Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monia a

Twoje 3 ulubione kosmetyki to ?

Polecane posty

Gość gość
1. puder w kremie max factor miracle touch warm almond - używam od lat i jestem nie zmiennie zadowolona :) 2. krem nivea - uniwersalny do twarzy, smaruję nim usta bo nie znoszę błyszczyków/pomadek 3. tusz do rzęs - najczęściej wybieram rimmel lub eveline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mydło szampon dezodorant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata444
Moja mieszana cera z ogromną skłonnością do zapychania i wyprysków kocha 3 rzeczy: 1.kwas salicylowy 2. minerały 3. olej arganowy I tak, jeśli chodzi o kwas salicylowy który dogłębnie oczyszcza pory to mój hit to tonik z kwasem salicylowym 2% z Biochemii Urody, hit 2 to krem Tołpy dermo face sebio regenerujący krem korygujący na noc Jeśli chodzi o minerały to mój hit to podkład i korektor mineralny Annabelle Minerals No i olej arganowy- firma nieistotna, ważne żeby był nierafinowany i bez żadnych dodatków, 100% olejku Buzia jak ta lala;) Dziewczyny jeśli piszecie o swoich hitach kosmetycznych to piszcie jaką macie cerę i krótko motywujcie dlaczego jest to wasz hit kosmetyczny- zawsze czegoś nowego się można dowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 balsam czerwony garnier super działa na moje nogi skóra jest po nim miękka, gładka i taka milutka, koi skórę po depilacji, szybko się wchłania 2. serum do włosów z witaminą a i e włosy cudnie pachną, są błyszczące jak z reklamy, i grzebień w nich płynie nie ma problemów z rozczesaniem 3. krem do twarzy babydream - jako jedyny pomógł mojej cerze, zero wyprysków, skóra gładka i nawilżona a koszt 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje kosmetyczne hity to: 1. Żel do twarzy La Roche Posay Efaclar 2. Balsam Garniera czerwony 3. Puder bambusowy z jedwabiem z Paese

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. krem do pięt marki Rossmann z łojem z jelenia, który używam do rąk, nic, zupełnie nic tak nie pomaga zimą dłoniom, mojemu mężowi pęka skóra na dloniach od mrozu i dopiero ten zwykły krem za 4 zł pomógł. rewelka. choć pachnie niespecjalnie. 2. dezodorant rexona, uwielbiam i stosuję od wielu wielu lat, dla mnie jedyny skuteczny 3. oliwka dziecięca, polubilam ostatnio bo nie używałam dla dziecka, a teraz wsmarowuje w mokrą skórę po kąpieli i jest dobrze ;) ja ogólnie jestem prosta dziewczyna a o co chodzi z płynem facelle do wlosów? to ten do higieny intymnej? i co? myjecie nim głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie moniki to pustaki,manipulantki i falszywce,imie jak dla k***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na codzień tylko kosmetyki pielęgnacyjne a na wyjście: 1. Puder brązujący w kulkach 2. Tusz do rzęs 3. Szminka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Tusz Maybelline One By One Satin Black 2. Żel Dove Oryginal 3. Pefrumy Bruno Banani Woman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. płyn micelarny z Lirene 2. tusz do rzęs Burjous Twist Up volume 3 róż do policzków z Astor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bardzo lubie Bielendę :-) Z firmy Bourjouis uzywam rozu, bo jest swietny i na dlugo wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×