Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego baby z tatuażami to zawsze takie tanie puszczalskie KURVVY ?

Polecane posty

Gość gość
i tak oto dowiedzieliśmy się, że nie chodzi już nawet ilość partnerów, sam fakt, że ktoś lubi seks świadczy o byciu kurwą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprawianie seksu jest normalnym zachowaniem i potrzebą ludzką i nie ma w tym kompletnie nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyzwoite dziewczyny nie robią sobie tatuaży i nie przekłuwają się kolczykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co rozumiesz przez "przyzwoitą" bo zawsze uważałam się za całkiem przyzwoitą osobę w tradycyjnym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zakonnice w średniowieczu. Pobódka, to już nie ciemnogód tylko XXI wiek, ojciec dyrektor Cie za mocno skrzywdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Pobódka, to już nie ciemnogód tylko XXI wiek, ojciec dyrektor Cie za mocno skrzywdził? " X Sądząc po ortografii, ciebie skrzywdził polonista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tragedia, zrobił jeden błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 21 lat, nie lubie imprez, jestem dziewica i mam tatuaz(napis) i co jestem ''puszczalska"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat, jestem dziewicą i mam 5 tatuaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 80 lat, jestem prawiczkiem i caly jestem wytatuowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiście, jeden normalny wpis to trzeba go wydrwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trole gimnazjalne się nudzą to wszędzie szukają prowokacji, a zero merytorycznej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@art1986: twoja merytoryczna dyskusja to lewackie odwołanie się do ponowoczesności, bo nawet nie nowoczesności. Gdybyś poczytał biblię, zainteresował się trochę historią starożytną, to może nie uważałbyś się za takiego postępowego, nowoczesnego i nieomylnego w swoich sądach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat jeżeli o tatuaże chodzi to temat wraca co jakiś czas. Pod koniec 19 i na początku 20 wieku modne było wśród "wyższej klasy" robienie sobie drogich ozdób na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Ciebie zaskoczę bo czytałem Biblię, Koran a historią starożytną również się interesowałem i nie widzę związku, gdyż ozdabianie ciała było znane od najdawniejszych dziejów w różnych kulturach. A co ma Biblia do tatuażu to już całkowicie nie pojmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 15 lat mam jednego partnera. Jest moim pierwszym i moim mężem, mam z nim 2 dzieci i mam dwa tatuaże . To znaczy że się puszczam ? :D Za mój ostatni tatuaż zaplacilam 1000 zł na termin czekalam 6 miesięcy. Myślę że to dosyć drogie hobby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@art: skoro przeczytałeś, to nic z tego nie zrozumiałeś. Jak sam zauważyłeś, ludzie ozdabiają się tatuażami od zawsze, podobnie od zarania dziejów ludzkości towarzyszy rozwiązłość seksualna i jej społeczne, mniejsze lub większe, potępienie. Nie wiem czy istnieje jakiś związek pomiędzy seksualną rozwiązłością i przyozdabianiem ciała tatuażami, ale Ty jesteś zwolennikiem i jednego, i drugiego zjawiska. Nawołujesz do merytorycznej dyskusji, a w swej merytorycznej argumentacji, oponentów napastliwie nazywasz ciemnogrodem i bredzisz o jakimś skrzywdzeniu przez ojca dyrektora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając Twoje wypowiedzi nie potrafię tego inaczej nazwać, czuje się atakowany przez mocherową babcię, która twierdzi, że to ją atakują. Potrafisz odpowiedzieć na jedno rzeczowe pytanie: co ma tatuaż do jakiej kolwie religii???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jedna uwaga - lubić seks i go chętnie uprawiać nie znaczy być rozwiązłym. Monogamia to nie abstynencja seksualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm akurat tatuaż na dole pleców taki jak ktoś napisał na 1 stronie, ma moja przyjaciółka. Nie jest puszczalską. była w stałym związku ostatnie 6 lat, wierna partnerowi; potem się rozstali. po kilku miesiącach poznała faceta i "dała" mu dopiero po kolejnych kilku miesiącach. ma 34 lata. Ja mam dwa tatuaże, jeden na ramieniu jest to napis z Jedynego Pierścienia z "Władcy Pierścieni"; drugi mój tatuaż jest na łopatce ale juz nie napiszę co. Mam 32 lata, na "koncie" 4 facetów żaden przpadkowy, wszyscy to były związki trwające minimum pół roku. od 8 lat stały partner (od 32 lat to moj maż), jestem mu wierna. Taka ze mnie k***a. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo być o 2 lat to mój mąż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no i wiosną strzelą mi " dwie trójeczki", już mam plan jaki tatuaż i gdzie zrobię sobie w prezencie urodzinowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz ktoś Ci napisze, że jesteś puszczalska bo miałaś AŻ 4 związki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co. 4 facetów, i że też z taką wywłoką ktoś się jeszcze ożenil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i się znalazł taki co powiedział :P a ja miałam (mam) jednego i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie musisz sobie taki zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mocherową" X Moherową. Artuś. Słownik w dalszym ciągu potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×