Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Same jesteście sobie winne ze samotnie wychowujecie i macie 300 zł alimentów

Polecane posty

Gość gość
gość dziś alez moga ponawiam prosbe to moze inaczej - ja zakladam zlobek ty szukasz opiekunek za 3 zl i SAM JESTES dyspozycyjny za kare ze pieprzysz glupoty moja droga, nie odzywaj sie do mnie tonem, ktorym odzywal nsie do ciebie twoj byly, nie jestem z twojego pzoiomu praczko, kucharko i inny syfie ! xxxx fakt nie jestes z mojego poziomu ale z zupelnie innych powodow niz ci sie wydaje a jak koniecznie chcesz mnie reformowac to wejdz na poziom partner do rozmowy a nie palant ublizajacy rozmowcy wiem ze jest to dla niektorych awykonalne i nie mam zalu, nic na swiecie nie zostalo sprawiedliwiej rozdzielone niz rozum - nikt a zwlaszcza jednostki twojego pokroju - nie twierdzi ze ma go za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro wy niczego nie przeliczacie to skad wnioskujecie o taka czy inna kwote alimentow? wszystko jest mierzalne, po prostu nie nalezy udawac obrazonej ksiezinczki, tylko uderzyc sie w obwisle piersi i przyznac tak, bylam nic niewat i dlatego facet mnie kopnal, bo pomyslcie...skoro macie taka wartosc to dlaczego was nie chce.......... A co to że facet mnie chce czy nie chce ma wspólnego z alimentami??? Skoro takie nic nie warte te kobiety są to po chuj ci dużo warci faceci robią takim dzieci??Niech sobie poszukają ognistych dziwek w łóżku,super kucharek w kuchni,sprzątaczek toples i do tego matek dzieci bez obwisłych cycków.A zapomniałam dodać że muszą jeszcze mieć czas zarabiać... Patrząc jakie życiowe niedorajdy i co prezentują c***o faceci dziś dochodzę do wniosku że lepiej żyć samemu i mieć to barachło w nosie.Wy już nie jesteście facetami tylko zwykłymi c*****i,które nawet na rodzinę nie potrafią zarobić.Śmierdzące polaczki bez honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoim zdaniem kobieta powinna sie WYCENIC w brzeczacej monecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuźwa! jakie ^się wycenić^? o czym wy tu w ogóle pieprzycie? ojciec jest zobowiązany do utrzymywania swojego dziecka i nie ma dyskusji! to, że się odkochał, znudził czy poszedł do innej nie zwalnia go z tego obowiązku - pracy matki przy dziecku nie ma co wyceniać bo jest BEZCENNA - ale skoro się upieracie, to poszukajcie w ogłoszeniach ile się płaci sprzątaczce, kucharce, opiekunce do dziecka zaręczam, że nie znajdziecie nikogo do takiej pracy za 3 zł/godz a tak w o gole co ma na celu to wyśmiewanie, poniżanie i wytykanie kobiet samotnie wychowujących dzieci? czujecie się lepsi jak je oplujecie? jak wyliczycie im każdą minutę i każdy grosz? dlaczego nikt nie piętnuje ojców, którzy mają gdzieś własne dzieci a dopieprza matkom, które muszą przejąć ich obowiązki??? co za ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma na celu? juz ci tlumacze... niektorym swoloczom ego rosnie bo jedyne co maja kobiecie i dzieciom do zaoferowania to pusty tekst niczym nie poparty: zobacz ILE stracilas bo moglas tolerowac cpanie/picie/bicie/zdradzanie/chamstwo/cwaniactwo/itd :D w koncu jestem wielki przez sam fakt ze nosze spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pracy matki przy dziecku nie ma co wyceniać bo jest BEZCENNA" Ale to matki próbują ją wyceniać. Tak. Matki próbują wyceniać swoją pracę przy swoim dziecku na pieniądze. Jedna napisała że jakby liczyć tylko po 3 zł/ h to wychodzi 2000zł/m-c. Nie czytałaś? "dlaczego nikt nie piętnuje ojców, którzy mają gdzieś własne dzieci" W twoim środowisku się nie piętnuje takich ojców? Bo zarówno prawo jak i społeczeństwo ich piętnuje. Bardzo mocno i boleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- pracy matki przy dziecku nie ma co wyceniać bo jest BEZCENNA - ale skoro się upieracie, to poszukajcie w ogłoszeniach ile się płaci sprzątaczce, kucharce, opiekunce do dziecka zaręczam, że nie znajdziecie nikogo do takiej pracy za 3 zł/godz a tak w o gole co ma na celu to wyśmiewanie, poniżanie i wytykanie kobiet samotnie wychowujących dzieci? bEZCENNjak sama powiedzialas, czyli nie ma ceny, bo jest bezwartosciowa! napietnowanie takich matek aspolecznych ma na celu dzilalanie prewencyjne, moze kolejne pokolenia kobiet zastanowia sie zamiast bezmyslnie robic sobie dzieci sypiajac z kims kto sie nimi bawi, bo samotne matki jestescie dla swoich bylych facetow jak chinskie zabawki, takie podroby, tandeta i ie zaprzeczajcie, bo gdyby bylyscie cos warte to chyba obdarzyl by was jakims uczucie pozytywnym, no same pomyslcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żartuj gościu! :) Kogo ty chcesz zachęcić do myślenia? