Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Man of the moon nadal mimo dowodów uważasz że nikt po 30 nie słucha metalu?

Polecane posty

Gość gość
zostaw mojego Mana😘 w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba mieć nieźle zryty łeb aby słuchać tego wrzasku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"trzeba mieć nieźle zryty łeb aby słuchać tego wrzasku" akurat ten spot wyborczy to tylko spot, nie metalowy utwór muzyczny, a jesli nawet traktowac to jak utwór, to jest to grindcore a nie metal. A jesli mówisz ogólnie o muzyce metalowej, to jest ona po prostu trudna w odbiorze dla nieosłuchanego odbiorcy. Równie dobrze możesz powiedzieć ze trzeba miec zryty łeb żeby słuchać jazzu, bo to muzyka trudna w odbiorze i cie nudzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Maja ogolone glowy i trzymaja dzieci nad barierka balkonu. Z czym ty sie w ogole klocisz?" Z kretynem, co od pół roku sie ze mną kłóci, że nie ma fanów metalu po 30 bo niby "każdy z tego wyrasta", i twierdzi ze nawet jak są to sa to wraki człowieka, oszołomy i nieudacznicy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te verde dziś To teraz krok do tylu i przemysl swoje zachowanie. Klocicsz sie z kretynem? hahaha następna wywłoka się znalazła z koźlej dulki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że nie powinnam kłócić sie z kretynem, bo najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem, ale on jest zbyt irytujący, i chyba naprawde wierzy w te bzdety, które wygaduje :) a poza tym chce żeby sie zdziwił, że nie ma racji, i dowiedział sie, ze jest idiotą, to da mi satysfakcję, bo nieprawdziwość tych jego idiotyzmów latwo udowodnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty mu się dajesz trollować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 daj spokój te verde jest w takim wieku i stanie zdrowotnym że brakuje jej tylko gwoździa do trumny, znajdź sobie młodszą koleżanke:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego normalni szczęśliwi ludzie nie sluchaja tego czegoś bliżej nie podobnego do muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To dlaczego normalni szczęśliwi ludzie nie sluchaja tego czegoś bliżej nie podobnego do muzyki" Koncerty metalowe to jedne z najbardziej wesołych i pełnych dobrej zabawy miejsc na świecie, mimo mrocznej atmosfery. A to, że ty nie rozumiesz metalu, muzyki instrumentalnej, trudnej w odbiorze, to nie znaczy że możesz ją określać takimi słowami, fanie disco polo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończmy te dyskusje kazdy slucha to co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie pytanie do autorki dlaczego próbujesz udowodnic wyszosc metalu i jezdzisz po innych gatunkach muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako katolik cieszę się z ostatnio odwołanego koncertu Behemota :) Co Ty na to Kasiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazaj bo metale zloza cie jako ofiare na czarnej mszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też słucham metalu i jestem z tego dumna, wstydziłabym się komuś powiedzieć że słucham komercji np. disco polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jako katolik cieszę się z ostatnio odwołanego koncertu Behemota" Nie słucham Behemotha i nie lubię,poza tym i tak zagrali kilkanaście innych koncertów w Polsce w ramach The Satanist Tour(m.in. w Krakowie, wydaje mi sie, że podobno tam byłam zeby zobaczyć Mord`a`Stigmata którzy supportowali behemotha) by potem wyruszyć w świat i grac koncerty w krajach w których cebulaki nie odwołuja koncertów. Fajnie że katole sie bulwersują że w Polsce działa zespół mający satanistyczne teksty, szkoda, że nie wiedzą o istnieniu setek innych zespołów metalowych działających w Polsce i nie lubiacych koscioła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od takich trolii uciekam co słuchają ciężkiej muzyki po prostu nie trawię tego gatunku muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi setkami to chyba przesadzasz chyba że masz na myśli każdego grajka który ma gitarę i drze się w garażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do disco polo przynajmiej pobawisz się na weselu czy innej imprezie , a wyobrazacie sobie metal na imprezie czy dyskotece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Podpisałem" nawet elektroniczną petycję ws. odwołania koncertu Behemota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z tymi setkami to chyba przesadzasz chyba że masz na myśli każdego grajka który ma gitarę i drze się w garażu" Och, to zdziwienie plebsu, który dowiaduje sie że zespołów metalowych jest dużo, a nie tylko Behemoth i Metallica :) Tylko w Polsce zespołów metalowych, takich mających jakies wydawnictwo, czyli nie garażowych według strony metal archives jest 2864 http://www.metal-archives.com/lists/PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×