Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Same jesteście sobie winne ze samotnie wychowujecie i macie 300 zł alimentów

Polecane posty

Gość gość
Można mieć radość z dziecka, pieniądze z alimentów i satysfakcję z niszczenia spermodawcy. To jest dopiero całkowite spełnienie pragnień mATKI pOLKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre baby liczą na darmowego jogurta. I rozkładają nogi.Mamusie je wychowały. Brały alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co faceci bzykają takie dziewczyny - bidulki nie widzą skąd się biorą te dzieci na które później trzeba płacić? do kogo pretensje? przecież te dziewczyny same sobie tych dzieci nie robią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAKIE dziewczyny też ktoś musi bzykać. Wyobrażasz sobie 90% nie bzykanych kobiet nad Wisłą? Ty wiesz co by się działo?? Rewolucja październikowa to małe miki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka
A ja zawsze zastanawiałam się dlaczego mój facet nigdy nie zostawia u mnie prezerwatyw tylko zabiera ze sobą do siebie to takie nielogiczne dla mnie było. Aż podejrzewałam że mu się tam one przydają gdy wraca do siebie (mieszkamy w innych miastach) a teraz rozumiem :) ha ha ha ha ha aż musiałam się go o to zapytać wysłałam mu sms'a czy się boi że przebiję szpilkami :) Ciekawe co odpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka
A co do samotnych matek, to ja właśnie mam dwoje dzieci i dostaję alimenty. W sumie to g****o mnie obchodzi co kto o tym myśli to jest moje życie i nic nikomu do tego. Nie rozumiem tematu po co taki zakładać. Każdy jest sobie sam czemuś winien, każdy żyje swoim życiem i popełnia swoje błędy. Oczywiście że ja też popełniłam błąd, wiążąc się z takim facetem, ale gdyby człowiek wiedział, że upadnie to by usiadł. Gdybym wiedziała kim on się stanie, albo może kim jest a ja tego nie widziałam, jaki sens teraz to roztrząsać? A może teraz mam się z nikim nie wiązać ze strachu, że spotka mnie coś podobnego? Pewności nigdy nie ma ale po to jest życie żeby żyć a nie chować się ze strachu, albo uciekać od uczuć bo ktoś ma za mały portfel? Pozbawiać się możliwości przezywania emocji? Uciekać wiecznie od bólu, porażek, a tym samy od szczęścia czy namiętności? Zycie nie ma jasnego menu z którego można byłoby wybrać to co byśmy chcieli, ale też skąd wiesz, czy to na pozór lekkie, zdrowe i pyszne danie w restauracji nie odbije Ci się czkawka, bądź czymś gorszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od cos wartej kobiety facet nie odchodzi, porzuca sie cos co nie ma wartosci. utwierdzilam sie w tym przekonaniu majac praktyki studenckie w sadzie, kobiety ubiegajace sie o alimenty wygladaly, hmmm... delikatnie mowiac nieatrakcyjnie w wiekszosci, do tego ten ich typowy marazm, ta wykrzywiona geba bez zadnego usmiechu, jakby ich ktos torturowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość kobieta TĘPA RURO nie porzucona pisze się oddzielnie. Rozumiem, że są tępaki twego pokroju na świecie, ale żeby tę tępotę światu ogłaszać jako prawdę objawioną to już daleko posunięte prostactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie z imiesłowami przymiotnikowymi piszemy razem, ale jesli chcemy zaznaczyc ich czasownikowe brzmienie piszemy rozdzielnie, czyli tak jak kolezanka napisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto ! gdzie to slyszalo o imieslowach, to plemie zapalone w walce o kazde 10 zl alimentow, co by samej nie trzeba bylo d**y z domu ruszac do pracy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie 300 zł, 2000 i strup z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z drugiej strony ...2000 zl, to wy zonki wyceniacie sie w granicach exlusive prostytutek a przeciez wam brakuje i to spoooooro do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihih hahah hiihih hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś z drugiej strony ...2000 zl, to wy zonki wyceniacie sie w granicach exlusive prostytutek a przeciez wam brakuje i to spoooooro do nich xxx czy do was nie dociera, że alimenty to pieniądze DLA DZIECKA a nie dla żony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy wy dajecie drugie tyle?! skoro nie pracujecie bo heroicznie zajmujecie sie dziecmi to skad macie dodac ze swojej puli? i nie mowcie, zeby wliczac w to wasza opieke bo macie obowiazek sie nimi opiekowac, w dodatku u mnie godz. niewyklalifikowanej opiekunki, a takimi jestescie to koszt 3 zl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OJ, JEDNE I DRUGIE KOBITKI...