Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego polscy faceci nie sa tak przystojni jak obcokrajowcy

Polecane posty

Gość gość
co ty p********z... chcesz nam wmowic ze anglicy potrafia gotowac lepiej od polakow ? ze w ogole potrafia gotowac cokolwiek poza ryba z frytkami z mikrofali? kazdy kto w to wierzy jest debilem :D lubie anglikow ale CI ludzie sa strasznie pusci czasami pytam sie o Jakis wyraz z angielskiego jak sie pisze to bardzo czesto sie zdarza as korzystaja as slownika!!! masakra to sa proste wyrazy w pl moge nie znac znaczenia jakiegos slowa ale his do pomyslenia jest ze nie umiakbym zapisac uskyszanego slowa...ostatnio zalamka Anglo z pracy nie wjedziak Jak jest dzik po anvielsku Musial sprawdzac wgoogle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"""""A JA KUPILEM Sobie dobre ciuchy drogie" KENNZO BUTY PERFUMY...dobre auto na kredyt !! i az tak bardzo laski na mnie nie leca,moze troszke wiecej niz bez tych ciuchow drogich ,butow auta :( :( """"" hehehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Anglik potrafi gotować ;) obydwoje lubimy dobre jedzonko. Nie rzucaj się już tak. Że tez czlowiek może wpaść w taki szał w necie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotowanie gotowaniem, ale Polaczki to nawet dupy nie rusza, zeby wyniesc smieci, czy np dzieciaki do szkoly zaprowadzic, albo na plac zabaw wziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha tak Anglik przeciętnej urody co go żadna rodaczka nie chciała to mu zostają murzynki i Polki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy sa strasznie niscy i malo urodziwi. Mam 170cm i nie zaloze przy jakims konusie szpilek a nie mam problemu znalezc Anglika, Wlocha itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz przeciętny. Na pewno o wiele ładniejszy niż jakikolwiek Polak ktorego w życiu widziałam. :) Polacy swoją zawiścią czynia się brzydkimi. Aż nie chce sie do takich podchodzić bo jak nie zabije smrodem to wzrokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angole,Szkoci,Irlandczycy mają mordy jak niewypały dlatego na wyspach jest aż tyle singli /najwięcej w Europie/ Nawet ich rodaczki wolą facetów z innych krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie brytyjczykow a przez ciebie przemawia zazdrosc jak przez każdego okropnego wizualnie polaczka :D codziennie rano w pociagu widze nalane ruskie i polskie mordy i jak docieram do pracy to oddycham z ulga bo moge patrzec na brytyjskie twarzyczki haha! Jest roznica, oj jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest różnica a dla wielu kobiet uroda faceta nie ma znaczenia. Przykład? Hugh Grant nie jest typowym przystojniakiem ale ma to coś i szaleją za nim miliony kobiet. Zaraz odezwie sie jedna z drugą że to brzydal ale to nie zrobi zadnej różnicy, on ma powodzenie i koniec :) a polscy aktorzy? Haha. Tak samo ze zwyklymi ludźmi, brytyjscy faceci są po prostu słodcy, bardziej optymistyczni i kulturalni. Nie zabijają wzrokiem a kobiety traktuja równo z facetami. A polaczki mogą im jedynie zazdroscic i to tutaj tez wychodzi z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam brytyjczyków, zwłaszcza takiego jednego. Też jak znajomym mówię że mam Anglika to zaraz tryskają polskim jadem. Mnie to nie obchodzi a wręcz śmieszy. Nie mam żadnych polskich przyjaciół (takich świezych, prosto z Polski) bo polska mentalność i uprzedzenia mnie dobijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale takich przystojniaków jak Robbie Wiliams jest malutko. On nawet facetom się podoba a co dopiero kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie tak malutko. Ja na każdym kroku widzę fajnych facetów. Nawet jak nie jest typowym przystojniakiem to ma fajny charakter czy uśmiech. W pracy mam takiego przystojniaczka, niebieskie oczy i kruczoczarne kręcone włosy, wysoki i z poczuciem humoru. Anglik przynajmniej dwa pokolenia w tył. Tak robiłam wywiad bo aż wierzyc się nie chce. Dużo Brytyjczyków ma zielone czy niebieskie oczy co bardzo lubię u facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem