Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy powinnam sie wstydzić, jeśli nie wiem kto to ta Ania Przybylska?

Polecane posty

Gość gość
Slawna tylko w polsce XD. Masz przyklad takiej siwiec, zeby stac sie slawnym wnaszym kraju mozna pokazac cycki i juz od razu o tobie gadaja xD. A smiecie z tego forum to zwykli idioci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezłe prowo, po ostatnich kilku dnaich szumu medialnego, nie uchował się nikt ktoby nie zobaczył jej zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja naprawde nie patrzyłam na jej zdjecia, w d***e mam celebrytów, nie interesuje sie życiem gwiazd, to hobby dla idiotek :) a jesli nawet bym wiedziała jak wygląda to i tak mam w d***e czemu jest celebrytką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś się wstydzić swojego szkaradnego pyska:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co innego jan paweł ii, on jest postacią publiczną, która ma jakiś wplyw na świat, a co innego jakaś siwiec czy przybylska. Nie wiem kim one są nie interesuję sie zyciem gwiazd ani praktycznie nie ogladam TV(czasem jeden z dziesięciu tylko) :) ładne mi porównanie jan paweł ii do jakieś durnej gwiazdeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci nie wstyd nie wierzę udajesz bo zazdrościsz jej popularności no taki grzech leć się wyspowiadać to niemożliwe i to baba nie do uwierzenia no i jak miło ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisałam w google grafika jej imie i nazwisko, teraz widze, że tak jak cyn/ic pisał, to ta policjantka z złotopolskich :D rozumiałabym taką żałobe, jakby umarł jakiś Piotr Fronczewski czy Janusz Gajos, ale z powodu takiej marnej aktoreczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka chodz sie p******my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tu na kafe trafiła takie niewiniątko nie próżne nie o znamionach idiotki która gra rolę niewiniątka czeski film nikt nic nie wie bidulka prowo.Alicja z krainy czarów,nie ze mną takie numery córko Brunera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wiedziałas o kim temat załozyc, żeby ktos łaskawie wszedł na twój denny temat ? Jesteś załosna. i nie tylko dzisiaj ale za całokształt powinnaś iść do utylizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak racja zgadzam się z tobą autorko wedle zasług powinno być ale niestety powykręcał nam się ten świat wartości i za nic mamy wysiłek wielkość i szacunek dla prawdziwych autorytetów a to dlatego że mamy zbyt wiele źle ukierunkowanej wolności a przeciętniacy decydują ilością a nie jakością bo sami są malutcy i nie wiele rozumieją .Dziś można mieć siano we łbie a mieć wygląd i jest się zdobywcą bo masie się podobasz .Przyszedł dobry czas na odtwórców ROLI NIKODEMA DYZMY .aprobowany przez płytko myślącą decydującą większość.Bez aluzji do Ani choć nadarza się okazja dla wielu którzy z tego korzystają.MAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz sie nie tyle wstydzic,co martwić, bo jestes malo bystra i nie masz kompletnie podzielnosci umysłu, zeby przy takim zalewie informacjii zewsząd nic nie zauwazyc. Powinnas zaczac cwiczyc spostrzegawczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona była aktorka. To taki zawód, grała w filmach. Celebryta to juz inna inszosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×