy! Ile oni wyrzadzli krzywd ludziom poprzez takie promowanie tumanów nieuków plastycznych to szlag by ich trafił za to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela44
witam.macie racje,ze nie warto do konca wierzyc te super pochwaly i promocje.ja wierzylam i kupilam na gruponie zabieg ostrzykniecia twarzy,rewelacyjna cena za 3partie twarzy 400zl.mam44l lata i dzis sama smieje sie z siebie,ale pieniedzy mi zal.chcialam odmloniec super reklama,a pani wstrzyknela mi chyba sol fizjologicza bo procz czerwonej twarzy i sladach po igle nie mam zadnej roznicy.jest mi przykro.czuje sie oszukana i przestrzegam takich latwowierzacych jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga z serwisu ZnanyLekarz
Witam serdecznie, w imieniu serwisu ZnanyLekarz.pl chciałabym wyjaśnić pewne kwestie. Istnieją serwisy, które mówią wprost, że umożliwiają lekarzom moderowanie oraz usuwanie komentarzy. U nas jednak nie ma takiej możliwości. Nowe opinie - zarówno negatywne, jak i pozytywne - przechodzą przez moderację. Jeżeli nie spełniają warunków - osoba wystawiająca otrzymuje od nas wiadomość drogą mailową z dokładnym wyjaśnieniem dlaczego komentarz nie został opublikowany. Komentujący może oczywiście zmienić treść komentarza i jeżeli spełni wymagania - zostanie opublikowany. Wskazówki dotyczące wystawiania komentarzy mogą Państwo znaleźć pod tym adresem: http://www.znanylekarz.pl/blog/problematyczne-opinie-prawidlowo-napisac-opinie-lekarzu-czesc/ Chciałabym również podkreślić, że jeżeli lekarz potwierdził swoje dane osobowe oraz wykształcenie - ma możliwość uruchomienia w naszym serwisie kalendarza wizyt. Niestety nie mamy możliwości kontrolowania prawdziwości wszystkich wystawionych w serwisie opinii, jednak staramy się z całych sił, by publikowane były tylko prawdziwe oraz rzetelne wypowiedzi pacjentów. Dotyczy to opinii pozytywnych, jak i negatywnych. Stworzyliśmy własny software, który służy do wyłapywania podejrzanych wpisów. Dodatkowo weryfikujemy nowych użytkowników za pomocą Facebooka. Staramy się wyłapywać oszustów, jednak niestety nie dysponujemy wykrywaczem kłamstw. Proszę pamiętać, że wiarygodność opinii jest ważna zarówno dla Państwa jako pacjentów, jak i dla nas jako serwisu, dla którego priorytetem jest pomóc Państwu w znalezieniu dobrego lekarza. Bez wiarygodności nie zbudujemy serwisu na lata. pozdrawiam serdecznie, Olga, ZnanyLekarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2015.03.27 Negatywne najczesciej od zawsze sie nie pokazuja , bo lekarzyki placa za to. A tlumaczenia znanego lekarza smiechu warte , jak zwykle winni zawze sie tlumacza. Najgorsi partacze maja oplacone reklamy i tyle w temacie tych łgarzy. spieprzaj na inne forum szukac kretynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bua haha haha nie ośmieszaj się więcej z dennymi tłumaczeniami, kobiecino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga z serwisu ZnanyLekarz
Podkreślę jeszcze raz, że lekarze mogą jedynie aktywować kalendarz wizyt w naszym serwisie. Moderacją komentarzy zajmuje się zespół ZnanegoLekarza.pl i jeżeli dana opinia nie spełnia warunków - zostaje wysłana wiadomość drogą mailową do jej autora z prośbą o naniesienie poprawek. Dzieje się to bez wiedzy oraz woli lekarzy. Jak zdążyli Państwo zauważyć - w serwisie ZnanyLekarz.pl nie ma reklam :) pozdrawiam serdecznie, Olga, ZnanyLekarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Udostepnia. Potem jakies tam osoby próbuja ci wkrecac zapłatę za wizyty, które się nie odbyły. Olać. Nie ma mocy prawnej. Gorzej jak wejdiesz, skorzystasz z wizyty. to wystawią wezwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Nie wierzę w pozytywne opinie na znany lekarz czy google, wierzę w te negatywne. których niestety często brak. ( u niektórych lekarzy ortodontów i medycyny estetycznej nie ma w ogóle negatywów bo to branża dochodowa....więc się usuwa albo zostawia jeden negatyw dla niepoznaki) dziwne, że młodzi lekarze  mają po 20 pozytywnych opinii dlaczego? :) biznesik trzeba rozkręcić wymyślonymi opiniami. Ja umieściłam jednemu ortodoncie z mysłowic negatywną opinie na FB i mnie zablokował cham jeden, a uprzednio wymazał opinię, nie chce negatywnej opinii zaakceptować na portalu znany lekarz czy w google. To znaczy, że są te opinie opłacone.

Ja to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelka

Polecam czytać opinie o lekarzach na innych stronach - rzetelniejszych, nie ma tam moderacji  są prawdziwe opinie, to czuć:) na przykład na tych:

https://www.rankinglekarzy.pl/ortodonta/2?sort=opinions_count

https://swiaturody.com  (tam są opinie o lekarzach)

http://rynekmedyczny.polki.pl

http://med24.pl

Takich stron jest więcej, trzeba szukać.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin nos = koszmar

Wydalam 10 tyś po to by ten chirurg mnie oszpecił. Nos wygląda tragicznie, jest krzywy, asymetryczny, z lewej strony wklęsły a z prawej wypukły i do tego nie spełnia swojej funkcji. Cierpię na suchy nos i niedrożność otwarta nosa. Mój komfort życia znacznie się obniżył, zdrowie się pogorszyło. Nie mogę normalnie spać w nocy, w ciągu dnia jestem zmęczona i osłabiona. Gdybym wiedziała, co mnie spotka, nie zdecydowałabym się na operację nosa. Nos operowany wygląda znacznie gorzej niż mój nos naturalny. Wygląda bardzo źle i sztucznie. Nie pasuje do mojej twarzy i zaburza jej symetrię. Nie polecam tego lekarza i nie polecam operacji plastycznych nosa, które zamiast poprawiać kształt i funkcję, psują nosy. Do tej pory wydalam kilka tysięcy na leczenie i wizyty u laryngologów. Nie wiem, co mnie jeszcze spotka w przyszłości. Bardzo żałuję operacji nosa. To była najgorsza decyzja mojego życia, która sporo mnie kosztuje. Musiałam zrezygnować z wielu aktywności, uprawiania sportów, życia towarzyskiego i podróżowania. Nie wiem, czy mój nos kiedykolwiek wróci do zdrowia, czy błona śluzowa się odbuduje, czy moje życie wróci do normalności. Gdybym miała taką możliwość raz jeszcze, nie zdecydowałabym się na operację nosa, a pieniądze zainwestowałabym znacznie mądrzej, w podróże. Reasumując zapłaciłam 10 tyś po to by wyglądać gorzej, czuć się gorzej i stracić zdrowie, które przed operacją było zawsze doskonałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baabdafbzs

Leszek zalewski laryngolog Warszawa

Barbara Dembinska otolaryngolog Warszawa. Unikać bo zrobi wam z życia koszmar.. czeka was depresja i walka z katarem. Który nie przestaje lecieć..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baabdafbzs

Zalewski Leszek - gastrolog oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×