Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem gruba i brzydka ale tez zdespewrowana szukam faceta na 1 raz

Polecane posty

Gość kochane krągłosci
A skąd wiesz że jesteś za gruba i brzydka?Są tacy co kochają i pozadaja takie jak właśnie TY. Ubieraj obcisłe leginsy i bluzki,pokazuj całą swoją krasie a zobaczysz w około adoratorow spragnionych twego ciała...odwagi i oczy w około,powodzenia.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat prawie z przd trzech lat. Napewno wam odpowie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość introwertyk2017
okolice zakopanego.... twardy i grubaśny penis gotowy na hardcore oraz na urocze poznanie głebokiego "ja".... filozofia z praktyką czynią cuda..... mogę energicznie wygrzmocić i zaspokoić jak również jestem w stanie poprowadzić duchowo na drogi którymi warto podążać... bo to życie na ziemi jest tak krótkie, że aż czasami czowiekowi..... :) jestem z okolic zakopanego i jestem bardzo przyjaźnie nastawiony do światA .... jeśli wybierasz się w pojedynkę w zakopane, jeśli chcesz poznać to czym jest wyjątkowość jakie niesą góry i ich przestrzenie to pisz do mnie :) czeka nas ciekawa przygoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się na email rakowskip1965@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!Ostrzegam! Dziewczyny miałam kiedyś wątpliwą przyjemność spotkać się z tym typem, posługiwał sie tym samym emailem więc nie ma mowy o pomyłce, to wstrętny ćpun i alfons, z trudem udało mi sie uciec. Ostrzegam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×