Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Metal

Polecane posty

I jeszcze to, że sie nie znam na metalu, gdyby większośc dziewczyn mieniących sie dumnie "metalówami" tak "nie znałaby" sie na metalu jak jak, to może nie byłoby tego stereotypu, ze kobiety nie znają sie na muzyce, a metalu słuchają własnie ze względu na lubienie długich włosow, albo bunt młodziezowy i chęć bycia mroczną. Podejrzewam ze znam sie lepiej od ciebie, bo to nie jest bynajmniej znajomośc powierzchowna. w tej chwili słucham Xentrix, znasz, czy w twoim sercu tylko sztampa w stylu Metallicy? A może to ty nie znasz sie na metalu, a przynajmniej znasz sie gorzej ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metalu słuchamy bo się go kocha, on żyje w Tobie, ja nim oddycham. Uwielbiam Heavy Metal którego gra m.in. Iron Maiden i Thrash Metal razem z KATem:) Gdy mam słabszy dzień włączam metal symfoniczny. Nie każdemu podchodzi ten rodzaj muzyki bo z Tym trzeba się urodzić i mieć go we krwi... Miłego dnia :) http://www.youtube.com/watch?v=1UbUWdWEOzM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto z Kata, Turbo,Illusion, czy np z Vadera by usiadł w voice of Poland . Nie do pomyslenia.Jak ten sprzedajny Piekarczyk, jak bym go dopadł to bym mu te liche kudły powyrywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia może nie jesteś, ale śmierdzisz kałem jak każdy metal:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia vel Ania (bo tak masz naprawdę na imię) przestań już wreszcie nołlajfować, miałaś w końcu dać spokój, ja rozumiem że cie Mateusz rzucił i sie zamknęłaś w sobie, żyjesz w tych 4 ścianach przy kompie, ale to już było 1,5roku temu a ty wciąż masz depreche, juz zapomnialas jak sie cięłaś? Naprawde fajna dziewczyną jestes i szkoda mi ciebie, wyjdź wreszcie do ludzi, spotkaj sie z kimś, zacznij żyć! nie trać czasu na wirtualne życie, nie zamykaj sie w sobie i w 4 ścianach, ty juz naprawde w łeb od tego dostaniesz, ile tak mozna przezywac w samotnosci? było minęło, daj juz spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kto z Kata, Turbo,Illusion, czy np z Vadera by usiadł w voice of Poland . Nie do pomyslenia.Jak ten sprzedajny Piekarczyk, jak bym go dopadł to bym mu te liche kudły powyrywał." Titus z Acid Drinkers jest jurorem w jakims programie muzycznym w telewizji z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:05 nie wiem co ćpasz albo na jaki rodzaj schizofrenii chorujesz, ale nazywam sie Kamila a nie Ania, i chyba sie raczej nie znamy :D A ten "Mateusz" to on miał długie blond włosy i urode nordyckiego aryjskiego wojownika, prosto z norweskich fiordów, czy nie? :D opisz go bo chce wiedzieć czy był w moim typie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak Litza poszedł do Arki noego, to co mu pozostało" Przecież Acid Drinkers nadal odnosi sukcesy, gra koncerty wypełnione po brzegi, wydaje dobre płyty(Verses of Steel), czyli wcale nie musi tak chałturzyć żeby zarobic kasiore :D A Litza gra teraz w Luxtorpedzie a nie Arce Noego, wrócił do metalowych korzeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka, znasz Cynic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylem na koncercie acid drunkers w krotoszynie jak wydali verses of steel pare dni przed smiercia olassa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utwor how could i rozp*****l :D nie wiem czy ci mowilem o tym utworze ale jest kozacki. Ogolnie album focus dobry dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie ja. Ale klub byl maly, naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesłuchałam ten utwor, fakt, ze fajny :D i gitarzysta z Death :D ty to jednak fajny jesteś, dobre rzeczy potrafisz polecić, czemu ja cie nie lubiłam i wyzywałam, dawaj jakies tytuły jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D ja ciebie tez wyzywalem :D a mozna z toba pogadac o muzyce i to cenie u dziewczyn :D. Na razie nic nie znam, jak cos mi wpadnie w ucho to ci polece :D dzisiaj sobie o tobie myslalem jak tego utworu sluchalem, zeby ci polecic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynic - Space for this tez fajny kawalek. Ogolnie cynic to dla mnie ardzo dobry zespol a ma malo sluchaczy :( album focus wyznaczyl gatunek progresywny metal, nie jestem pewien czy nie progresywny death metal. Poziomem przypomina mi album death human, ten sam perkusista nawet tam gra a gosciu jest dobry :D. Uczyl go vinnie colaiuta wybitny palker, fajnie gra w megadeth truth be told. Jak chcesz sie zaglebic w cynic to polecam epke carbon based anatomy. Nie jest to jakis metal ale jako caloksztalt jest naprawde z******ty k******. Ta epka roz******la, donkey hawai w pierwszym utworze i potwm perkusja w drugim. Polecam! Ja generalnie nie znam duzo zespolow, slucham jedynie tego co dobre xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no ja muzyki troche znam, ale musialbym sie w to wglebic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz1975
ja to bym sie w ciebie wglebil😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×