Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego jestem zazdrosna o kogos z kim nie chce byc ??

Polecane posty

Gość gość

Hej. Niech mi ktos powie o co chodzi bo nie rozumiem sama siebie... Od pewnego czasu spotykalam sie z pewnym chlopakiem ale chcialam by bylo to tylko na stopniu przyjazni jednak on chcial czegos wiecej wtedy ja przestraszona zerwalam kontakt...przez miesiac czasu nie rozmawialismy ani nie widywalismy jednak ostatnio jakos tak zatesknilam za nim i w koncu odpowiedzialam na jego wiadomosc, spotkalismy sie, porozmawialismy a kiedy wspomnial o tym ze zastanawia sie czy wrocic do swojej bylej to poczulam jakby mnie cos rozrywalo od srodka... Lubie go bardzo, chce zeby byl szczesliwy ale dlaczego jestem o niego zazdrosna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies ogrodnika :) taka ludzka natura, sam nie mam i nikomu nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wypadku raczej suczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze przyznaje, ze w tej sytuacji okreslenie pies ogrodnika do mnie pasuje... Jednak ja nigdy nie bylam egoistka czy samolobem, przeciwnie... Dlatego dziwi mnie to ze teraz mi sie to przytrafilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może coś podświadomie czujesz do tej osoby lub schlebia Ci jego zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem...caly czas o tym mysle. Z jednej strony wiem napewno ze nie jest mi obojetny skoro jestem zazdrosna, a z drugiej strony jakos nie wyobrazam sobie zwiazku z nim...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×