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobieta, a jak widac nienawisc do facetow przezarla wam glowy i w kazdym wyrazie krytyki widzicie faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli jesteś "kobieta" to przepraszam. Bo to w zupełności tłumaczy twój agramatyczny styl pisania, brak logiki i głupotę. Jestem facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kim jestes nie ma znaczenia patologia jest myslenie ze: - przewidziec mozna wszystko - dziecko ma byc wychowywane i utrzymywane przez matke bo ojcu sie nie chce - zarcie sie starych z okazji rozstania sie nie wplywa negatywnie na rozwoj bachorkow - pieniadze zalatwia sprawe osobistej troski i poprawnego kontaktu z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- pracy matki przy dziecku nie ma co wyceniać bo jest BEZCENNA - ale skoro się upieracie, to poszukajcie w ogłoszeniach ile się płaci sprzątaczce, kucharce, opiekunce do dziecka zaręczam, że nie znajdziecie nikogo do takiej pracy za 3 zł/godz a tak w o gole co ma na celu to wyśmiewanie, poniżanie i wytykanie kobiet samotnie wychowujących dzieci? bEZCENNjak sama powiedzialas, czyli nie ma ceny, bo jest bezwartosciowa! napietnowanie takich matek aspolecznych ma na celu dzilalanie prewencyjne, moze kolejne pokolenia kobiet zastanowia sie zamiast bezmyslnie robic sobie dzieci sypiajac z kims kto sie nimi bawi, bo samotne matki jestescie dla swoich bylych facetow jak chinskie zabawki, takie podroby, tandeta i ie zaprzeczajcie, bo gdyby bylyscie cos warte to chyba obdarzyl by was jakims uczucie pozytywnym, no same pomyslcie Ja pierdolę mamy 21 wiek a tu kurwa piszą że kobiety sobie robią dzieci....A mnie mama z tatą tłumaczyli że do tego trzeba dwojga. I powiem szczerze ja tam mam gdzieś czy byłam lub jestem chińską zabawką...Bo on jest nikim nawet nie podróbą a po prostu złem koniecznym na które mogę splunąć i popatrzeć jak mordę wyciera. I tak mam dziecko i mam w dupie czy ma ojca bo ta kurwa do niczego mu potrzebna nie jest bo jak może być potrzebny nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to gratulacje kopulowania z nikim, twoje wybory swiadcza o poczuciu twojej wartosci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stoczylem sie ale zawsze bede sie bronil ze to nie moja wina, ONA powinna sie mna zajac bo przeciez rola doroslego odpowiedzialnego mezczyzny jest nie dla mnie, dla mnie jest rola malego szczekajacego ratlerka gryzacego kobiety po kostkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmmm..skoro on jest nikim, to do nikogo nie mozna zadac alimentow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19. 13 takiego debila/ki, to nawet na tym forum trudno znaleźć, więc gratuluję. Poza tym jeżeli kobiety są bezwartościowe tylko dlatego, ze ktoś je rzucił, to w takim razie działa, to w obie strony. Więc pamiętaj, że za każdym razem kiedy laska cię rzuciła, przestała odbierać telefon, straciła zainteresowanie albo od poczatku go nie wykazywała i przy propozycji spotkania spojrzała na ciebie jak na szczura kanałowego, to zrobiła, to dlatego, że jesteś bezwartościowym zerem pod każdym względem: wyglądu, intelektu, umiejętności seksualnych, kariery zawodowej. Bo "gdybyś był cos wart, to chyba obdarzyla by cię jakims uczuciem pozytywnym, no sam pomysl"- twoje słowa, baranie. [jak nie jesteś facetem, tylko głupią babą, to sobie sparafrazuj ten wywód z uwzględnieniem swojej płci i też pasuje]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bEZCENNjak sama powiedzialas, czyli nie ma ceny, bo jest bezwartosciowa! napietnowanie takich matek aspolecznych ma na celu dzilalanie prewencyjne, moze kolejne pokolenia kobiet zastanowia sie zamiast bezmyslnie robic sobie dzieci sypiajac z kims kto sie nimi bawi, bo samotne matki jestescie dla swoich bylych facetow jak chinskie zabawki, takie podroby, tandeta i ie zaprzeczajcie, bo gdyby bylyscie cos warte to chyba obdarzyl by was jakims uczucie pozytywnym, no same pomyslcie xxx będziesz kobiety uczył jak się wybiera partnera życiowego poprzez piętnowanie i plucie na samotne matki??? a kim ty jesteś, żeby decydować kto z kim ma sobie robić dzieci??? praca przy dziecku jest bezwartościowa??? co za ścierwo z ciebie! szkoda, że twoja matka zdecydowała się na bezwartościową pracę zamiast na skrobankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja sobie