Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćAutorkaaa

Już nie mam siły, bardzo wypadają mi włosy. :(

Polecane posty

Gość gość
a moze masz PCOs? niedoczynnosc & PCOs sa zmora dla cery i wlosow :O koniecznie idz do trychologa! wszystkiego sie dowiesz i uzyskasz fachowa porade. mi na wlosy pomaga dermena, placenta i wax. zacznij tez brac wit.A+E (chociaz tyle juz tego bierzesz, ze sama nie wiem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAutorkaaa
No raczej nic już nie będę brać, bo ile można? Mieszkam w małym mieście, nie ma tu trychologa. Gdybym była pełnoletnia i sama się utrzymywała, to byłoby mi łatwiej. Czekam na wyniki testosteronu i insuliny. Wtedy pomyślę nad zrobieniem badań FSH i LH, bo przeczytałam w necie, że te właśnie badana powinno się robić przy podejrzeniu PCOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAutorkaaa
Słuchajcie, nie daję już rady. Wczoraj wypadło mi około 1000 włosów. Rano jedna garść, później druga, przy myciu dosłownie wyciągałam wypadnięte włosy z reszty włosów. Po myciu kolejne 3 garście. Nie wytrzymałam. Rozpłakałam się, wszystko wykrzyczałam mamie. Że jeszcze w życiu mi tyle włosów nie wypadało, że przez ten stres nie śpię nocami, że nie chcę już żyć przez to, że muszę robić kolejne badania, bo mogę mieć PCOs. Od wczoraj będę piła codziennie syrop na uspokojenie, ale wątpię, czy to coś da, bo mnie problemy zjadają od środka. Powiedziałam mamie, żeby wzięła od rodzinnego lekarza skierowanie na TSH, bo jak wynik będzie za wysoki, to od razu jadę do endokrynologa i muszę mieć zwiększoną dawkę Letroxu. Nie wiem, czy to przez tarczycę, ale raczej tak. A jak wyniki testosteronu i insuliny będą złe, to od razu się rejestruję do endokrynologa. Przytyłam. 1,5 miesiąca temu schudłam 1,5 kg, a w ciągu miesiąca przytyłam 3,5 kg. Więc albo tarczyca mi odwala i mam zwolniony metabolizm albo mam te PCOs, przy którym też się tyje albo już nie wiem co. Mam żal do Boga, że kara mnie tymi wszystkimi problemami, których moje otoczenie nigdy nie zaznało i nie zazna. Wszystkie wokół mają piękne, gładkie cery i śliczne, gęste włosy. Tylko na muszę walić tapetę na ryj, bo mam tyle przebarwień potrądzikowych i chodzić z tym rzadkim sianem na głowie. 3 lata temu moje włosy były atutem, nawet jeśli wtedy tego nie dostrzegałam. Płaczę, gdy oglądam stare zdjęcia. Już nie wiem, jak się czesać. Ja rozpuszczę, to widać jakie rzadkie mam włosy i wszędzie spadają, o kucyku mogę zapomnieć, bo nie ma w nim prawie włosów, jak spinam spinką, to też widać jak mało ich jest, bo nie odstają tak, jak innym dziewczynom. Szczerze mówiąc, straciłam już trochę nadzieję na zagęszczenie włosów i zatrzymanie łysienia. Czekam na cud. Mam nadzieję, że ktoś to przeczyta i będzie w stanie mi jakoś pomóc lub podzielić się swoją historią. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popros rodzicow zeby cie zabrali do najblizszego miasta, w ktorym jest trycholog. zaplacisz jak za wizyte lekarska, ale przynajmniej bedziesz miala czarno na bialym co ci jest i jak z tym walczyc. idz do ginekologa-endokrynologa i zrob badania pod katem PCOs. idz do pyschologa, moze ci pomoze rozladowac jakos ten stres i negatywne emocje. w tej chwili sama sie nakrecasz i nie wyglada na to zeby mialo byc lepiej. w najgorszym wypadku mozesz sobie kupic peruke. teraz robia takie, ktore wygladaja mega naturalnie. nie zalamuj sie, wiele dziewczyn ma problemy z wlosami 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od stresu ciągle mi włosy wypadały, to wszystko przed maturą się zaczęło, zależało mi na dobrych wynikach i dostaniu się na wymarzone studia i zaczęło się. Włosy mi wypadały, nie mogłam spać, mama mi kazała pić melisę ale nie dawałam rady, w aptece sobie forstres kupiłam i po tygodniu już było lepiej, bo się tak nie spinałam, więc może też spróbuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie preparat na wypadanie włosów EVENSWISS. Działa rewelacyjnie, bo juz trzeciego dnia po zastosowaniu włosy przestają wypadać. Wiem , że brzmi to niewiarygodnie, ale tak jest. Do kupienia wyłącznie online, niestety. Można korzystać z kuponów rabatowych - dostępnych na stronie kupony rabatowe .pl i czasem są obniżki w sklepach online. Teraz najlepsza cenę ma sklep www.scent-la-vie.com.pl Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupuj żadnych preparatów na włosy, bo nic nie pomogą dopóki hormony nie zaczną pracować jak należy skup się na tym by wyregulować tarczycę, a włosy przestaną wypadać bez faszerowania się sztucznymi witaminami obowiązkowo witamina D3 2000j, magnez i selen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast przyjmowania selenu w tabletkach możesz jeść 4-5 sztuk orzechów brazylijskich, najlepiej rano, po przyjęciu letroxu (po odczekaniu tych przepisowych 30 minutach, oczywiście;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAutorkaaa
Od wczoraj łykam dodatkowo magnez i selen z cynkiem i witaminami. Dziś będę myła głowę, już się boję. :( We worek prawdopodobnie idę zrobić badanie TSH i obawiam się, że wizyta u endokrynologa będzie konieczna już na początku listopada, a nie w grudniu. A jeżeli będzie dobre? To pewnie inne hormony szaleją. Ostatnio trądzik się powiększa, wyskakują zaskórniki i mam krostę na policzku. Może to ze stresu. A może mam to PCOs. Po wczorajszym dniu jestem jeszcze bardziej zestresowana, chyba sobie z nim nie poradzę. Jeżeli są sprawy, które mnie tak bardzo męczą i nie mam na nie wpływu, to stres mnie wykończy. Jeszcze w życiu się tak źle nie czułam psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćan
ja się zabiję tak wyłysiałam mój a-mail; regul168@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×