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy wy dajecie drugie tyle?! skoro nie pracujecie bo heroicznie zajmujecie sie dziecmi to skad macie dodac ze swojej puli? i nie mowcie, zeby wliczac w to wasza opieke bo macie obowiazek sie nimi opiekowac, w dodatku u mnie godz. niewyklalifikowanej opiekunki, a takimi jestescie to koszt 3 zl, xxx ok! skoro jestem jako matka niewykwalifikowaną opiekunką dla swojego dziecka a moja praca jest 3 zł/godz to dziennie daję dziecku 72 zł czyli miesięcznie pond 2 tys!!! czy tatuś daje drugie tyle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajesz 1 tys, bo polowe czasu masz obowiazek mu poswiecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to skoro daję tysiąc to ojciec powinien dołożyć drugi tysiąc, nie? a swoją drogą jakie to proste - odejść, olać i twierdzić, że ja mam obowiązek i już! a ten olał wszystko i już nie ma obowiązku - za to ma teraz prawo wyzywać mnie od pasożytów, nierobów i złodziejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale matka jest również kucharką, praczką, prasowaczką, kierowcą i nauczycielką, a takiej za 3 zł/h już nie znajdziesz. :D Nie wiem czy niektórzy piszący tu pieniacze są bardziej śmieszni czy bardziej żałośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj w zlobku nie moga pracowac niewykwalifikowane opiekunki, wiec za wysokie progi na ciebie.... a dyspozycyjna badz za kare, skoro nie umialas faceta zatrzymac przy sobie, jest pewna dewiza, ktora sie sprawdza- kobieta , ktora wypuszcza faceta z lozka, wypuszcza go z zycia. A wiec jak sie leniuchowalo to teraz rob za dwoje xxx alez moga ponawiam prosbe to moze inaczej - ja zakladam zlobek ty szukasz opiekunek za 3 zl i SAM JESTES dyspozycyjny za kare ze pieprzysz glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)faceci polscy traktuja kobiety jak c**y i szmaty dlaczego sie zgadzacie 888 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez moga ponawiam prosbe to moze inaczej - ja zakladam zlobek ty szukasz opiekunek za 3 zl i SAM JESTES dyspozycyjny za kare ze pieprzysz glupoty moja droga, nie odzywaj sie do mnie tonem, ktorym odzywal nsie do ciebie twoj byly, nie jestem z twojego pzoiomu praczko, kucharko i inny syfie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zastanawiam czy bardziej są śmieszne czy bardziej żałosne te pomiotła, tłuki i tłumoki, które opiekę nad własnym dzieckiem przeliczają na pieniądze (choćby i 3 zł/godz). Jesteście gorsze od rumunek, które żebrzą używając swoich dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro wy niczego nie przeliczacie to skad wnioskujecie o taka czy inna kwote alimentow? wszystko jest mierzalne, po prostu nie nalezy udawac obrazonej ksiezinczki, tylko uderzyc sie w obwisle piersi i przyznac tak, bylam nic niewat i dlatego facet mnie kopnal, bo pomyslcie...skoro macie taka wartosc to dlaczego was nie chce..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no dziewczyny przesadzacie troszeczkę. Z tematu posto można wywnioskować , ze zalozyla go kochanka biednego Misia ktory musi placic na swoje dzieci z zona lub ex , nie wazne . Moj facet jest po rozwodzie , dzieci nie ma , ale jesli mialby to nie pozwolilabym zeby uchylal sie od obowiazku placenia na ich utrzymanie i kontaktu z nimi. Jeszcze nie czytalam chyba na zadnym z forow wypowiedzi tak tepych, niedojrzalych dziewuch jak tutaj, skad wy jestescie ? Na jakiej dziurze trzeba sie wychowac zeby miec takie poglady ? Zony nie dawajcie sie ponizac , dzieciak to najwiekszy skarb. Wszyscy jestesmy czyims dziecmi , zapominamy o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z drugiej strony ...2000 zl, to wy zonki wyceniacie sie w granicach exlusive prostytutek a przeciez wam brakuje i to spoooooro do nich x Nie oceniaj wszystkich kobiet wg swojej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×