Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NETKOBIETY PL

polecam forum dyskusji na NETKOBIETY pl

Polecane posty

Gość NETKOBIETY PL

www.netkobiety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tam jest zbyt kulturalnie dla absolutnej większośc***iszących tutaj :D. Poza tym szybko banują tych, którzy narzekają :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam bylam kiedys zalogowana, ale wialo smiertelna nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tam kiedyś jakaś tępa dzida wpierała, ze mąż mnie zdradza i powinnam się rozwieść, choć nie znała mnie ani mojego męża. :D A robiła to z zawiści, bo gnoiłam qrewki na tym forum. Ona z pewnością qrewną była, bo doskonale rozumiała swoje kumpele po fachu i strasznie ich broniła, że to takie dobre, biedne dziewczyny skrzywdzone przez facetów i ich żony. :D Do tego mo/de/ra/to/rki tego forum to osiołki, bo nie rozumiały co czytały, tylko posty usuwały. Usunęły nawet taki, jak przygłupiej cizi odpisałam w żartach "Tak, zdradza mnie z tobą" :D Szkoda czasu i prądu na takie żałosne forum. Nic dziwnego, że normalni ludzie pouciekali, a qrewny co zostały bredzą same ze sobą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty chrzanisz misio? tam nie ma żadnej kultury. tam panoszy się chamstwo i łajdactwo. nawet wieka pani mod. wrzeszczała w jednym z wątków że jak żona nie robi mężowi loda z połykiem to maż powinien ją zdradzać bo sama jest sobie winna. nie będę pisać na pseudo forum żeby użerać się z prymitywnymi dziffkami bez zasad moralnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda, że na tym forum usuwają posty bez powodu. Zostają tylko wypowiedzi głupich szmat, żeby chociaż w necie ich było na wierzchu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja terz sostałem zbanowany przez mówienie prawdy o sex przedmałzenski jest grzechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>co ty chrzanisz misio? tam nie ma żadnej kultury.<<< Nie wiem, jak jest tam teraz. W zeszłym roku usuwane były WSZYSTKIE posty zawierające słowa wulgarne, a nawet takie, które mogły zostać uznane za obraźliwe dla innego użytkownika. Znałem kilka dziewczyn z moderacji i były to całkiem sensowne i inteligentne osoby :). Współpracowały jednak z osobami ograniczonymi umysłowo, za to przekonanymi o swej nieomylności. Skutkowało to usuwaniem ciekawych tematów, które były nie po myśli tego "betonu" i banowaniem osób, które odważyły się napisać prawdę o życiu, albo poruszały bardziej skomplikowane społecznie i psychologicznie tematy. Tam należy pisać tylko, ze życie jest piękne, a nasza przyszłość zależy wyłącznie od nas :(. Ten post nie jest moją zemstą za zbanowanie, bo zbanować się mnie nie odważyli :D. "Betoniarska' moderatorka najpierw zbanowała moją przyjaciółkę, a potem bezczelnie sfałszowała treść mojej stopki. Doszedłem do wniosku, że z takimi osobami nie ma sensu współpracować i przestałem tam pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam nie zbanowali. Ja sama odeszłam z tego prymitywnego forum jak i wielu normalnych ludzi, bo kto wytrzyma z debilami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię to forum, ale kilka użytkowniczek tam doprowadza mnie do szału. Przez nich dostałam bana, małpy mnie wygryzły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostałam dzisiaj zbanowana, ponieważ opisałam swoje problemy dostałam jakieś rady od ludzi. Oki fajnie, ale chciałam usunąć posty, a tu się nie da. Więc zedytowalam wpisy gdzie były moje problemy rozpisane i zastąpiłam to kropkami. Zostałam zbanowana ponieważ tworzę bałagan i nie mam szacunku dla ludzi którzy chcieli mi pomóc. Hah okej, ale jak nie chce mieć dalej tych wpisów tam to mam prawo je usunąć. Co najmniej powinnam mieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam ci pomogą jedynie rodzinę rozpieprzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to tutaj możesz poczytać wpisy inteligentnych inaczej o kupie i d**ie, których nikt nie usuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zostałam zbanowana. Tam trzeba miec poglady lewicowe bo jak lubisz swoj kraj i tradycje to już nie jest to co chcą usłyszeć. Straszne tam są niedojrzale idiotki w stylu"pozjadalam wszystkie rozumy"i teraz będę robić wszystko odwrotnie niż tradycja nakazuje a rodzice, babcie i reszta ludzi to motloch i hipokryci". Raczej niewysublimowane myślenie w stylu jesz mięso jesteś morderca lub chodzisz do kościoła to jesteś katolem. Najbardziej pozwalają sobie moderatorki. Wiadomo nikt ich nie zbanuje. Koniec koncow nie żałuje i z wielka przyjemnością opieprzylam jedna kolkowata moderatorke po tym jak nazwała mnie hipokrytka. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie jest to obraźliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczytuje czasem, z nudow. Zauwazylam, ze zbyt czesto radzi sie tam, zeby z problemem biec na terapie, do przesady czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tam kiedyś byłam, i faktycznie jest tam bardzo sztywno, i nie da sie porozmawiać na każdy temat, niby kulturalnie ale problem trzeba mieć odpowiedni do "poziomu" forum ;) a poziom nietkórych uzytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same ściery tam siedzą i udają głupsze niż są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to na kafe same yntelygenty :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś spadaj frajerko na te netbaby i nie przynudzaj tu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hahaha
A co to? Netkobiety przylazły reklamować się na kafeterii ?? :P Straszne to musi być żeby aż tak się promować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE POLECAM TEGO FORUM. Każde trochę bardziej kontrowersyjne pytanie kończy się nie odpowiedzią na nie, a pouczaniem, wywyższaniem się. Chore akcje. Zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi tam być starasznieeeeeee nudno i mało osób, że na kafe przychodzicie po ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie polecam, bo beznadziejne jest to forum. żałosne flądry tam siedzą i bredzą od rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np. nijaka lawenda 86 to sfrustrowana i porzucona przez żonatego kochanka, która nie chce się odczepić i czołga się za tym żonatym a on jej nie chce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztywno i przez to nudno. Jakiś bardziej nietypowy temat, to od razu wyzywanie od trolli. Kółko wzajemnej adoracji kilku uzytkowników. Jesteś nowy, to nie jestes swój. Atmosfera gęsta, napięta. Chora rywazlizajca między użytkownikami o pozycję na forum. Masakra jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze tematy sztucznie nakręcane, zakładane przez modki niejednokrotnie z d**y wzięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam tego forum. Kółko wzajemnej adoracji. Wystarczy, że masz inne zdanie niż netkoorewki to najpierw będą po Tobie jechać, a potem zbanuja, chociaż nie złamałeś regulaminu, ale netkoorewki mogą łamać regulamin na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest tam najbardziej wkur*jący wdług Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schindleria
Netkobiety to forum dla debilek o niewyparzonej gebie, ktore chca podniesc sobie samoocene krytykujac innych. Czlowiek przychodzi sie o cos poradzic, oczekuje jakiegos wsparcia. Zamiast tego, te "wyzwolone" samice wysmieja Cie i zaczna rzucac ironicznymi komentarzami. A na koniec zbanuja. Chore to. Nie polecam tego jakze "kulturalnego" forum. Szkoda nerwow na te jadowite pseudosamice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×