z tego zdaje sprawe, ale ja nie unieszczesliwiam bezbronnych dzieci, poza tym mam wyzsze aspiracje niz przewijanie pieluch i karmienie piersia , tak jak ex mojego faceta, wiec mnie nie porownuj do siebie opuszczona frajerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma wyzszych aspiracji od przewijania pieluch i karmienia piersia :D zwlaszcza jak decydujac sie na to swiadomie schodzisz z innej sciezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak będziesz ćwierkać jak sama za jakiś czas zostaniesz opuszczoną frajerką - faceci, którzy odważyli się zostawić swoją kobietę z obowiązkami mają tan zwyczaj, że przy kolejnych partnerkach przychodzi im to dużo częściej i dużo łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracę sprzątaczki wycenić łatwo- u mnie w mieście jest to 100 zł za sprzątanie dużego domu- ok 8 godzin raz w tygodniu, małe mieszkanie 50 zł, opiekunka przychodząca do dziecka na KILKA godzin kilka razy w tyg, to minimum 1000 BTW. Weźcie się dowiedzcie ile wynosi wynagrodzenie opiekunki z zamieszkaniem i potem pomyślcie, że skoro nie partycypujecie w tej pracy na rzecz dziecka, to jej ekwiwalent pieniężny przekraczałby wasze nędzne zarobki, do tego koszty utrzymania dziecka. Powinniście być wdzięczni, że te alimenty są takie symboliczne zamiast jeszcze płakać jak pipy, że 500 zł na własne dziecko, to dużo i była za tę ogromną kasę hula:D Wychowanie dziecka i wszelkie związane z tym obowiązki, to ogromna praca absorbująca 24/7. Ja np nie mam na to ochoty dlatego dzieci nie mam. Wyobraźmy sobie jednak , że mam dziecko, na którym mi nie zależy[założenie konieczne na potrzeby tych rozważań], oddaję je ojcu i płacę mu 300 zł i mam wszystko z głowy- no czysty zysk i interes życia, a sama dalej żyję jak lekkoduch. Inna sprawa, jakim cudem taki pajac, dla którego 300 zł to dużo kasy dziecko nakarmiłby, odział, wychował i chodził przy tym do roboty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te wyższe aspiracje, to przesiadywanie na forum dla wyrzutków społecznych i plucie jadem na samotne matki, małolaty, inwalidów i kto się nawinie. Rzeczywiście dobrze, ze nie tracisz czasu na gary i bachory, bo kultura polska poniosłaby dużą stratę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"oddaję je ojcu i płacę mu 300 zł i mam wszystko z głowy- no czysty zysk i interes życia, a sama dalej żyję jak lekkoduch." A dlaczego 300? Wszystkie mamusie tu 700 to marne grosze i ochłapy. Więc daj 700 przy zarobkach 1500 i za reszte szalej ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za s****wa tu siedzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do bzykania pierwsi do odpowiedzialnosci ostatni tacy sa mezczyzni:) dlatego ja ich unikam, bede chciala dziecko to wyskocze z jakims bogatym, pozniej powiem mu zegnaj:) zanim on pozegna mnie i wystapie o duzee alimenta:) dziecku ojciec nie jest potrzebny, predzej da zly przyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko sie nie zakochaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A dlaczego 300? Wszystkie mamusie tu 700 to marne grosze i ochłapy. Więc daj 700 przy zarobkach 1500 i za reszte szalej" xxxxxxxxxxxxxx zarabiam 3 x tyle i myślę, że gdybym chciała się pozbyć ciężaru jakim jest dziecko, to 700 zł również jest bardzo małą kwotą za taki luksus. I nie dramatyzuj, bo jeżeli masz taką nędzną wypłatę, to sąd raczej nie zasądzi 700 zł. Ty sobie lepiej wyobraź, że masz tą swoją ekstra wypłatę 1500 całą dla siebie, dostajesz od ex baby 700 i masz dziecko pod wyłączną opieką 24/7 musisz kupić wszystkie rzeczy dla dziecka- a jest tego mnóstwo, gotować zdrowe obiady, odprowadzać/przyprowadzać z przedszkola, pracować, po pracy dom i obowiązki. Zaraz by się okazało, że jednak nie masz kupy kasy, a praca przy dziecku nie jest bezwartościowa. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja sobie z tego zdaje sprawe, ale ja nie unieszczesliwiam bezbronnych dzieci, poza tym mam wyzsze aspiracje niz przewijanie pieluch i karmienie piersia , tak jak ex mojego faceta, wiec mnie nie porownuj do siebie opuszczona frajerko To ty masz takie aspiracje i to twoja sprawa,każdy ma prawo ,żyć jak sam chce. Opuszczoną frajerką możesz zostać bardzo szybko jeżeli facet przy pierwszym problemie s*******a....Wystarczy że np poważniej zachorujesz a wtedy już ani taka piękna ani chętna nie będziesz.Uwierz mi wolała bym być sama niż z facetem który będzie ze mną tylko jak będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×