Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Toudi i książę Iktorn

Dlaczego nikt mi w życiu nic nie dał?

Polecane posty

Rodzice nie dali bo nie mają Dziadkowie też mi nic nie zapisali A chrzestni to też. Jedna chrzestna bogata ale jak mnie widzi to nie sięga rękami po sto złotych dla chrześnicy (suka jedna!) a chrzestny to skończony dziad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzin z butelki
a co bys sobie zyczyl/a dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice nie dali bo nie pomysleli o Tobie. Nie ma,ze nie mieli, od razu dorosly nie byles,mozna bylo przewidziec,ze w przyszlosci bedziesz potrzebowal jakoegos startu! Tacy starzy to nieudacznicy, dzieci robia a siana nie maja, nie mysla, to ciemnota, nie martw sie tez takich mam przegrancow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami jesteście przegrańcami i to już na starcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bachora kazdy debil potrafi zrobic bo to proste ale zadbac o przyszlosc debil juz nie potrafi,bo kurfa nie mysli. Takie mam zdanie o tych co nic nie zapewniaja potomstwu na start. Ale to sie wyrowna bo potomstwo nic nie zapewni na koniec ich zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, nie dali mi mieszkania. Ale powiem na pocieszenie, że mojej matce rodzice też nic nie dali a całe rodzeństwo matki coś dostało. Dlatego będę pilnować, by matka się swoimi rodzicami broń boże nie opiekowała jak będą niedołężni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bachora kazdy debil potrafi zrobic bo to proste ale zadbac o przyszlosc debil juz nie potrafi,bo kurfa nie mysli. Takie mam zdanie o tych co nic nie zapewniaja potomstwu na start. Ale to sie wyrowna bo potomstwo nic nie zapewni na koniec ich zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice nie dali bo nie pomysleli o Tobie. Nie ma,ze nie mieli, od razu dorosly nie byles,mozna bylo przewidziec,ze w przyszlosci bedziesz potrzebowal jakoegos startu! Tacy starzy to nieudacznicy, dzieci robia a siana nie maja, nie mysla, to ciemnota, nie martw sie tez takich mam przegrancow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×