hetoro ale jetem w stanie stwierdzicczy facet jest przystojny r.williams? chyba zartujesz ten koles kompletnie nic w sobie nie ma co innego np bekham ale ilu jest takich facetow jak on mowie oczywiscie o tarzy bo cialo ma bardzo przecietne widac ze nigdy nie cwiczyl na silowni raczej i nie mowie tu o efektach jak po sterydach tylko regularnych cwczeniach i budowaniu fajjnej meskiej sylwetki swoja droga wyrobil sie bo jak byl mlody to byl normalny on jest przystojny i z tym jak najbardziej sie zgodze ale williams? :/ ... czasami czytamco tu piszecie i jade sobie pozniej autkiem rozgladam sie na prawo wiecie ile jest krotko wygolonych angliwko? albo lysych? albo z zakolami? alboflejtuchowatych ? widzicie ich czy wasza ignorancja siea tak daleko ze na tych jestescie slepe awidzicie tylko tzw ciacha ;) jestem zdania takiego ze na 100%angielek 30jest bardzoladna a w srod facetow jest to moze15 % dalej tyle samo wsrod polakow w polsce i 40 polek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie...jesteś facetem hetero wiec nie wiesz co się kobietom podoba. Wg mnie ma to coś w sobie. I miliony kobiet nie mogą się mylić. Zapewniam cię że twoja opinia nic by go nie obeszła. Widziałam kiedyś co działo się na koncercie Take That. Tylu piszczacych i podnieconych kobiet nie widziałam. I to matki z corkami bo kolejne pokolenie fanek już jest dorosłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleeeez
Weź sie gosciu nie wypowiadaj :D jestes hetero wiec nie tobie oceniać. Ja znam bardzo przystojnych Brytyjczykow i takich średnich też. W życiu jeszcze nie spotkałam przystojnego Polaka. Zawsze jakaś buraczana wielka głowa, zero błysku w oku czy uśmiechu ktory moglby im chociaz pomoc. Nic! Jesli coś to kupa przekleństw i brak szacunku do wszystkich : kolorowych, brytyjczykow, innych polakow czy kobiet. Brzydota w środku i na zewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge sie wypowiadac bo jestem obiektywny pani wyzej napisala ze widziala miliony fanek bla bla bla a zanim to napisalas to pomyslalas chociaz przez sekunde ze to muzyka byla dzwignia ich popularnosci wsrod kobiet? jakimis super wypas przystojniakami jak brat pitt to oni nie byli a jednak miliony kobiet przychodzily myslisz ze wystarczy wygladac dobrze spiewac byle co i byle jak i bedziesz miala miliony fanek ze wzgledu na urode ? jestes kobieta wiec nie winie cie ze brak z twojejs trony jakiegos logicznego myslenia a ostatniego wpisu nawet nie idzie skomentowac widac ze tojakas zakompleksiona laska pisala widocznie dostajaca kosza u wiekszosci polakow sorry byc w polsce i nie widziec ani jednego przystojnego polaka ? lub nawet w anglii? szczyt ignoracji czyzlosliwosci czy moze glupoty? to chyba 3w 1 ;) jak juz pisalem jestem w stanie ocenic czy factt jest przystojnypoznalem sporo dbajacych o siebie polakow i naprawde dobrze wygladajacych jeden mial nawet u menagerow ksywke pretty boy nie bylo anglika na calym magazynie(400osob) przystojniejszego od tego kolesia bekham przystojny to jest naprawde atrakcyjny meski facet a williams ? porazka:) zero seksapilu nawet jego muza to klapa mowie o liczacym sie na calym siwecie rynku ameryykanskim poczytaj sobie wywiady z nim nigdy nie mogl zrozumiec dlaczego w europiee odniosl sukces a stanow nie podbil w ogole ...wiem wiem bo ludzie w stanach sa gliupi ale jak glupi ludzie z calego swiata musza byc ze sluchaja ich muzyki oladaja ich filmy itd itp:) to ze ci widoba ten angielski spiewak swiadczy tylko o twoim kiepskim guscie :)nie jestem gejem ale na pierwszy rzut oka widze ze przy bekhamie williams to zwykly kaszalot i na ulicach jest naprawdw duuuuuzo atrakcyjniejszych facetow od niego nawet w polskich sklepach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s 11:57 tylko odpowiadam na pytanie ;) zmijewski?malaszynski ? zebrowski ? zakoscielny?zebrowski? nie jestem jakims wielkim fanem polskiego kina pierwsze nazwiska ktor mi przyszly do glowy...alewiadomo dla was to porazka i dno ;) pewnie pisza to same top modelki znajac zycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK. W