Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

allergan 170

Polecane posty

Gość gość

Witam Za 2 tyg mam operacje powiekszania piersi.z malych b i obwislych piersi chcialabym duze d.lekarka zaproponowała mi wkladki allergan 170. Nigdzie w necie nie moge znalezc informacji na temat tego rozmiaru.dziewczyny zwykle chwala sie wkladkami powyzej 300.czy ktos wie czy te 170 sa wystarczająco duze zeby wyszlo d?moze to jakas inna rozmiarowka niz podaja np w innych firmach.czy ktos mial operacje przy tych wkladkach?bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze to wkladki anatomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś z pojemności 170 nie sadze ,zeby udało sie uzyskać pełne D.Nie słyszałam,zeby ktos wkładał implant o tak małej pojemności. Gdyby to było 270 i miałabyś swojego gruczołu trochę to ok.170 to maleństwa,miniaturki. U kogo sie chcesz operować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście tez wydaja mi sie male.mialam jeszcze nadzieje ze 170 oznacza nazwe a nie miare.bede operowana w poznaniu u mari czternastek.znalazlam dziewczynę ktora miala 185 i z d powiekszyla na dd.czyli wieksze wkladki a powiekszenie o jeden rozmiar:// to ja nie wiem po co mam sie operowac jak ma tego nie byc widac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta pani to jedyny lekarz,z którym konsultowalas rozmiar implantu?nie wiem skąd jestes,ale znam dwa nazwiska,ktore moge Ci polecić dr Kasprzyk z Krakowa i dr Wegrzyn z Wrocławia.Moze warto skonsultować ta z innym lekarzem. Napisz mi proszę ,na ile wyceniono Ci operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byl właśnie jedyny lekarz z ktorym sie konsultowalam.wybralam go poniewaz znajoma znajomej polecila.koszt to 13.500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo tanio biorąc pod uwagę,ze to firma Allergan,uważana za mercedesy :-) jedne z najdroższych implantow na rynku.Na Twoim miejscu skonsultowalabym to z innym lekarzem,bo ta pojemność to dla mnie duże zaskoczenie.Od dość dawna siedzę w temacie,bo sama przymierzam sie do operacji.Mi lekarz zaproponował 300 ,bo powiedziałam mu,ze nie chce dużych piersi.Oczywiscie wszystko zależy od stanu wyjściowego,ale ja jestem naprawde szczupła i pomimo,ze chce średni ,sportowy biust,coś około C, to nigdy nie dałabym sobie włożyć 170.Tyle kasy i cierpienia ,zeby mieć niedosyt?!i to poważny niedosyt.Przemysł to na poważnie,bo dla mnie to conajmniej,delikatnie mówiąc...przedziwne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli jestes z Poznania to masz blisko do dr Mikołaja Kubasika,tez lekarz o dobrej opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Ty czasem nie pomyliłaś wagi z pojemnością? w katalogu allergana znalazłam model ML-410170 o wadze 170 g ale o pojemności 410 ml zadzwoń do Pani doktor i upewnij się :) bo ja na tym nie spotkałam się żeby ktoś robił poniżej 220 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne bo ja czytalam ze pojemność odpowiada wadze np objętość 300= 300 gram. Chyba to było na stronie mentora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Dzwonilam do pani doktor i wyjasnila ze to nie pojemnosc.mowi ze bede miec albo 350 albo 370 o wysokim profilu okaze sie przy operacji.uff :)) z tego co czytam to raczej popularne rozmiary.chce miec d ani mniejsze ani wieksze.mam 168 wzrostu.60 kilo.77 klatki.jakie doradzacie 350 czy 370?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
370,a 350 to juz niewielka różnica.Zdaj sie na lekarza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×