Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie rozumiem pewnej dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

jest pewna dziewczyna w której się zakochałem i wiem od niej i jej koleżnaki że bardzo jej się podobam pisaliśmy jakiś czas potem się urwało i teraz znowu zaczeliśmy. sama mi mówiła ze chce żebym do niej pisał więc staram się pisać jak najczęściej. dwa dni temu napisałem jej smsa i do tej pory nie odpisała ja wiem że mogło jej np zabraknąć pieniędzy na koncie ale mogła odpisać na fb kiedyś sama pierwsza pisała a teraz nic z jednej strony widzę jak się we mnie wpatruje wysyła mi różne sygnały a z drugiej strony mnie olewa i nie wiem co mam dalej robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co robić :) uraziles ja zrywając kontakt. Teraz bedziesz musiał napocic się podwójnie bo teraz musisz ja odzyskać a to już trudniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że to ona zerwała kontakt wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadaj, tylko wtedy miłość może kwitnąć. Bez rozmowy nie ma związku. Która by chciała wystraszonego gowniarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie to ma znaczenie, zależy Ci pogadaj z Nią. Nie zależy Ci, to olej. Bo bez obrazy ale sam zachowujesz się gorzej niż przysłowiowa baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z twojego punktu widzenie tak to może wyglądać ale co byś powiedział jak rok czasu byś się męczył/a z taka sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
art1986 a ty masz jajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie zakochales to sie odezwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a czemu się z nią nie spotkasz po prostu? Takie pisanie smsów jest uciążliwe na dłuższą metę. Może ona czeka aż ją gdzieś zaprosisz, faceci to są naprawdę. Jesteś facetem czy nie? Zaproś ją gdzieś i tyle, może ją to wkurza, że nie wychodzisz z inicjatywą, dzisiejsi faceci to jakieś pipki no nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak dowalac innym w necie. Autorze ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto komu dowala, facet zachowuje się gorzej niż baba i musi się ogarnąć albo dorosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty co za jeden i ile miales lat jak sie ogarnales, o ile sie ogarnales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przeciwieństwie do autora tematu już dawno się ogarnąłem, ale jak gimnazjalista nie potrafi słuchać dobrych rad tylko atakować to jeszcze przez wiele lat będzie zakładać podobne tematy na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 21lat. Sluchaj moze ty jestes doswiadczony w tych sprawach i z twojej perspektywy to inaczej wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×