Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamusia Gargamela

Kierunki szkół zawodowych, studiów, technika oraz studia które nie są potrzebne!

Polecane posty

Szkoły zawodowe: 1. Kucharz 2. Sprzedawca 3. Cukiernik W tych zawodach, każdy może się sprawdzić po szkole podstawowej, to może być pasja danej osoby. Technika i Szkoły Policealne 1. Technik Organizacji Usług Gastronomicznych 2. Technik Handlowiec 3. Technik Administracji 4. Technik Kucharz To również zawody, które można wykonywać po ogólniaku a nie które nawet po zawodówce. Studia: Aktorstwo, Dziennikarstwo, Reżyseria, Fotografia, Wokalistyka, Malarstwo, tutaj potrzebny jest talent(np. Cichopek lub Mroczkowie, nie skończyli szkoły aktorskiej a są utalentowanymi aktorami), oprócz tego uważam że Administracja to też kierunek zbędny bo w urzędach znam osoby, które pracują nie po administracji a innych studiach :) często humanistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos studiuje tylko po to, zeby studiowac i miec papier, a nie z pasji i wedle zainteresowan, wowczas kazdy kierunek jest dla mnie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trochę z pasji a trochę dla papierka zamierzam studiować, tylko lata uciekają.... przy okazji założę własny interes, ale wciąż nie wiem co tu powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy z tych kierunków jest potrzebny. Kucharz czy cukiernik poza zajęciami praktycznymi uczą się też o np. higienie w pracy. Nie wiem czy widziałaś na tvn style program jak w Wielkiej Brytanii kontrolują budki i restauracje z żarciem. Często właścicielami są osoby, które nie mają wiedzy właśnie z tego zakresu. Moim zdaniem za mało jest zawodówek a za dużo wyższych uczelni. Fach w ręku to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kucharz, cukiernik, do tego jest potrzebny talent a nie szkoła. Podobnie jak do aktorstwa np. Cichopkowa gra w m jak miłość bo ma talent a nie studia aktorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na samuym talencie to w sztuce daleko nie zajedziesz. Przez kontakt z wykladowcami innymi uczniami z historia sztuki człowiek malujący rysujący rzezbiacy wiele sie uczy...nie wiem czy sobie jaja robisz ale cichopek czy mroczki talentu nie maja żadnego i porównywanie takich osób do ludzi po filmowce jest dla tych drugich uwlaczajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Ja trochę z pasji a trochę dla papierka zamierzam studiować, tylko lata uciekają.... przy okazji założę własny interes, ale wciąż nie wiem co tu powinno być. @ @ @ To w końcu z pasji czy dla "papierka"? Bo to zasadnicza różnica. Poza tym skoro zamierzasz założyć własną działalność, bo po co Ci te studia? A tak w ogóle to na żadne studia się nie dostaniesz, do momentu aż nie zdasz matury. Chyba że studium policealne, ale to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, zlikwidujmy wszystkie "niepotrzebne" szkoły, to nauczyciele i pracownicy stracą pracę i jeszcze zwiększy się bezrobocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terin
ja również studiuję i dodatkowo pracuję , wydaję mi się że to najlepsza opcja. Oprócz tego można też porobic sobie szkolenia i kursy zawodowe, na stronie rekrutacyjnarewolucja.pl znajdziecie wiele ofert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukacie czegoś dodatkowego, to jak mówi przedmówca, warto zajrzeć na rekrutacyjnarewolucja.pl! Sam z tej strony skorzystałem i dziś jestem w pełni zadowolony z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×