Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chcę mieć syna

Polecane posty

Gość gość
Wiele par ma w ogole problem z plodnoscia i marza o jakimkolwiek dziecku, niewazne jakiej plci. Teraz przy programie 500+ rodzicie biologoczni zglaszaja sie po swoje dzieci, zamykajac tym samym droge adopcji innym rodzinom, ale sie porobilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja bratowa chciala miec corke, a urodzila syna z Downem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 14.29 Szkoda że twoja bratowa nie usunęła w takim razie ciąży albo nie zostawiła w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że dziewczynki są dużo bardziej wartościowe, chłopcy nic nie są warci. Najbardziej denerwuje mnie to że ( i przeszkadza) jak matki chłopców takich 2 -latków muszą trzymać im pewną część ciała która jest nad nogami, gdy sikają na stojący na trawniku. To jest obrzydliwe, ja bym się brzydziła. Poza tym oni ciągle beczą bez powodu . Ile ja bym dała aby mieć córeczkę, taką księżniczkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:07 ale ty głupia jesteś. A ja się cieszę że będę mieć syna. Przynajmniej dziecka mi do domu w okresie dojrzewania nie przyniesie. Baby są wredne ale nie dla facetów tylko dla siebie nawzajem. Potem córka musiałaby się męczyć z takim czymś jak ty w pracy, szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopcy też są histerykami i beksami. Sym mojej kuzynki ma chore nerki i ma problem z robieniem siku i dostaje histerii z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że chłopcy są beznadziejni. Są g****o warci. Nienawidzę małych chłopców. Kobiety które faworyzują chłopców po prostu zazdroszczą małym dziewczynkom urody, są zakompleksione i nie mogą się pogodzić z tym że małe dziewczynki są takie ładne. Dlatego wolą chłopców, bo chłopcy nie są zbyt atrakcyjni i urodziwi i nie mają im czego zazdrościć. To jest złota myśl: chłopcy tyle warci co kalesony stróża czyli g****o warci. Chłopcom bym fiuty poobcinała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 13.36 Przecież matki są bardzo za swoimi córkami, poszłyby za nimi w ogień. Gdyby jakaś matka dowiedziała się że jakiś chłopak skrzywdził jej córkę to zapewniam cię wydrapałaby mu oczy i fiuta obcięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście w życiu mi się udało i spełniło się moje największe marzenie o córeczce. W ciąży przed usg często płakałam po nocach i nie głaskałam brzucha dopóki nie dowiedziałam się, że mam córkę. Jak już wiedziałam, że mam moją dziewczynkę to byłam bardzo szczęśliwa i często dotykałam swój brzuch. Syna bym nawet nie chciała urodzić! Ludzi sugerujących mi, że być może urodzę syna miałam ochotę pobić i traktowałam te słowa za obrazę. W ciążę nigdy więcej nie zajdę z obawy, że może mi się nie powieść i będę miała syna zamiast dziewczynki i mówię o tym wprost jak ktoś się pyta kiedy drugie. Myślałam, że tylko ja mam takie podejście ale widzę że jest tu więcej dziewczyn które mnie rozumieją i brzydzi je myśl o urodzeniu syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.23 i taka idiotka jest matką? Mam nadzieję, że to prowokacja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam i nie wierze w to co czytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bedac w ciazy bardzo ale to bardzo chcialam miec corke,nie wyobrazalam sobie nawet ze urodze syna,marzylam o dziewczynce i urodzlam dziewczynke,jestem szczesliwa,chlopca na pewno bym tak nie pokochala,corki sa dla matki a taki chlopak to i tak pojdzie w swiat i bedzie wolal towarzystwo chlopakow i matke mieal gdzies,znam to z przykladow kolezanek,sasiadow i za nic w swiecie syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanka chciala miec core ale urodzil sie syn,jest ciagle zdolowana,zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za głupi argument, że lepiej nie mieć córki, bo przyniesie w wieku 15 lat dziecko do domu. Mój młodszy 16 letni brat wpadł ze swoją dziewczyną i to nie ona wróciła do domu z dzieckiem, a raczej odwrotnie, bo rodzice wręcz wyrzucili ją z domu i mieszkają z dzieckiem u moich rodziców, a moja mama zajmuje się wnuczką jak "dzieci" są w szkole. Problem ciąż w młodocianym wieku dotyczy obu płci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzić syna to wstyd a córkę to ogromna duma i radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym syna rozerwała na kawałki, dobrze że nie tylko ja mam takie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że tylko ja tak nie lubię małych chłopców... Jestem teraz w drugiej ciąży nieplanowanej i na całe szczęście będzie druga córka. Chłopcy strasznie mnie irytują. A coś wiem na ten temat bo miałam 15 lat gdy urodził mi się brat. Najbardziej irytuje mnie to udawanie pierdzenia w zabawach i śmiech z tego. I wieczny bek o wszystko. A matki to ósmy cud świata widzą w obsranych genitaliach tych małych rozdartych smierdzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że 99% ludzi woli córkę, a kobiety to już w szczególności. Tylko córcia nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha idąc waszym tokiem myślenia lepiej urodzić chorą córkę niż zdrowego syna? Gratuluję. I życzę wam, żebyście w przyszłości nie miały żadnych wnuczek tylko wnuków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam wolę syna, bo kobiety mają gorzej w życiu i nie chcę sprowadzać dziewczynki na świat, w którym tak łatwo ktoś może ją skrzywdzić, np. zgwałcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w ciąży i miałam ogromna nadzieje ze bd to synek:) każdy tez mi wrozyl syna, bo ladnie wyglądam itp. Miesiąc temu okazalo się ze będzie corka. Ciężko bylo mi sie przestawić, ale jakos dalam rade. Kocham ja, ale mam nadzieje ze drugim razem uda sie i bedzie chlopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego więzienia są pełne synków. oddziałow dla kobiet jest mało. Wiec co jest gorsze oczywiście że synek. Nigdy w życiu to oni popełniają najokrutniejsze morderstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja będę miała synka i jestem przeszczęśliwa.Chociaz płeć nie robi na mnie dużego wrażenia( mam już córkę). Ważne aby było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:21 Jestes durniejsza niz ustawa przewiduje.Jakby samo urodzenie chlopca mialo juz decydowac o tym,ze bedzie przestepca.Najlepiej to wez porzadny rozbieg i jebnij sie porzadnie lbem o sciane.Moze troche rozumku przybedzie ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka to życie chłopaczystko to porażka. Zawsze synowie są gorsi ile w tej grupie przestępcòw. Nigdy kobiety im w tym nie dorównaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×