Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciśnieniomierz. Problem. Tak ściska, że nie można zmierzyć. Co robic?

Polecane posty

Gość gość
Mam dokladnie identyczny zestaw od sanity. Cena mnie przekonała między innymi ale jeśli chodzi działanie, samo badanie wszystko jest w największym porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłem internetowo Easy Med to jest polskiej marki Sanity i chwalę sobie. Korzystamy okazjonalnie raczej, nikt u nas w domu nie choruje na serce ale ciśnieniomierz jednak warto mieć. Tutaj pomiar trwa parę chwil wyniki zostają w pamięci (system jest pomyślany dla 3 osób, także można powiedzieć że jest to rodzinny ciśnieniomierz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę rzeczywiście potwierdzić że i SmartCardio i tak samo pulsooksymetr DuoControl mierzą dokładnie, nie mogę narzekać na jakieś błędy pomiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę rzeczywiście potwierdzić że i SmartCardio i tak samo pulsooksymetr DuoControl mierzą dokładnie, nie mogę narzekać na jakieś błędy pomiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, cześć. Jak dla męża szukałam ostatnio ciśnieniomierza to się zdałam na ranking modeli na http://rankingcisnieniomierzy.pl i jest okej. Sprzęt bardzo dobry szybki dokładny z fajnym wygodnym wyświetlaczem i prostym podłączeniem mankietu na ramię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Służy nam już od ponad roku Easy med i nic nie wskazuje na to żeby miał się zepsuć. Mocny nieawaryjny ciśnieniomierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SmartCardio mierzy „od dołu” przez co jest bardzo dokładny i też samo pompowanie nie wiąże się z mocnym uciskiem ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wam sprawuje sie ten cisnieniomierz Cardio bo też zastanawiam sie nad jego zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie zamawialiście ten Easy Med?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tandeta jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre chyba do mierzenia ciśnienia w oponach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj

Bardzo jestem zadowolona z zestawu od Sanity: SmartCardio + DuoControl. Pierwsze urządzenie to ciśnieniomierz z własnym akumulatorem, a drugie to pulsooksymetr służący pomiarowi saturacji. Wszystko atestowane pod kątem medycznym, precyzyjne, używamy z mężem obu rzeczy regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

Na pewno warto zobaczyć ofertę w sanity – ciśnieniomierze serce plus czy senior to w sumie klasyka jeśli chodzi o sprzęty dla osób starszych więc warto tam do tych ofert zerknąć i coś sensownego poszukać dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×