Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W przeciwieństwie do męża jestem zadowolona z wyprowadzki córki

Polecane posty

Gość gość

Sytuacja wygląda tak, że córka w wieku 20 lat zaszła w ciąże i siedem lat mieszkała z nami, z rodzicami. Potem córka się wyprowadziła do nowego faceta, wyszła za niego, zaszła w ciąże a tu nagle znowu się pokłóciła, wróciła nie z jednym a z trójką dzieci. Swoim synem i bliźniaczkami, które niedawno urodziła ale dzisiaj przyjechał zięć i zabrał ich wszystkich do siebie a ja jestem szczęśliwa. Mój mąż wręcz przeciwnie, ale szybko dałam mu w łeb za pomysł, żebym to ja zajmowała się wnukami.W dodatku mąż goni syn do tego, by się ożenił a ja jestem za tym, żeby chłopak się wyszalał. Ma już dwoje dzieci. Córkę z jedną kobietą, syna z drugą ale stwierdziłam, że to nie są kobiety dla mojego syna. Syn ma 26 lat, nie pracuję, więc my z mężem płacimy alimenty ale mąż te pieniądze wypomina. Żąda od syna, by znalazł sobie pracę ale gdzie on ma się spieszyć. Niech sobie mieszka razem z nami. Lepsze to, bo mąż sprowadził, by córkę z jej gromadką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam,slaba prowokacja.Wolę coś w stylu "nie cierpię swojego pasierba" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaaaa.... a świstak siedzi... nie widziałam gorszego prowo... co jeszcze napiszesz? Że mieszkacie z babcią i jej konkubentem, który ma 5 nieślubnych synów, a ci synowie mają trójkę dzieci i babka płaci na nich alimenty. a tak naprawdę, to twój mąż nie jest ojcem Twojej córki, tylko szwagier dziadka spod Pcimia Dolnego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to prowo w dobrym stylu Na moje zawsze się nabieracie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im bardziej autor chce szokować tym bardziej prowokacją zajeżdża. Umiar, drogie prowokatorki, to podstawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie jest to prowo w dobrym stylu Na moje zawsze się nabieracie oczko.gif" dokładnie , lipa totalna, moje zawsze "życiowe" prowo łykacie jak pelikany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli tak...... córka to oczko tatusia syn- milość mamusi i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasśka
Hehe potwierdzam , lipa to prowo :D Acz zapowiadało się ciekawe, ale końcówka spalona na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co w związku z tym autorko? chcialas się pochwalić czy wyżalic? potrzebujesz porady? po co to napisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×