Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziecko na niebie

facet, brak zaufania.. pomóżcie..

Polecane posty

Gość gość
Autorko, a Ty mu WSZYSTKIE swoje skrzynki, konta i telefon udostępniasz? Wie o Twoich wszystkich kontaktach i czytał każda wiadomość? Nie masz żadnych kolegów z którymi piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko na niebie
Mam kolegów z ktorymi piszę, ale z żadnym nie probowalam go zdradzic - to jest ta różnica.. Niczego przed nim nie ukrywam i nigdy nie ukrywałam. I to nie ja zawiodlam jego zaufanie, tylko odwotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie pasujecie do siebie. Powinniscie kazde poszukac kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko na niebie
a jeśli żadne z nas nie chce nikogo innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czemu szuka kontaktu z innymi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko na niebie
Szukał, czas przeszły. Mówi, że teraz jestem tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz to się łudź dalej, ktoś tu już napisał, gość zdradza w narzeczeństwie to jaka z nim przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz sie wypowiadalam moj klamczuszek tez jak juz sie wydalo bardzo zalowal, nie szukal innej i bylam tylko ja do nastepnego razu i nastepnego nie badz taka frajerka jaka bylam ja nie daj sie wepchnac na te karuzele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko na niebie
dzięki wielkie za wszystkie wypowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwij z nim. Facet ma sie starac a on robi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi to pisać, ale on zachowuje się tak jakby mu wcale na Tobie nie zależało :( Niestety teraz pełno takich dupków. Szkoda życia na kłamców, uwierz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiazek bez przyszlosci.. Co jesli sciagnie haslo z fb ? Nie uwierze ze nie bedziesz czytac jego wiadomosci.. Tak jak piszesz nie ufasz mu a to znaczy ze juz po zwiazku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam problem z zaufaniem do mojego meza. Też odkrylam ze może nie tyle mnie zdradzał co do innej pisał smsy spakowalam się i już miałam się wyprowadzac ale tak saqmo jak u ciebie nzarzekal się że tylko pisał ze niec go z nią nie łączyło, że tylko mnie kocha i ja jestem ta jedną jedyną że tylko ze mną chce spędzić życie że nigdy się z nią nie spotkal, o dtej sytuacji minęło już 3 miesiace a ja nadal mu nie wierze boję się non stp że mnie zdradzi teraz spodziewamy się dziecka a ja nie umiem spać spokojnie... współczuję ci i wiem co czujesz 3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jego rodzicom zeby mu zabronili spotykac sie z tamta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mu nie ufasz to się rozstań, zamiast zadawać glupie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci w każdej sprawie! Rozwody,zdrady, badania DNA, badania wariografem, porwania, ustalenie miejsca pobytu, poszukiwania mienia i osób, wykrywanie kamer,podsłuchów, oprogramowania szpiegowskiego... Z NAMI DOWIESZ SIĘ PRAWDY! Dostarczymy dowodów, dzięki którym szanse na wygraną rozprawę wzrosną wielokrotnie! Jesteśmy zespołem doświadczonych detektywów i prawników. DOJAZD DO KLIENTA, CENY USTALANE INDYWIDUALNIE- NA PEWNO SIĘ DOGADAMY;) ZADZWOŃ 572611122 JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI 24/7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mu nie ufasz to po co z nim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasa kasa kasa kasa... slub slub slub slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko na niebie
Jednak się rozstaliśmy.. Mimo wszystko ciężko mi cholernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie skad tacy debile sie biora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobilas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiazek bez przyszlosci i sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość 2014.10.15 mialam podobna sytuacje, moj zwiazek trwal 4 lata a facet wypisz wymaluj w typie twojego klamczuszka tez byla terapia, my znowu zakochani, szczesliwi itd. dopiero pozniej odkrylam, ze to pic na wode fotomontaz, on klamie tak dobrze, ze nawet swojego terapeute zbajerowal a zdradzal prawie przez caly czas nawet mam wrazenie, ze chcial sie na serio zmienic ale to byly raczej momenty, jakies przblyski normalnosci niz stala sytuacja a on po prostu jest za slaby". Nie, to nie o to chodzi. Chodzi o to, że to są ludzie z zaburzeniami osobowości - narcyzmem lub psychopatią. Nie mają uczuć wyższych i empatii. Dlatego potrafią perfekcyjnie kłamać, nie dbają o to, że ranią innych, a przeciwnie, cieszą się, że udało im się kogoś wyprowadzić w pole. Terapeutę też zawsze oszukują, tylko że narcyz dla udawania, że jest idealny i nie ma wad ani nie popełnia błędów oraz z pogardy, a psychopata dla czystej przyjemności i z pogardy. Takie osoby to domowi tyrani i ludzie, którzy nie potrafią kochać, a dzieciom fundują najgorszy dom z możliwych, po którym mają traumę do końca życia. Jeśli macie kobiety choć trochę rozumu, to uciekajcie od nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×