UK nie widzialam żadnego ładnego a nawet przecietnego Polaka. W Polsce nie byłam już chyba z 15 lat. A jak tam mieszkałam to nie ocenialam starszych facetow bo bylam dzieckiem. Ehehe Malaszynski czy Zakoscielny...właśnie za granica nie dostaliby roli statysty bo są tak strasznie przeciętni :) beckham to może i wygląda ale jak się odezwie to wychodzi z niego essex boy pelna gębą. A Take That zdobylo popularność bo są przystojni i sorry ale jako gośc hetero jesteś przesmieszny w ogole sie w tym temacie wypowiadajac ;) piosenek to oni nie mają świetnych, niektore z nich są żenujace ale jest na co popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie zaskoczylas mnie wcale:) dlatego ze oceniamy wyglad tych facetow a nie role ktore mogli by dostac w anglii albo stanach nawet jako statysci ;) i malaszynski jest przystojny fajnie ze przyznalas ze chociaz bekham jest MOZE i nawet przystojny chociaz tutaj troszeczke sie zgadzamy :)a apropo twoich spiewakow ..tak ic kawalki sa mega smieszne ale w czasach kiedy je spiewali wcale tkaie nie byly chyba nie trzymalas plakatow na scianach swoich ulubiencow tylko ze wzgledu na ich ladne buzki ? pewnie z kaseciaka leciala ich muza ? tylko pytanie po co jej sluchac skoro byla taka smieszna ... ogolnie to smieszna jest twoja wypowiedz pewnie odmowilabys pojscia na randke z zakoscielnym moze ale to tylko takie MOZE bekham mialby szanse u takiej pani z muchami w nosie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjczycy są przystojni :) a polaczki mogą się schować. Dobrze to wiedzą i dlatego są tacy wredni. Jest cała masa przystojnych czy atrakcyjnych brytyjskich aktorow, piosenkarzy czy prezenterow. A w Polsce co? No własnie nic. Muszę przyznać że w Londynie jest na czym oko zawiesić i mówie to jako kobieta a nie sfrustrowany polaczek( patrz wyżej) ktory mysli ze ma prawo wypowiadać sie za kobiety. Ah....pocieszny jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wetkaxx
Wydaje mi się, że za kilka lat to się zmieni. Dlatego, że już co poniektóre mamusie tak ubierają swoje pociechy- http://minichic.pl Miło się patrzy zwłaszcza na mężczyzn którzy różu się nie boją i są otwarci na eksperymenty odzieżowe. Ale taką postawę trzeba w nich wpajać od najmłodszych lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga na stronie wyzej sa wirusy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teksty tu podane potwierdzają tezę że z PL wybyła spora część patologii. gł .kobiety z zapyziałych mieścin ,wsi .gdzie panowie nie mieli nawyków mycia sie czy dbania o wygląd. Też z patologii gdzie wzorcem był pijany , bezzębny ojciec ...One się w tym wychowały i myślą że tak jest wszędzie w Polsce a każdy Polak to jest jak tato czy znajomy Seba z sąsiedniej zruinowanej kamienicy , wiecznie naj****y w podartych dresach z nieodłącznym browarem w ręku Potem lądują na szmacie czy w magazynie , przy sprzątaniu i pieją nad książętami z zachodu. Nawet jak to jest łysy spasiony Angol czy ledwie piśmienny murzyn z kartoteką policyjną grubą jak encyklopedia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie dziwisz, wystarczy na lotnisku zobaczyć, te "piekne" Polczyny z ich "przystojnymi" obcokrajowcami. Normalnie, ja to mam z tych szmat taka polewkę. Jakich one maja wstrętnych knurów, to nie mam pytań. Woża sie z nimi, jakby conajmniej gwiazdę filmowa wyrwały. Żaden Polak na te pasztety nie spojrzał, dlatego obce fiuty musza teraz ssać i na polskich forach wzajemnie sie dowartościowywać. Zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielki twierdzą że ich rodacy do przystojniaków nie należą :-) Zresztą angielki też żadna rewelacja - blade trupie facjaty,brak brwi,rzadkie farbowane najczęściej na różne odcienie rudego włosy no i te ich wielkie tyłki i krótkie nóżki :-) Typowo celtycki typ urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale prują sie jak stare przescieradla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sobie Włocha wzięła " Carmelo e Magdalena " na YouTube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×