Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie kupić zwykłe bluzki?

Polecane posty

Gość gość
w księgarni

Gość gość
Poszukaj w sklepie pasujemi.pl. Mają bardzo duży wybór, dobre ceny i naprawdę piękne rzeczy. :))

Gość Dominika_MI
Ja kupuję w Pako Lorente i powiem szczerze, że trafiłam na nich przypadkiem :P Akurat mąż szukał koszuli i wybrałam się z nim :)

Gość gość
Teraz latem to chodzę tylko w bluzeczkach siateczkowych, coś w tym stylu https://www.lejdi.pl/p10434,mlodziezowa-bluzka-czerwona-z-siateczki-bulls**t.html. Miękka, wygodna i z tego co widzę to naprawdę trudno o uszkodzenie. Nawet na imprezach wiele razy byłam i nic się nie dzieje. Na strój kąpielowy nawet pasuje dla zainteresowanych :)

Gość gość
Istnieją, w MG shohlari takie widziałam ale welurowe na przykład. Musisz sobie sama najlepiej przejrzeć.

Gość sasdigjkm
w normalnej cenie to tylko new yorker

Ubieram się w taki sposób od roku  monikaswiderska.pl/kategoria-produktu/bluzki/ i wszystko pasuje. Bogata kolorystyka, żadnych wzorów dziwacznych na bluzkach, tylko czysty, wysokiej jakości materiał. Bardzo fajna sprawa, żeby eksponować lepszą biżuterię, puścić włosy, jakoś kreatywnie podejść do kompletowania garderoby. Nie lubię udziwnień w szafie, tylko klasykę, wysoką jakość materiału, a tutaj właśnie coś takiego znajdziesz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować