Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Senor_Toledo

Wieczorek zapoznawczy w Ciechocinku

Polecane posty

Zapraszam nowy turnus na wieczorek zapoznawczy. Wszyscy zakładamy stroje wieczorowe, spodnie na kant, włosy przylizane, a kreacje pachną naftaliną. Ja dzisiaj odbieram mój balkonik z myjni i biorę podwójną dawkę leków na artretyzm. Zamierzam zostać królem balu. Która zostanie moją królową??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Krysia
Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Krysia
Ja usiądę a Pan niech postoi, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolek a Ty beze mnie urządzasz potańcówkę? Czekałam na zmianę kroplówki i od Zdzisi się dowiaduję, że królem balu zostaniesz. O bezczelny! I królowej szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieśka, wiesz, że zawsze jesteś tą jedyną, o ile dalej masz atak Parkinsona. Zresztą, myślisz, że może być inna królowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Krysia
Wiesiu, cewnik Ci wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Krysia
A gdzie tam? Wziął i mi się zaplątał między nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko wina tych młodych pielęgniarzy. Cisną te rurki gdzie popadnie. Aż dziw bierze, że 17 latek już może :P Krysiu oddaj rureczkę, proszę Cię bardzo. Ze zgubiony cewnik słono sobie każą płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilnować dziewczyny swoich cewników. Jeszcze brakuje, żeby się rozlało po parkiecie. Zapomniałyście jak Antoni rok temu na swoim wózku wpadł w poślizg i zostawił sztuczną szczękę w kroczu Leokadii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawska, musisz sie wtracac w prawie każdy topik, bo u ciebie nuda? dlaczego sie wtracasz w dialogi ? ktoś cię tu prosił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj CiZia. :) Zapiszę Cię w moim karneciku do tańca. Mam nadzieję, że dobrze wywijasz charlestona. Gościu, proszę się nie awanturować. Zalecam melisę i spacer. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tam mojego męża? Łysy i gruby, i ciągle popierduje. Ale w sanatorium to belmondo. Starsze panie aż piszczą z uciechy. Taka jedna zaciągnęła go nawet do łóżeczka, ale nic z tego nie wyszło, hahahaha. na parkiecie król ale nie w łóżku halo! Tomaszkuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awa, Ty koniecznie zbadaj sobie oczęta 😘 Toż przecież Seniorek pisał tu 2 miesiące temu, a Ty się z nim teraz witasz? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×