Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fjefjórka

na jakie cechy charakteru zwracacie wybierając waszych mężczyzn ???

Polecane posty

Gość gość
Kobieta po 30 zwraca uwagę na to czy: -facet ma zone i dzieci -czy pracuje - czy nie jest synkiem mamuusi -czy nie jest nalogowcem, -czy nie bije kobiet - czy się myje To są oczywiście podstawy plus inne cechy,co która lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy drogie forumowiczki zwracacie uwage na takie aspekty jak kwestie zawodowe facetów, tzn jesli nie pracuje nigdzie u kogoś ani nie prowadzi własnej działalności ale mimo to jest zaradny, ma pomysły i "zarabia na swój sposób" , ma te pieniądze jako tako, raz mniej a raz więcej ale daje radę... Czy taki stan rzeczy w tym temacie by Wam odpowiadał czy nie? Patrząc pod kątem chęci stabilizacji, posiadania dzieci, zakładania rodziny.. gdybyście Wy normalnie pracowały lub też prowadziły swoje biznesy ale On byłby w takiej sytuacji jak wyżej opisana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie..jestem w takiej sytuacji i mnie to meczy, chce zeby mial stala prace, nie interesuje mnie jaka- zadna nie hanbi,ale takie kombinowanie przy dziecku? jest slabe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli facet chce cię poznać, taką prawdziwą, jaką jesteś dla przyjaciół i rodziny, słucha cię z uwagą, a nie tylko udaje i do tego nie ciągnie na chama do wyra, to warto się zainteresować i na takie właśnie rzeczy zwracałam uwagę poznając kolejnych mężczyzn. mój wybranek właśnie taki był/jest nadal i na innego go nie zamienię. cała reszta cech, status materialny, to wszystko jest do dogrania i dotarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj byly zarabial pieniadze" na swoj sposob"okazalo sie,ze handlowal dragami i wyludzal pieniadze..teraz ukrywa sie za granica bo szuka go policja, nigdy wiecej nierobow, albo masz prace albo wynocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy od kobiety. ja jestem marzycielką i muzyczną pasjonatką, wokalistką, mój facet gra na różnych instrumentach, zarabia na tym kasę, ale póki co bywa różnie, na pewno nie jest to jeszcze poziom kilku tysięcy za koncert :P etat ma, bo musi, ale jakby stracił ten etat? dla mnie ok, będzie miał więcej czasu na granie i ekstra, bo muzykę kochamy oboje, a pracę każde ma z konieczności. no ale ja nie bardzo chcę mieć dzieci, nie potrzebuję do szczęścia willi i super drogiego auta dla siebie, ciuchy kupuję tam, gdzie mi się podobają, a nie tam gdzie drogie i "modne" (bardzo względne pojęcie). nie mam wielkich materialnych wymagań po prostu, nigdy nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli myślimy o zakładaniu rodziny to musi mieć pracę - jakąkolwiek byleby stabilną. Tak, żeby nie martwić się o to czy jutro będzie na pasztet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mam rozumieć, że sposób szeroko pojętego "zarabiania" u faceta nie odgrywa u Was aż tak wielkiej roli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no myślę, że raczej większość z Nas , kobiet , tym bardziej po 30-tce myśli juz gdzieś tam z tyłu głowy o zakładaniu rodziny :) To "zarabianie" obojętne bo miłość najważniejsza czy weryfikujecie to? A jeśli jesteście potem na "NIE" to co ? kochacie ale odchodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie mialam i nie mam, bo sama zarabiam i nie potzrebne mi pieniadze faceta, nie mam zamiaru byc od niego zalezna wiec to najmniej wazna kwestia, ale za tym kryje sie wiele rzeczy..dla mnie facet z praca to facet odpowiedzialny, myslacy przyszlosciowo, z ambicjami, chcacy byc niezalezny...jak kogos nie ciagnie do pracy to na co on liczy? szczegolnie,ze praca w naszym kraju to juz nie kwestia wyboru tylko przymus..a oprocz tego uwielbiam facetow inteligentnych i z poczuciem humoru, z dystansem do siebie, opanowanych, czulych i troskliwych, w lozku niech beda demonami..i co ciekawe tacy faceci istnieja :) obecnie jestem z takim i jest cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchodze, nie bede z nierobem bez ambicji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jak najbardziej nie mowie o zarabianiu w kontekscie "bycia na utrzymaniu" takiego faceta, absolutnie :) mnie chodzi tylko o taką rzecz, czy by wogóle wam to przeszkadzało, no tym bardziej ze ja cenie sobie niezalożnośc i tez tak samo postrzegam faceta, ktory ma byc dla mnie niezalezny i odpowiedzialny Ale kontekst jest nieco inny, chodzi mi o to czy przeszkadzalaby Wam sytuacja gdyby facet miał ta kasę, był zaradny i pomyslowy ale po prostu nie mial by zalozonej (zarejestrowanej) wlasnej dzialalnosci ani nie figurowalby u zadnego pracodacwcy ....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie facet musi być przede wszystkim zaradny, samodzielny, inteligentny, uczciwy i czuły... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię ambitnych facetów, z pewną posadką i realizujących się zawodowo...jeżeli chodzi o mnie inne zaradne pomysły nie wchodzą w grę, facet musi dawać poczucie stabilności i bezpieczeństwa, muszę wiedzieć że mogę na nim polegać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO wlasnie, a co to jest tak naprawdę ta stabilność i to bezpieczensto????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma być wysoki!!! Oczywiście bogaty prosty nos, symetryczne rysy twarzy... a pisałam, że ma być wysoki?!!! wwwww aaa, to charakter miał być.. no to HOJNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej dlaczego dodała się literka c i gwiazdka?! Chodziło mi o słowo na samo H!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykształcenie, praca, zaradność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyksztalcenie nie zawsze idzie w parze z zaradnością i odwrotnie... a pracą co nazywacie? etat u kogos lub własną działalność??? Czyli praca bez umowy/ zarejestrowania działalności to juznie praca mimo ze przynosi ona -dosłownie- pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ważne jest czy jest spokojny, jakie ma poczucie humoru (tzn. czy takie jak ja), czy jest zaradny i pracowity, bardzo zwracam uwagę na to jaki ma stosunek do zwierząt, jak lubi spędzać wolny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy facet mlodszy czy starszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet musi mi sie podobac .dbac o mnie i szanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak juz chcecie zakladac rodzine to jakie cechy sa najwazniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja patrzę na faceta jako na potencjalnego partnera to tylko pod kątem partnera na stałe, więc nie ma różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×