Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicipdokoszmar

nici pdo czy naparwde nikt nic nie wie??? pomocy

Polecane posty

Gość wiki1234
Naprawdę dziewczyno nie rob tego przez miesiące będziesz sie cieszyc z jeszcze normalnej buzi codziennie rano będziesz miala obrzęki pod oczami które do końca dnia będą powoli schodzic a skora przez takie wory pod oczami po pewnym czasie wiotczeje później powoli nici będą ci ciagnac skore zaczynalam sobie zdawac sprawę ze cos jest nie tak usmiech oczy dziewczęcy urok znika masakra widzieliście dziwne oczy Edyty Górniak cis nienaturalnego w jej twarzy tam wlasnie dzieje sie po niciach obecnie zazdroszcze ludziom normalnego wyglądu ja mam dziwna twarz wszyscy mi wspolczuja wiec nic mi sie nie wydaje pamiętają mnie przed i pytaja co sie stalo. Nikomu nie zazdroszcze tylko nie chce żeby z normalnych ludzi nie kończyli tak jak ja i nie plakali co rano i nie wstydzili sie wyjsc do pracy bez okularlw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1234
Nici pdo medycyna estetyczna dla ubogich niski koszt nici chirurgicznych wypelniacze i produkty do mezoterapii drogie wiec testują na polkach robiąc naciągi wydluzona twarz po niciach asymetria wory pod oczami skośne oczy problem z usmiechaniem sie zwiotczala skora po tych naciagach gdyby ktoś mnie ostrzegl aha i teksty lekarza to nie ciagnie tylko zagęszcza rozświetla no tak testują przebitka duza na szwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze kilka stron zostało usunięte - były tam moje wpisy gdzie wyjaśniałam jakie to oszustwo Ale firma dystrybutor przy malejących zyskach to zrobił. Najgorsze w tym wszystkim że tzw nazwiska które się w ostatnich czasach promują w chir,pl to próbują robić też w Preparacie Do Odciągania kasy/pdo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmed24
To co opisujecie (deformacja twarzy, zmiana kształtu oczu, koszmar, itp...) jest nieprawdopodobne i nie do uwierzenia. Nici PDO to zabieg który daje obecnie najbardziej naturalne efekty liftingu i odmłodzenia. Nie ma możliwości aby zdeformować nimi twarz, czy "zrobić skośne oczy". Wykonujemy mnóstwo szkoleń i zabiegów pokazowych i efekty są rewelacyjne, NATURALNE, 100% modelek jest mega zadowolonych po zabiegu.Nie ma także możliwości powikłań i uczuleń (szkolenia i pokazy robimy na koreańskich niciach, certyfikowanych - to w Korei nici PDO zostały wynalezione, są na rynku już chińskie nici, ale myślę że nawet one nie są w stanie dokonać takiego spustoszenia na twarzy). Na dodatek, jeśli zostały użyte tylko nici bez haczyków i to jeszcze w tak małej ilości ( aby zrobić pełny lifting i odmłodzenie całej twarzy, należy podać ok 45-55 nici, różnych: MONO, TWIN, SCREW, DOUBLE SCREW), są one cienkie i nawet jeśli zostaną podane źle, nie ma możliwości zeby zdeformowały twarz, co najwyżej nie będzie efaktu lub będzie on bardzo słaby. Tak jak ktoś pisał wcześniej, nici bez haczyków służą głównie zagęszczaniu skóry ( skóra jest jakby twardsza, gęściejsza ale elastyczna, mniej obwisła, bardziej jędrna). Nici PDO bez haczyków podaje się płytko, ponieważ są cienkie ale mimo tego nie ma możliwości żeby były widoczne pod skórą, przynajmniej my nigdy się nie spotkaliśmy z takim przypadkiem. Widoczny kolagen spod skóry?? - jakiś kosmos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmed24
Dodatkowo, nici PDO lekko blokują mimikę przez 2-4 dni po zabiegu, później ten efekt/dyskomfort całkowicie zanika, przez jakiś czas po zabiegu (2-4 tygodnie) możemy, ale nie musimy odczuwać bardzo delikatne ukłucia pod skórą ( nie mylić z ukłuciami igły, to nie to, nie mylić z bólem!!). Nie ma możliwości aby po niciach PDO zrobiły się worki, co najwyżej zaraz po zabiegu może dojść w rzadkich przypadkach do opuchlizny, ponieważ nie jest to kwas hialuronowy, możemy od razu przyłożyć lodowy kompres. Ogólnie 99% klientek tego samego lub następnego dnia po zabiegu może iść na bal, do ludzi, na imprezę, uprawiać sport, po 2 dniach iść na basen. Ok 3 dni po zabiegu nie należy wykonywać częstej i mocnej mimiki twarzy, nie spać na twarzy, nie naciągać samemu skóry na twarzy. Również przez pierwsze 3 dni po zabiegu, jeśli mamy delikatne wypustki na twarzy, należy je mocno uciskać kilka razy dziennie przez kilkanaście sekund ( uciskać, nie masować!!!). Podsumowując, nici PDO to bezpieczniejszy zabieg niż mezoterapia igłowa, makijaż permanentny, wypełniacze, toksyna botulinowa, itp... W razie pytań, proszę pisać, mamy dużą wiedzę i doświadczenie jeśli chodzi o nici PDO i wypełniacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O firma poczuła się dotknięta tym badziewiem który wciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1234
