Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chcę mieć syna

Polecane posty

Gość gość
Ja też nie chcę mieć syna , chłopcy są beznadziejni, śmierdzą, beczą bez powodu, chętnie bym wszystkich małych chłopców porozrywała na kawałki. Córkę proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno uwierzyć, że ktoś naprawdę myśli tak jak niektóre z was, ale po co miałybyście zmyślać. No cóż, tego nawet nie ma co komentować na poważnie. W ogóle chyba nie powinnyście się rozmnażać. Własne dziecko to szczęście nie do opisania. Bez względu na cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia babo nie jesteś godna mieć wogole dziecka,to nie supermarket,że sobie wybierasz.Ja się staram,levze i ważne jest dls mnie aby zdrowe.Bez różnicy mi płeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jesteś głupia ,to usuniesz bo chłopiec? co by to było gdyby same dziewczyny się rodziły, ale świat był by nudny, córka jak będzie mieć z 16l może przyjść z brzuchem ,no i co wtedy może tak samo palić, pic i wpaść w złe towarzystwo, bo życie to nie bajka i na nic nie masz w życiu gwarancji ,córka jak będzie dorastać będzie wołać kasę na fryzjerkę, kosmetyki, modne ciuchy i co zaoszczędzisz na niej i powiesz nie dam ci na nic? a ja niechce córki to co zamienimy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta swoja głupią prośbę skieruj do boga, albo plemnika, bo płeć zależy od plemników a nie od nas samych, jak niewiedzialas to teraz wiesz i dziwie się ze ty się rozmnażasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytłumacze ci z biologicznego punktu,jeżeli do zapłodnienia doszło przed owulacja będzie chłopiec, jeżeli w dniu owulacji dziewczynka. Plemnik gdy się połączy z chromosomem x będzie dziewczynka a gdy z chromosomem y to chłopiec. To taka ciekawostka, ze to zależY od plemników, także mów do plemników, może cie posłuchają, hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.10.11 do gościa z 9:48 mam dwie córki i żadna nie piszczy i nie jest oryczona,za to u starszej córki w zerówce jest dwóch chłopców,którzy ciągle płaczą bez powodu i wiecznie mamy za nimi z chusteczkami ganiają X Mam trzy córki i również żadna nie piszczy, nie ciumka i nie jest słodką idiotką. Różowy widuję na takich stworach, jak w opisie :P O czymś takim moje dziewczyny mówią z autentyczną pogardą "różowa lalunia". I w trzech klasach podstawówki spotkałam (przynajmniej kilku w każdej) "miętkich" maminsynków :P którzy niezadługo będą pomykać w rureczkach, z męskimi torebuniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plemnik gdy się połączy z chromosomem x będzie dziewczynka a gdy z chromosomem y to chłopiec. To taka ciekawostka, ze to zależY od plemników, także mów do plemników, może cie posłuchają, hehehe. X A to PLEMNIKI się łączą Z CHROMOSOMAMI? Faktycznie CIEKAWOSTKA :D O oogenezie i spermatogenezie NICZEGO w szkołach nie wyuczyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.10.13 Pracuje w przedszkolu i tam widac roznice. Dziewczynki juz w tym wieku spiskuja wymyslaja sa wyrachowane i cyniczne. Do tego bardzo zlosliwe. Chlopcy sa bardziej prosci. Dziewczynki lubia sobie sprawiac przykrosc chlopcy raczej nie. Po kilku latach pracy gdy zaszlam w ciaze modlilam sie o chlopaka. Fajnego usmiechnietego malego faceta ktory bylby moim oczkiem w glowie. I mam teraz 4latka. Wspanialego rozumnego dzieciaka. Uwielbiam jego pokoik z autkami samolotami i zolnierzami. Uwielbiam male chlopiece ksiazki. Nie wyobrazam sobie ze mialabym dziewczynke. Oczywiscie pewnie bylaby bardzo przez nas kochana ale chlopcy sa o niebo lepsi. W wychowaniu. W okresie dojrzewania kiedy nastolatki dostaja ajprawdziwszej korby. W zyciu gdy wychodza z domu i radza sobie sami a cory czesto wisza na rodzicach. Nierzadko rowniez ze swoimi dziecmi. X "Pracuje w przedszkolu i tam widac roznice. Dziewczynki juz w tym wieku spiskuja wymyslaja sa wyrachowane i cyniczne. Do tego bardzo zlosliwe. Chlopcy sa bardziej prosci. Dziewczynki lubia sobie sprawiac przykrosc chlopcy raczej nie." x Szkodliwa generalizacja. Może ty jesteś taką dziewczynką, która "lubi". Bo ktoś cię źle wychował. W wychowaniu obowiązuje zasada "co włożysz, to wyjmiesz". Zadna płeć nie jest "o niebo lepsza", dziewczynki są po prostu INNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka jak będzie mieć z 16l może przyjść z brzuchem ,no i co wtedy może tak samo palić, pic i wpaść w złe towarzystwo, bo życie to nie bajka i na nic nie masz w życiu gwarancji ,córka jak będzie dorastać będzie wołać kasę na fryzjerkę, kosmetyki, modne ciuchy i co zaoszczędzisz na niej i powiesz nie dam ci na nic? x Konfabulujesz. Moja córka MA 16 lat i nie przyszła ani nie przyjdzie "z brzuchem", chyba, że się pobiorą. Jestem o nią spokojna. Nie tylko nie pali ani nie pije, ale nawet się nie maluje (poza korektorem i pielęgnacją: tonującym kremem dla cery trądzikowej). Wołać kasę? Co za bzdury. Dostaje ustalone kieszonkowe, a kiedy ma większe potrzeby, dorabia sobie. Czasem dostanie coś extra, jeśli widzę, że to coś naprawdę niezbędnego - w końcu to moje (nie jedyne) dziecko. Masz jakieś chore wzorce, oby nie z domu rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zauważyliście że małym chłopcom często z d**y śmierdzi? W ogóle im w pewnej dolnej części ciała śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość co napisał: synka proszę, to tą swoją durną prośbę zgłoś do plemników a nie na tym forum, bo się tylko ośmieszasz. A ja nie chcę mieć syna, chcę córeczkę i co może się zamienimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, tez bym wolala corke, co nie znaczy ze syna bym nie kochala i chciala utopic w worku.natomiast jestem przekonana ze te co wola miec syna maja kompleksy na punkcie swojej kobiecosci, uwazaja kazdego zapijaczonego starego grubego i lysego kawalera o niebo lepszego od ladnej, zadbanej i inteligentnej kobiety o milym charakterze.i nie to ze same chca byc facetami, ale ze uwazaja kobiety za podgatunek i majac syna moga w jakis sposob zrekompensowac niskie poczucie wartosci, mimo ze sie ono jeszcze poglebia.dla corki mozesz byc z czasem przyjaciolka, wzorem i autorytetem, dla syna nigdy, bo jestes z nizszego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym syna porozrywała na kawałki, NIENAWIDZE MALYCH CHLOPCÓW nic na to nie poradzę. Córeczki są fantastyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.04.29 , pewnie ten brzuch kolezanka jej zrobila, bo tylko kobiety sa winne.tak wyglada u matek uciekanie od odpowiedzialnosci "na szczescie mam syna", ta k... prowokowala, moje malenstwo jest niewinne, jak suka nie daje to pies nie bierze.Jak sie chlopakowi przytrafi dziecko w wieku nastu lat to oczy byscie wydrapaly matce dziecka ze wam zbajerowala waszego aniolka albo odciely sie od calej sprawy.taka pierwsza reakcja ze ta k... sie puszcza z calym miastem a od mojego synka chce kase wyciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;51 ty jesteś jednak taka j*******a jak ta autorka, no panie boże widzisz a nie grzmisz, ja podałam autorce przykład ze bez względu na pleć dziecka można zawsze mieć jakieś problemy wychowawcze,to zależy od nas na kogo my te dzieci wychowamy ,czy mu przekażemy dobre wartości, dziecko bez względu na płeć może wpaść w złe towarzystwo ,bo ona sobie życzy chłopca to niech mówi do swojej cipki i fiuta i ty razem z ta autorka. Nie ma wyróżnienia czy chłopiec czy dziewczynka bo to jest człowiek mały i ten człowiek bez względu na pleć jest wartościowy, rozumiesz debilko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;51 to nie są chore wzorce, po prostu tak jak dzieci wychowujemy tak mamy, ale to nie-znaczy ze jak córka jest spokojna to nigdy ci nie podskoczy, gdzie masz receptę ze nie wpadnie nigdy w złe towarzystwo i chłopiec tak samo, płeć nie ma znaczenia żadnego, nie-rozumiem tych debilek co wybierają pleć, no p******e. Czym się rożni chłopiec od dziewczynki tylko płcią debilki a nie rozumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszy mnie to, że rozgrzebujecie ten temat sprzed prawie dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze większość tu osób chce wybierać płeć ,idźcie na kursy przed małżeńskie tam są nauki o planowaniu rodziny i jak dochodzi do zapłodnienia i jaka będzie płeć, idiotki. Kazdy się tu wymądrza, chce ustalać płeć a glowno wie o rozmnażaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;37 śmieszy mnie to jakie głupoty tu piszą, ze ma być dziewczynka a inni ze ma być chłopiec a może obojnak może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak na marginesie to zauważyłam, że kobiety które pragną mieć córki są wyzywane od egoistek, k/u/r/w, szmat, suk i wql, a kobiety które wolą syna są postrzegane jako prawdziwe matki polki. Śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;10 córeczki sa fantastyczne a ty j*******a i nie należy ci się ani córka ani syn z takim myśleniem jak ty masz. Pewnie jakbyś się dowiedziała ze syn to byś się wyskrobała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;44 no wiesz co one faktycznie są ******lniete na punkcie płci coś z nimi nie teges, ciekawe to co napisałaś ale wiesz co mi płeć jest obojętna, bo ja kocham wszystkie dzieci a mimo to i tak mnie wyzywają, polki to sa jednak zacięte.( nie-wszystkie co sadzisz?)PS to są we większości te co tak piszą dziewczynka, dziewczynka dziewczynka ******lniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co wy sobie w ogóle zawracacie głowę tym tematem. Autorka już o nim zapomniała, bo jakby byłoby inaczej to odpowiedziałaby jakoś na wasze wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta o zdrowych podkreślam ZDROWYCH zmysłach woli mieć córkę niż syna. A kobiety które wolą syna, są w 99 procentach zakompleksione i maja kompleks na punkcie że małe dziewczynki są takie ładne i zazdroszczą małym dziewczynkom urody. Dlatego wola chłopców, bo mali chłopcy są mało urodziwi i nie maja im czego zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość co napisał: synka proszę, to nie jest supermarket że sobie wybierasz że chcesz "synka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze, przypuscmy, ze masz racje, ale gdy kobieta zostaje matka syna, to co ma z nim zrobiC? utopic ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka ma 4 corki a bardzo chcieli synka.. nie udalo sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam, ze gdy widze co dzisiejsze dziewczyny wyprawiaja to rece i cycyki opadaja. :-D nie wspomne o slownictwie. 100 razy gorsze od chlopakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×