Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sąsiedzi :)

Polecane posty

Gość gość

Dobry wieczór.Założe może nietypowy temat. Otóż każdy narzeka na uciążliwych sąsiadów a że kopcą papierosy a że koty psy itp....A u mnie w drugą stronę, sasiedzi używają tak dużo odświeżaczy powietrza które sa u mnie w mieszkaniu bardzo mocno wyczuwalne...Pewnie dużo osobom by to nie przeszkadzało ale ja ze względu na alergię i astmę bardzo źle znoszę to.Sama nie używam w domu.Staram się właśnie z tego wzlgędu używać jak najmniej chemii.Gdyby to było raz na jakiś czas z dwa trzy razy na dzień ale oni używają non stop i tak pryska co 3-4 minuty....Jest to na dłuższą mete męczące.I nie wiem jak sobie poradzić.ROzumie,że to ich mieszkanie mają prawo robić co chcą ale ciężko siedzieć i zamykać wiecznie okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porozmawiaj z sąsiadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałam już dwa razy. Uprzejmie poprosiłam aby trochę ograniczyli bo u mnie w domu firanki tym pachną.Ale bez efektu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wezwij straż miejską/gminną, zgłoś do spółdzielni, zgłoś na policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny krok to uzyskanie sądowego nakazu postępowanie cywilne, nie jest to takie trudne jak by się mogło wydawać w sieci są wskazówki, jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ostatni chyba możliwy krok - powództwo do sądu o wydanie nakazu eksmisji (jeżeli ktoś czyni uciążliwym korzystanie z innych lokali) - jest ustawa o ochronie praw lokatorów koszt powództwa nie jest wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×