Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boje sie jak jasna cholera

nie wiem co robić

Polecane posty

Gość boje sie jak jasna cholera

okres spóźnia mi się 6 dni, 2 dni temu robiłam test ciążowy bo się przestraszyłam i wyszedł negatywny. Prawidłowo powinnam dostać 11 października. Czy jest możliwość, że test nie wykrył jeszcze ciąży? Czy po prostu spóźnia się bo miałam trochę nerwów i zmartwień? Ile okres może się spóźnić z powodów innych niż ciąża, stres i tak dalej? Dziękuję z góry za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie jak jasna cholera
i też się nigdy nie spóźniał więcej niż 2 dni dlatego nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie jak jasna cholera
halo żadnej sie okres nie zpoznial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie jak jasna cholera
pocieszyłaś mnie... :/ nie spieszy mi sie z drugim dzieckiem kurde... wyszedl mi test negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się kiedyś spóźnił okres ponad 2 tygodnie. Miałam wtedy totalne przemeblowanie biologiczne - to znaczy przez pracę prawie nie spałam i taki był efekt, a u mnie wszystko zawsze regularnie było. Btw, mi kiedyś ginekolog powiedział, że jeżeli cykl trwa do 35 dni to nie można mówić o spóźnieniu miesiączki, bo normalny przedział to 21-35 dni i o spóźnieniu mówimy dopiero jak czas cyklu wychodzi poza te ramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sie jak jasna cholera
to u mnie wychodzi dziś 34 dzień cyklu. Powoli już się martwię, bo raz mi się spóźnił tak długo i ciąża, zawsze max 2 dni mógł się spóźnić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za wcześnie test zrobiłaś poczekaj dwa dni i zrób jeszcze raz. mi tez czasem sie spóźniał nieraz o tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×