Nie mam interesu żeby pisać nieprawdę. Nie zarabiam na niciach pdo. Nie mam uśmiechu tylko grymas oczy skośne . Normalnej twarzy nie odzyskam . Najgorsze to wory pod oczami. Ale wierzę ze chociaz jestem ostrzeżeniem aby nic nieświadome kobiety nie robimy sobie krzywdy . A te wypociny które są w poscie od pani z gabinetu to prosze sobie darować . Ja pisze jakie są powiklania i zadne odmlodzenie nie wchodzi w rachubę bo sama jestem królikiem doświadczalnym i przeklinam dzien w którym to gowno zalozylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za brednie pisze cosmed . Nie ma powiklan 100% zadowolenia . Czyzby dziewczę z recepcji gabinetu medycyny estetycznej sie odezwalo. Lod na obrzęki utrzymujące sie rok. Ha ha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha zapomnialam dodać ze mam 4dziury w skórze po niciach pdo pod oczami i na skroniach . Wiec zapraszam wszystkich chętnych do robienia nici pdo. Prześwitujące nici przez skórę takie paski mi nie przeszkadzają gorsze te zaglebienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peso1
Do Cosmed24 Owszem nici PDO mogą zdeformować twarz. Miałam podane po 4 nici BarbD na stronę (policzki) i po jednej stronie 1 nitka została zaaplikowana zbyt płytko w efekcie mam szramę na policzku i dodatkowo dziurę bo nitka "wciągnęła" mi w tym miejscu skórę. Już dwukrotnie inny lekarz naprawia tą deformację wypełniając dziurę i szramę kwasem hialuronowym i jest znacznie lepiej ale wypełnianie jeszcze trzeba będzie powtórzyć bo deformacja nadal jest widoczna. Moim zdaniem nici PDO mogą dać świetne efekta ale niestety mogą też zdeformować twarz. Najgorsze, że zabiegu nie da się cofnąć a naprawić też łatwo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatkasurmacz
Dzień dobry, czytam tak te wszystkie opinie na temat tych nici i sama nie wiem czy warto jest to robić czy nie? Napiszcie tak rzetelnie, jakie to ma rezultaty, jak wyglada zabieg i co można odczuwać po nim. Jestem tym zainteresowana ale też chciałabym dowiedzieć się coś od osoby która już to przeszła i może napisać jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam założone nici pdo ale wydałam kupë kasy w Szczecinie w renomowanej klinice u renomowanego chirurga i jestem szczęśliwa że u mnie skończyło się tak że żadnego efektu nie było. Moja koleżanka kosmetyczka bardzo mi je zachwalała. Ona zrobiła w tym samym miejscu co ja w Szczecinie i spotkałam ją wczoraj i też efektu nie ma więc siadłam do kompa a tu czytam takie rzeczy. Dzięki bogi że skończyło się tylko na stracie pieniędzy bez dodatkowych przykrości. Czytałam o innych niciach w celu przeciwdziałania grawitacji, pointeresuję sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znajomą, która takie nicni sobie założyła i jest bardzo zadowolona, sama mnie też przekonuje więc może dam się wreszcie namówić szczególnie, że latka lecą i bez medycyny estetycznej się nie obędzie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle o tym zabiegu ale po przeczytaniu negatywnych wpisow nie wiem czy warto. czy nie ma nikogo zadowolonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są różne opinie, ja idę do lekarza po nowym roku i jeżeli poleci to się poddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poddaj się, życzę ci radości z odświeżenia bużki. Trzy lata temu miałam wstrzyknięte kaniulą jakieś świństwo, mówiła, że zakłada mi nici hialuronowe. Teraz wiem, że to żadne nici, tylko forma podania gęstego kwasu hialuronowego. Do chwili obecnej mam dwa wybrzuszenia na bokach policzków. Wygląda to tragicznie. dodam jeszcze, że hialuronidaza nie rozpuściła tego kwasu, który był nazwany nićmi hialuronowymi. Z jednej strony miewam bóle. Zastanawiam się jak długo niektórzy lekarze DLA PIENIĘDZY będą robić doświadczenia na swoich pacjentkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, są lekarze i lekarze. Ja jadę do lekarki która jest polecana i kilka koleżanek już u niej było i są zadowolone. W tych kwestiach chyba najlepiej opierać się na sprawdzonych i czytać takie fora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdecydowanaNici
Moja znajoma też robiła nici jakieś 2 msc, przed świętami i nie ma żadnych skutków ubocznych, jest zadowolona i faktycznie poprawiła jej się owal twarzy. Ma wprowadzone tylko 4 nici zakończone haczykami. Sama zdecydowałam się na zabieg, byłam już na konsultacji w MTTEstetica w Krakowie. Pani doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie i wszystko wytłumaczyła krok po kroku, omówiłyśmy zabiegi, zrobiła coś na zasadzie face mappingu. Żeby przygotować cerę miałam robiony już zabieg rewitalizacji kwasem hialuronowym, nici mam za 2 tyg. Dużo czytałam o zabiegu i wiem od znajomych, że jestem w dobrych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti65
Do nicipdokoszmar - powiedz proszę który lekarz Cię tak urządził? Trzeba przestrzeć potencjalne pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z trójmiasta
niestety ja tez miałam zalożone nici,haczykowe, twarz niesymetryczna,jeden policzek naciągniety do granic możliwości,pofałdowany,a z dziurami,drugi prosty wygladałam jak polączenie Seala z Jokerem ,pan znany lekarz powiedzial że tak ma być :-( gdybym nie naciągneła sobie sama z jednej strony,przez co ciut mi się wyrównała ta nierównośc wyglądałabym jeszcze gorzej zostały mi znarszczki na policzku po stronie bardzo ściągnietej,po drugiej policzek jak u chomika zero już nici,nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z trójmiasta
cosmed24 "odatkowo, nici PDO lekko blokują mimikę przez 2-4 dni po zabiegu, później ten efekt/dyskomfort całkowicie zanika, przez jakiś czas po zabiegu (2-4 tygodnie) możemy, ale nie musimy odczuwać bardzo delikatne ukłucia pod skórą ( nie mylić z ukłuciami igły, to nie to, nie mylić z bólem!!). Nie ma możliwości aby po niciach PDO zrobiły się worki, co najwyżej zaraz po zabiegu może dojść w rzadkich przypadkach do opuchlizny, ponieważ nie jest to kwas hialuronowy, możemy od razu przyłożyć lodowy kompres. Ogólnie 99% klientek tego samego lub następnego dnia po zabiegu może iść na bal, do ludzi, na imprezę, uprawiać sport, po 2 dniach iść na basen. " wcale tak nie jest,miałam rózne nici i zwykłe mono i haczyki-4 i 3 obrzek i wielkie naciągi,siniaki ,problemy z mimika utrzymują się długo ,nie można nawet otworzyc ust do kanapki ani umyć zebów,spać na plecach trzeba 2 tyg,ból pod palcami,przy demakijażu..o balach nie ma mowy,chodziłam do pracy z opatrunkami klucia pod skórą,działanie haczyków jest obecne na długo po zabiegu,ponieważ ruszają się one pod wpływem ruchów policzków,mięśni przy rozmowie i innych ... dużo zależy od lekarza aplikującego,niektórzy przejada sie kiedyś na swojej nonszalancji,osobiście znam tylko jednego lekarza którego poleciłabym do nici ,dwóch innych z którymi miałam do czynienia..oraz same nici już nie zagoszczą w moim życiu teraz to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Instytut Medycyny Estetycznej Imeiaa. Świetne miejsce, profesjonalna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamiast nici PDO skorzystałam z Carboliftu. Jest to super alternatywa dla tego zabiegu! zdecydowanie mniej powikłań. polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nici PDO dają rewelacyjny efekt, sama go często stosuję i jestem zadowolona z rezultatów. Uczęszczam do kliniki Skopia w Krakowie, w przypadku zabiegów medycyny estetycznej jednak trzeba udać sie do profesjonalistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szukaj profesjonalistów.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak za 10 lat sobie założę to wtedy wam powiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nici PDO dają świetne efekty! Ja sama robiłam i jestem bardzo zadowolona. W klinice Skopia w Krakowie robią najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ma sens zakładanie nici ,jak one działaja po 8 miesiącach i tylko dwa lata.Pieniadze wyrzucone w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś w jaki sposób można się tego pozbyć.?założyłam nie dawno ale efekt ni jaki A wolę już nie mieć tego dziadostwo w skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nici PDO przynoszą niesamowity efekt, jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu. Wykonywałam go w klinice Skopia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×