Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego polscy faceci nie sa tak przystojni jak obcokrajowcy

Polecane posty

Gość kalafiorowa
zapomnialam wspomniec o nalogach, ale to chyba rzecz oczywista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy polski facet-emigrant: -okrągły najczęsciej łysy łeb /tzw.polska fryzura narodowa/ -przekrwiony wzrok od alkoholu -ubytki w uzębieniu -głośne charczenie i spluwanie flegmą w miejscach publicznych -nos kartoflany lub świński -buraczany kolor facjaty /czasem ze szramą/ i czerwone policzki -czarne poobgryzane rapety od pracy fizycznej -dres i buty wszelkiego rodzaju firm sportowych oraz koszulki ulubionych klubów piłkarskich -reklamówka z browarami i kanapki z pasztetową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nos kartoflany albo krzywy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szerokie rozstawienie rąk zwane "trzymanie arbuzów pod pachami" Oprócz polaków żadna nacja tak nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poparz na skosnych hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:43 masz racje tez to zauwazylam to jest takie odrazajace haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczki to zwykle szaraczki!!!! mysla ze tylko kobieta bedzie nad nimi latala i uslugiwala hahah. skonczylo sie ;) dzieki bogu! teraz my wolimy przystojniakow za granica ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorowa
Wiele polskich kobiet przejrzalo na oczy po wyjedzie z polski, bo wczesniej nie wiedzialy, ze mozna zyc normalnie I nie byc niewolnica na uslugach pana I wladcy. Mozna by rzec ze b duzo zwiazkow rozpadaly sie ze wzgl religijnych.......to taki kawal On myslal, ze jest bogiem, a ona niekoniecznie pojdzielala jego wierzenia.....hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalafiorowa trafnie to ujelas buhahahaha Polscy faceci nadal nie poszli do przodu w swoim waskim mysleniu i nadal chca aby kobieta im uslugiwala za dnia i w nocy. Co do tych opisow kartoflanych nosow i dresow to tez dokladnie tak wyglada 70% naszych rodakow. Mysla, ze to jakas nobilitacja miec dres z wielka faja Nike lub ogromna Puma, skaczaca na bluzie. Brakuje tez im luzu, spinaja sie odrazu na najmniejsze slowa krytyki pod swoim adresem i zamiast wyciagnac wniosek to beda rzucac miesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorowa
Polski facet nie potrafi sie Sam z siebie smiac.......jedyne co potrafi, to chlac, ku/ew/owac na kazdym kroku I krytykowac wszystkich naokolo. To za glupi, to za grubi, to brzydcy, za czarni, za biedni itd....a soba raczej nic nie reprezentuje. No I ten dres w wielkim znakiem firmowym.....ale wiocha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz za trafne opisy! Mam identycznych polskich sasiadow, typowe dresiarstwo. Co sobota pijanstwo w ogrodku i tylko k***y leca na prawo i lewo. Jeden z nich mi sie kiedys chwalil, ze ma do sprzedania kradzione rzeczy ze sports direct i innych sportowych sklepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....I na pewno skoro z nim gadalas, to mowi kolegom, ze na niego lecisz. Ah ta ich wyobraznia...hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki moze nie k...ja iniechodza w dresach al tez maja jedna duza wade a mam okazje przeknywac sieo tym tydzien w tydzien na roznego typu imprezach gdzie je poznaje otoz lubia spedzac milo czas calowac sie i flirtowac podaja numer telefonu spotykaja sie z toba i teraz minus-w 80 % przyznaja sie ze majafaceta... ogolnie to mi to kolo doopy lata bo jestem singlem i korzystam z zycia ale wiernosc to wasza najslabsza cecha troche to smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha.....za to polscy faceci niby tacy wierni. Wez wyluzuj. Robimy tak jak wy......zdradzamy I bedziemy zdradzac. Nie warto byc wierna. To ze sie ma faceta nic nie znaczy. Taki przydupas do bzykania, moze zabiciu czasu. Maz to jest cos, ale facet? Daj spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no po twoim poscie mozna byloby powiedziec ze wszystko mozna wam zarzucic ale nie brak szczerosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wygladaja jak wyrwani z pola!!! nic specjalnego w polskich facetach! nic kompletnie nic odrazu z daleka widze ze idzie polak albo ze gdzies tam stoi takich przydupasów odrazu z daleka widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowa polska kobita-imigrant; -zafarbowane na blond albo czarno wlosy(tzw.pasemka) -wredny i borsukowaty wyraz twarzy -faja w zebach,przewaznie niebieskie LM z Polski -kilo tapety na ryju i dekolcie, -spalone ciało w solarium, -tipsy bo paniusia musi pokazac klase -spodnie i adidasy lub legginsy bo zalozyc ladna sukienke to wstyd i ujma -firmowa torebka,oczywiscie podrobka z bazaru od ciapatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki mają duże i długie albo kartoflane lub garbate nochale dlatego ja takie odrzucam na wstępie bo wstyd z taką sie pokazać w towarzystwie.Preferuje tylko te z małymi nosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak dobrych genów u Polaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz za trafne opisy! Mam identycznych polskich sasiadow, typowe dresiarstwo. Co sobota pijanstwo w ogrodku i tylko k***y leca na prawo i lewo. Jeden z nich mi sie kiedys chwalil, ze ma do sprzedania kradzione rzeczy ze sports direct i innych sportowych sklepow. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mały nos takiemu frajerowi? Elegantki z małymi noskami po melinach nie chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak jestem w zwiazku to nie zdradzam, a co robi druga strona to sprawa jego sumienia. Nawet przez mysl nie przyszlo mi zeby calowac czy flirtowac za plecami partnera, ale tez nie wiążę sie z byle kim wiec jak jestem w zwiazku to na 100% Dziwi mnie brak szacunku dla partnera u wielu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sie zastanawiałam czy cos ze mną nie tak? przy przesadzam? ale naprawdę obcokrajowcy są znacznie przystojniejsi od Polaków, mają też częściej inteligentne twarze i klasę. Polacy to dno a staram sie być obiektywna, po prostu są brzydcy do cięzkiej cholery i nie da sie tego ukryć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szerokie rozstawienie rąk zwane "trzymanie arbuzów pod pachami" Oprócz polaków żadna nacja tak nie chodzi. dokładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppedofill
bo polki lubią lepsze modele z zagranicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten co odrzuca kogoś ze względu na nos...serio? Naprawdę takie pustaki chodzą po tym świecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kazdego sprawa co odrzuca a co nie,, hahaha arbuzy pod pachami idealny opis dla szarego polaczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby każdą opinię kwitowałoby się stwierdzeniem "to każdego sprawa..." to by nie było dyskusji (co prawda na dennym poziomie, ale nie byłoby). Fak faktem : pustak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_27
polskie kobiety sa latwe, i zachowuja sie jak z wiochy! tzw. kur:y nawet za granica;/ no sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×