Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sara89

bolesne ząbkowanie

Polecane posty

hej, moja córeczka właśnie zaczęła ząbkować. Przez kilka dni robiłam jej masaże i bawiła się gryzakiem. Chciałabym jej coś podać ale nie wiem co. Słyszałam o camili, czy uśnieży ból mojemu maluszkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my stosowaliśmy camilię. Kupiłam ją ponieważ ma naturalny skład w odróżnieniu do niektórych preparatów. U nas sprawdziła się znakomicie, troszkę było grymasów ale nie aż tak jak wcześniej. Możesz wypróbować, jeżeli boisz się i nie jesteś pewna pójdź i zapytaj lekarza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też polecam ten preparat camilia, poleciła mi go znajoma, trochę poczytałam w internecie i ma dobre opinie. Rzeczywiście jako chyba jedyny preparat na ząbkowanie ma naturalny skład, mojej córeczce bardzo pomagał, mogła normalnie zasnąć w nocy, i nie męczył jej już ból... Chłodzące gryzaczki też się sprawdzają, ale fakt że tylko na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Camilia to lek homeopatyczny. Ja kupowałam calgel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utria
u nas lepiej sprawdzał się Viburcol, po Camilii nie było poprawy a jeśli już to na chwilkę. A po Viburcolu cała noc spokojnie przespana bądź dzień bez marudzenia. Zależy kiedy maluch czopka dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten Viburcol to na receptę jest czy normalnie można go kupić? moja córka ząbkuje, ale ona to STRASZNIE przeżywa. z mężem nie śpimy na miesiąc przed ząbkiem, ale nawet nie zwracamy na to uwagi bo przede wszystkim dziecka żal. nasza dostaje na zmianę camilię, paracetamol w czopku, albo nurofen w syropku, czasem też smarujemy dziąsła dentinoxem, ale to nie takie łatwe bo ona się dotknąć nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustra
Viburcol jest bez recepty, na dentinox bym uważała. Paracetamolu też nie można dawać w nieskończoność. Viburcolu na pewno warto spróbować, jak będzie pomagał będzie najbezpieczniejszy dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×