Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dreamer12345

Obozy młodzieżowe ;)

Polecane posty

Gość Dreamer12345

Więc, wiem że do wakacji jeszcze hoho... no ale dzisiaj o północy wchodzi oferta obozów młodzieżowych biura FUNCLUB, no i im szybciej się rezerwuje tym lepiej bo są duże rabaty. Więc chciałam spytać czy byliście może na takim obozie ? z jakim biurem, też FUNCLUB ? no i przede wszystkim jak jest na takim obozie i czy warto ? ja chciałabym jechać w te wakacje do Bułgarii i nie wiem czy warto, czy nie. Proszę o opinię o obozach i o FUNCLUBIE ;) wybiera się ktoś może w 2015 ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wysyłałam dzieci na obozy i kolonie z biura www.pantur.pl i byly zadowolone, zdecydowanie uwazam, ze te biura niszowe sa lepsze, maja lepsze oferty i bardziej sie staraja :) a dzieci naprawde wracaja zadowolone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w niektórych ośrodkach mają kadrę świetnie przeszkoloną i doświadczoną w opiece i organizowaniu wypoczynku młodzieży. my w tym roku wysyłamy dzieci na obóz narciarski w góry do ośrodka www.hotelodys.pl to będzie dla nich aktywny i wartościowy wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieciaki jeżdżą co roku na obozy, kolonie z tego biura: http://www.pantur.pl . Zawsze wracają zachwycone. W tamtym roku były na takim o profilu plastycznym, a w tym roku chyba zdecydują się na konny na 13 dni. Dzieciaki przywiozły ze sobą mnóstwo wrażeń. Przejrzyj sobie ich ofertę, mają dużo interesujących obozów tematycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM87
A ja znalazłam ciekawą opcję Szkoły Tropicieli: http://szkolatropicieli.pl/zima-2016/ atrakcji mają naprawdę sporo, nawet obozy odbywają się w zamkach na terenie Polski, co jest dodatkową atrakcją dla dzieciaków, głównie fanów fantastyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza opcja na naprawdę fajne, aktywne wakacje to tydzień w Londynie. Szkoda marnować czas wyłącznie na leżenie na plaży, lepiej coś zobaczyć i czegoś się nauczyć. Polecam wyjazdy na https://www.atas.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2016
Jesli sie wachasz co do obozu w Bulgarii to ZDECYDOWANIE ZACHECAM :) bylam w 2016 roku w Slonecznym Brzegu i bylo cudownie kadra luzniutka mozna pogadac o wszystkim i nie trzymaja na smyczy to najwazniejsze :D mozna sie wybawic oczywiscie z rozsadkiem bo wokol wiele barow i dyskotek takze polecam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sierpniu moje dwa chłopaki jadą na obóz wake'owy do Januszkowic do ośrodka Rueda - to największy ośrodek wakeowy w Europie z infrastrukturą do wakeboardu, wakestate, nart wodnych, plażowej piłki nożnej, plażowej siatkówki i wielu innych sportów. Tu można poznać szczegóły http://www.ehschool.pl/index.php/Products/95/Wake-Camp-Rueda-Januszkowice.html Myślę, że obóz sportowy to najlepszy pomysł dla dzieciaków, szczególnie jak ktoś kocha sporty wodne. Nie będą leżeć plackiem na plaży czy imprezować w klubach tylko nauczą się czegoś i złapią formę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ViaCamp
Firma ViaCamp s.c. - zajmujemy się organizacją obozów dla dzieci i młodzieży. Pośród uczestników, rodziców oraz wielu biur podróży cieszymy się jako organizator z bardzo dużym doświadczeniem oraz potencjałem. Wśród nich jesteśmy wzorem organizatora, z którym warto spędzić letnie wakacje. Stawiając na nas, stawia się na nowy, atestowany sprzęt, dobrany odpowiednio przez specjalistów w dziedzinie wyposażenia. Dodatkowo oferujemy najlepsze jakościowo pod względem tematycznym obozy dla młodzieży, przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz wykwalifikowanej do tego kadry. To Ci wspaniali ludzie, w połączeniu z naszymi uczestnikami, dają nam satysfakcję i motywację do tworzenia tejże wspaniałej atmosfery, którą możemy zarażać wszystkich podczas wakacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobromirakloc
O obozach młodzieżowych fajny artykuł znajduje się na stronie www.designwnetrz.com.pl/kolonie-mlodziezowe-w-polsce-czy-za-granica/ Przede wszystkim zaletą Polski jest to, iż nie jest daleko, jest względnie tanio, a także jest po prostu swojsko. Nie czujemy się obco we własnym kraju, wszystko wydaje się nam komfortowe. No właśnie – a może warto jednak wyjść ze strefy komfortu? Może warto dopłacić trochę, skazać swoje dziecko na dłuższą podróż, ale przynajmniej sprawić, iż najzwyczajniej w świecie będzie o wiele więcej frajdy? Poza tym pogoda w Polsce jest w kratkę, a przynajmniej po powrocie z zagranicy będzie opalenizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w tamtym roku w Złotych Piaskach z kochamwakacje.pl i w tym roku też oczywiście jadę xd Spoko ziomeczki, pełny luz ze strony opiekunów, żyć nie umierać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekoladoowaaa
Cześć, jadę już któryś raz na obozy z https://viacamp.pl/ W tym roku dodatkowo organizują obozy z YouTuberami i taneczne. Z tego co na chwile ogłosili będą Ponki, Na Waksy i Kuba Post. Bardzo chce się spotkać z Waksami, więc na pewno będę w tym roku na obozach via. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolina209
Mój Franek jeździ na deskorolce. Kocha skatebording i rok temu był na Woodcampie organizowanym przez https://kayotravel.pl/index.php , bardzo sobie chwali i już czeka na lipcowy obóz. Ja ze strony rodzica również jestem zadowolona. Wszystko załatwione przejrzyście bez ukrytych kosztów. Cena przystępna. Warunki i opieka tak samo. Mają dużą ofertę wyjazdów i są organizowane tematycznie. Na stronce zresztą wszystko znajdziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waclawawacka222
Ja z takich bardziej znanych biur mogę polecić wszystkim ofertę firmy https://www.atas.pl/ Wybór kolonii dla dziecka nie jest łatwym zadaniem. Podobnie jest z decyzją o najlepszym obozie dla nastolatka. Trzeba wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów. Wakacje naszych pociech muszą być dobrze zorganizowane i nade wszystko bezpieczne. Bardzo ważne jest, aby upewnić się, czy młody człowiek będzie pod dobrą opieką podczas swojego wypoczynku. Rodzic musi przeznaczyć trochę czasu na skontaktowanie się z biurem podróży, które organizuje obozy młodzieżowe, aby dowiedzieć się szczegółów dotyczących wyjazdu. Warto też sprawdzić opinie o tej firmie na forach internetowych. Dane biuro powinno być wpisane do rejestru działalności regulowanej prowadzonego przez właściwego Marszałka Województwa. Ponadto kupując skierowanie na wypoczynek rodzic bądź opiekun prawny powinien podpisać umowę – zgłoszenie, która może stanowić podstawę prawną w przypadku niewywiązania się podmiotu z wykonania usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Moje dziecko niestety złamało rękę, a kupiliśmy już wyjazd na obóz z biurem ,, chris „ Jest to jedno z najlepszych biur organizujących obozy dla dzieci i młodzieży, mają własne miejsca tzw. ,, campy „ w wielu miejscach w Polsce. Obóz ma miejsce w Radkowie, jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam do kontaktu pod nr. 660 540 548. Miejsca na obóz sprzedawane były w listopadzie z długimi listami rezerwowymi. Niestety organizatorzy pieniędzy nie oddają tylko proponują zamianę dziecka. Można odwiedzić ich stronę: http://www.chris.com.pl/oferta/camp/camp-radkow-1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Jedną z najlepszych opcji spędzania wakacji są obozy młodzieżowe w świetnym towarzystwie. Natknęłam się ostatnio na artykuł,w którym polecana jest także pewna dziedzina sportu -> http://www.caffepiwnica.pl/nauka-windsurfingu-na-obozi... polecam do zapoznania się z artykułem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieciaki zawsze jeździły z Rego Bis i nigdy nie miałam kłopotów z tym biurem, a ceny tez bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariia

