Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksiiiiężniiiczka

Czy to normalne fantazje? Zdominowana zupełnie przez faceta.

Polecane posty

Gość ksiiiiężniiiczka

Witajcie :-) Od dłuższego czasu fantazjuję o dominacji przez faceta, w łóżku i na co dzień. Tzn o tym na co dzień tez myślę w kontekście seksualnym ;-) Np ze spóźniam się do domu a on juz czeka z paskiem i spuszcza mi lanie. Że kontroluje mnie, co robię, a jak coś wbrew jemu to dostaję lanie. Że wychodzę z koleżanką, wracam lekko pijana a on czeka i każe mi się rozebrać do naga, ułożyć na oparciu kanapy, związuje mi ręce z tyłu i spuszcza lanie za to że się podpiłam. A w łóżku oczywiście wiązanie, knebel, spanking itp. Tak straszni mnie to podnieca, że masturbując się i myśląc o takich sytuacjach dochodzę w pare sekund. Klasyczny sex, bez elementów wiązania, klapsów czy karania kręci mnie dużo dużo słabiej. Fantazjuje właściwie tylko o takim. Czy ktoś też tak ma? Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj by Cię kiedyś za takie chocki klocki nie zastrzelił :) Nie było by już wiązania itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiiiiężniiiczka
Nie rozumiem? Dlaczego zastrzelił? Chodzi mi o faceta normalnego psychicznie, który z takich rzeczy też czerpie satysfakcje. Ogólnie za obopulną zgodą tzn o wie ze mnie to kręci i podnieca i nie jest wbrew mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam takie pragnienia w stosunku do kobiety wiec pasowalibysmy do siebie idealnie. Kręcą mnie takie sytuacje, jak kobieta musi mi się tłumaczyć z czegos a potem lanie i sex. Oczywiście oboje wiemy ze razem tego chcemy, taka zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie fantazje są zupełnie normalne. Duzy procent kobiet i mężczyzn ma fantazje i pragnienia odnośnie dominacji, czy to po jednej czy po drugiej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz teraz takiego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiiiiężniiiczka
Właśnie nie mam :-(no i glupio powiedzieć facetowi: spszczaj mi lanie jak się np spóźnię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdominuje cie wirtualnie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiiiiężniiiczka
Wirtualna zabawa jest fajna ale ja juz mam dość tylko wirtualnej. Pragnę tego na co dzień :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Ja tez mam takie fantazje? Kto sie jeszcze dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez fantazjuję o takich rzeczach. Kręci mnie "sprowadzenie do poziomu stóp" partnera ze on góruje nade mną we wszystkim, dominuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dominujacy ostry facet z lubelskiego szuka swojej uleglej suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiiiiężniiiczka
Nie jestem niestety z tej części Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cholernie zle. lubie zdominowac kobiete i dobrze przeorac ale z satysfakcja dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksieeezniczka podaj maila, jezdze po calym kraju jako przedstawiciel, wiec twoja lokalizacja jest mi obojetna, podjade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księżniczka marze o takiej kobietce jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mysle głowa:) tylko moim sprzecikiem:) wypbrazam sobie jak jestesmy na tylnym siedzeniu a Ty ropinasz mi spodnie wyciagasz moj sprzet i chowasz go w swoich ustach:) marzy mi sie lodzik i posuwanie w usta:) albo wsunac w mokra cipke paluszek:) mmm...:) potem słodka minetka:) lizałbym twoja szpareczke i wsuwał głeboko jezyczek:) uwielbiam soczek:) a potem 69:) bawisz sie sprzetem a ja całuje Cie po tyłeczku i docieram do twojej drugiej dziurki:) caluje ja i wkraczam z jezykkem :) zaczynam ja lizac:) i w tym czasie zaczynam powoli Cie posuwac w usta na lezaco :) no i w zasadzie to była by dobra pora zeby sie spuscic i wypełnic twoje usta:) no ale masz przeciez taki cudowny tyłek:) wypinasz sie na siedzeniu a ja przykładam sprzecik i wolno w Ciebie wchodze:) czuje jak mocno twoja dziurka go obejmuje:) posuwam najpierw powoli :) ooo juz sie rozruszał :) wiec przyspieszam:) wbijam sie w Ciebie:) wchodzi calutki :) przyspieszam jeszce bardziej zzczynasz coraz głosniej jeczec:) kłade łapke na twoja cipke i zaczynam ja masowqc:) jest strasznie mokra i goraca:) ciasny tyłek:) uwielbiam to:) orgazm jest blisko:) ostatnio mi chodzi po głowie zeby spuscic sie w twoim tyłeczku:) :) a teraz wyciagne go a Ty sie poloz i otworz buzie:) a ja wziałbym go w łapke nacelował na twoje usta i szybko ruszał reka:) i patrzył jak sperma laduje w twoich ustach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kamilllll
No przyjemny tekst tylko nie ma nic wspólnego z dominowaniem faceta o co autorce chodziło. Więc mam lepszą propozycję: Dzwonie do ciebie i instruuję co masz przygotować na mój powrót. Wiem że jestem okropny ale daje ci zadanie trochę na wyrost, którego wiem że nie zdążysz wykonać do końca. I już się cieszę na karę którą dla ciebie mam przygotowaną. Wracam i natychmiast sprawdzam jak się spisałaś. Tak jak myślałem- nie zdążyłaś. Przypominam ci jakie miałaś zadanie i podkreślam, że nie zrobiłaś tego o co prosiłem. Tłumaczysz się a ja słucham z niewzruszoną miną twoich tłumaczeń. Mówię ci żebyś oparła się o poręcz fotela z wypiętymi pośladkami i dłońmi opartymi na podłodze. Wiem że też cię to kręci ale z drugiej strony jesteś zażenowana, zawstydzona i trudno ci się przełamać. Patrzę jak się czerwienisz. Powtarzam co masz zrobić po raz drugi, głośno i dobitnie. Rozbierasz się powoli, zawstydzona sytuacją ale tez podniecona. Powtarzam znowu jaką pozycję masz przyjąć- natychmiast! Szybko opierasz się na fotelu wypinając kuszące pośladki. Wyciągam pasek ze szlufek, zginam go na pół. I dotykam dłonią twojej cipki. Jest lekko mokra. I sekundę później pierwsze uderzenie ląduje na twoich pośladkach pozostawiając czerwone pasmo. I natychmiast dwa kolejne, dość mocne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×