Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak odzyskac pieniadze od znajomego

Polecane posty

Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście debilami to tracicie
Koorfa, jesteście debilami, kasy NIKOMU się nie pożycza, nawet własnej matce, od tego są banki, i niech oni się martwią o odzyskanie kasy jak im petent nie płaci. Macie nauczke debile, a zarazem najlepszy sposób kogoś się pozbyć to pożyczyć mu mała sume kasy, nigdy już tego hooja nie zobaczycie ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim powinno się taką sprawę najpierw skonsultować z prawnikiem. Dobrych specjalistów od windykacji znajdziesz w http://kancelaria-wylag.com/. Na drugi raz będziesz wiedzieć, że nie należy pożyczać pieniędzy, nawet jak to jest dobry znajomy, bo jak widać nikomu nie można ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupa znajomych bueehheehhe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szczerze strone www.nastepnapozyczka.pl szybko sprawnie i bez zbednych formalnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc znajomych kazdego to falszywe nedzne qrwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, dlatego nie warto angazowac sie blizej w zadne znajomosci. I zycie staje sie przepiekne. Dzieki za ta nauke cwelu obesrany. Kto wie co sie jeszcze wydarzy. Tym razem nie bedzie sentymentow i litosci jak cos. Pozdrowka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najpierw bym jeszcze raz ładnie poprosiła i ostrzegła, że jeśli to nie poskutkuję to możesz udać się np. do kancelarii komorniczej. Ja współpracowałam z www.jkrukkomornik.pl i dosyć szybko odzyskałam dług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela Rosa Flores
Pozyczka oferuje zaufanie i powage. Jestem osoba fizyczna, która oferuje pozyczke miedzy osobami i firmami, dla wszystkich innych informacji, prosimy o kontakt pod adresem: pamelarosaflores11@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayette28

u mnie niestety jedynym rozwiązaniem była droga sądowa gdyż pozyczone pieniądze to były spore sumy - na szczeście z pomoca pani mecenas Justyny z jwc kancelaria wszystko sie udało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś

Warto sobie sprawdzić możliwości firm, które chętnie wielu przedsiębiorcom pomagają w tego typu sprawach. Ja sam korzystam z pomocy mk-finanse i efekt jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tre

A ja lubię pożyczać kasę od ludzi, a później nie oddaję jak gdyby nigdy nic. Uśmiecham się zalotnie ciesząc się że nabrałam kolejnego dzwońca. Buahahaha! O jakżesz mi przykro! Matoły cierpią w pokorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka

Odezwij się do Kancelarii Ultimatum, oni się zajmują takimi sprawami. Nam pomogli odzyskać pieniądze a byliśmy przekonani że już totalnie nic się nie da zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×