Mój nastolatek był na Borsuk Camp na Helu. A taki obóz bo uwielbia może i kite surfing! bardzo się cieszył - opieka profesjonalna,dużo ruchu. Cieszę się ze tak fajnie spędził czas w zeszłym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka

Jak młodzieżowe to tylko z BUT-em byłąm w tamtym roku w Ustce z nimi i było extra! Zabawa, wypoczynek i świetni ludzie. A w te wakacje jadę do Hiszpanii na Party Zone z nimi i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannna

My w tym roku jedziemy z www.gigancitravel.pl do Zakopanego. Wyjazd z zeszłego roku bez zarzutu. Synek zadowolony i doczekać się nie może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Halinka

moja córka jedzie pierwszy raz na kolonie w górach, a syn drugi raz na obóz piłkarski z www.hotelodys.pl 

Syn był bardzo zadowolony z kadry i miejsca, ośrodek nad jeziorem, sam obóz trwa 11 dni, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYPRAWY ROWEROWE

Zapraszam na wyprawy rowerowe dla dzieci i młodzieży, a także i dorosłych. Oferta na rok 2020 już jest gotowa

http://mlsport.pl/bikecamp-dorosli-mlodziez/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat archaiczny, ale uważam, że wciąż aktualny dla szukających miejsca na kreatywny wypoczynek dla dzieci.
Pracując jako instruktor oraz kierownik multidyscyplinarnych obozów artystycznych i twórczych INTERKAMP od ponad 10 lat podczas każdych wakacji obserwuję zjawisko pracy z dziećmi z pasją w różnych dyscyplinach (fotografia, film, malarstwo, taniec, śpiew, programowanie, grafika komputerowa). Dlatego zdecydowanie mogę polecić jeden z obozów w projekcie INTERKAMP w Kazimierzu Dolnym organizowanym przez Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×