Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nanek

jak to zrzucić?

Polecane posty

Gość Nanek

Mam problem...chodzi tu o tłuszcz na brzuchu wiem że pełno tu takich tematów ale proszę was o pomoc.Mam 164 cm wzrostu i waze 53.5 kg kiedyś wazylam 70 kg!!! Mam 15 lat, teraz jak schudlam wszystko byłoby super gdyby nie odstający brzuch..reszta jest ok tylko brzuch odstaje ;( chodzę do szkoły sportowej, dużo się ruszam i zdrowo jem a brzuch jak odstawal tak odstaje, nie wiem co robić, próbowałam brzuszkow ale mam wrażenie że po nich brzuch jest jeszcze większy, w ubraniu jeszcze jakoś wyglądam ale w stroju kapielowym..masakra błagam was pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to nie tłuszcz tylko jesteś nagazowana przyjrzyj się swojej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biomka2
To nie jest kwestia tego, że jesteś gruba, musisz bardziej zadbać o swoje dobre samopoczucie. warto zacząć pić koktajle, które pomagają oczyścić organizm ze złych substancji i toksyn, np. http://mojitoslim.pl/ świetnie sie do tego nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszki wzmacniają mięśnie brzucha, ale nie powodują spalania tłuszczu. Aby brzuszki były efektywne, to ilość tłuszczu w twoim ciele musi wynosić 10% lub mniej. Robiąc po 200 brzuszków dziennie, marnujesz czas. Aby spalić tłuszcz z brzucha potrzebujesz czegoś więcej, niż brzuszków.Potrzebujesz węglowodanów, aby mieć energię. Problemem polega na tym, że większość ludzi je więcej węglowodanów, niż potrzebuje ich organizm. Dostarczając zbyt dużo węglowodanów sprawiasz, że twój organizm zaczyna je magazynować w postaci tłuszczu na brzuchu. Jeśli nie masz niedowagi, postaraj się maksymalnie ograniczyć ilość węglowodanów. Jeśli będziesz dostarczać ich organizmowi mniej, niż wynosi jego dzienne zapotrzebowanie, wówczas będzie on pobierać je z zapasów - czyli z tłuszczyku z twojego brzucha. Zdrowe węglowodany znajdziesz w owocach i warzywach - staraj się jeść je do każdego posiłku. Zrezygnuj jednak z węglowodanów prostych, takich jak ziemniaki, biały makaron, ryż, pieczywo oraz cukry (w tym słodycze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×