Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość emem37
Dziewczyny dopiszcie mnie też do tabelki, wiekowa to ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emem37 dopiszę Cię, tylko podaj termin i wiek jak rozumiem 37? Jejeje nie jestem najstarsza, zaraz po Tbt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinova dopisz mnie tez bo boje sie tej ojej tabelki :p u mnie rocznikowo 30 lat / 1 dzidzius / termin na 07.07 wedel kalkulatora internetowego ale bedzie cesarka wiec kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Hej dziewczyny. Znów plamiłam, ale na brązowo. Byłam na usg. Jejku jaki ten dzidziuś juz duży :) według OM 9t1d dzidzia wielkością na równy 9 tydzień, a teraz szok bo pęcherzyk wychodzi wielkością na 10t6d :) tętno 167u/min , prawdopodobnie plamienie było od torbielki która całkowicie się wchłoneła :) ale zarys ciała dzidziusia jest tak wyraźny że aż brak mi słów żeby to opisać :) gin kazał przyjść tak na wszelki wypadek za 2 tygodnie i około 13 tyg na takie dokładniejsze usg :) trochę mnie ta ciąża kosztuje, ale no trudno to w końcu chodzi o moje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIPCOWECZKO !!! No to super !!! u mnie wedle usg 18.11 mielismy dopiero 6 tydzien i 4 dzien . Na dzien dzisiejszy wedle okresu to juz 9 tydzien , ja lekarza mam dopiero 11 grudnia wiec pewnie ciezko bedzie mi wytrzymac ale juz coraz mniej sie boje. dzieki Bogu nie krwawie , nie plamie , ale tez mam obawy bo u mnie torbiel az na 6 cm i do tego miesniaki wiec teraz jak tak mowisz o tym swoim torbielu to zaczynam sie bac;/;/ No tak czy inaczej ciesze sie razem z Toba bo ja do dzisiaj pamietam ostatnie sluchanie serducha naszej malutkiej kruszuynki :) ehhh... cudownie mimo wszystko byc w ciazy i nosic takiego Bąbelka pod sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
No ja jeszcze na początku listopada miałam 4 cm torbiel, w poniedziałek miała niecały centymetr, a dzisiaj juz jej nie ma :) podobno ciąża pozytywnie wpływa na takie torbiele , a ile w tym prawdy to nie wiem. Chociaż u mnie się sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
lipcoweczko super:) mnie tez sie zaczal 9 tydz, jutro mam wizyte to moze tez juz bedzie wyraznie widac malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Mamasitka myślę że będzie widać tak fajnie jak u mnie :) głowa taka duża zrośnięta jeszcze z resztą, na główce taka kropeczka nie wiem czy to od oczka, uszka ale fajnie to wygląda :) lekarz mi pupke pokazywał jak mierzył długość hihi :) Codziennie mam sny że jestem na usg, albo że lekarz mi mówi że będzie dziewczynka :D nie wiem czy to dlatego że bardzo chciałabym mieć chłopca (wiadomo z dziewczynki tez bym się cieszyła grunt żeby było zdrowe) czy dlatego że to jakiś sen przepowiadajacy :P nakupowałabym juz jakiś ubranek powoli itp skoro jestem sama bo w 8 czy 9 miesiącu to będzie za duży wydatek na raz, ale się boje że zapesze niestety :/ dzisiaj np mi się śniło że znów krwawiłam, okropne te sny, mam nadzieje że się nie sprawdzą ale mimo wszystko wole nie zapeszać i poczekać chociaż do tego 13 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
ja bede czekala z kupowaniem rzeczy dla malucha do koncowki ciazy zeby nie zapeszyc, a dodatkowo wtedy beda wyprzedaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hehe moj 2 maluszek bedzie mial ubranka po bracie jesli chlopczyk a jesli dziewczynka to po kuzynce:-) wiec ubranka nie beda mnie kosztowac duzo do momentu kiedy dziecko nieuzywa ich za duzo bo wiadomo ze po roku dzieci niszcza ubranka ta poplamia tu pogryza:-) :-) no ja z niecierpliwoscia czekam na usg:-) :-) zeby moja kruszynke zobaczyc ile prywatnie placicie za lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Ja mam prywatnie lekarza i oddzielnie prywatnie usg. Za lekarza place 120 zł a za usg 90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Aha bo ja mialam wizyte i badanie usg i wogole i 100 za wszystko to w porownaniu do Ciebie lipcoweczka to malo place:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś w końcu usłyszę serduszko ☺i dowiem się jak z terminem, no i czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinova zgadlas 37 niestety, 3 ciąża, wg kalkulatora 8. 07 ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinova83
Nick___________wiek___termin porodu____plec____ciaza Lipcóweczka______25___2 lipca________?__________2 Mama na kafe_____22___3lipca_________?__________2 Koczet___________24___6lipca_________?__________2 GU2014___________27___10lipca________?__________1 voice1986_________28___10 lipca________?__________1 Laurka215_________22___15 lipca________?__________1 Gabi Gje___________28___15 lipca_________?__________2 Tbt_______________32____x_____________?__________2 mimimi007_________21_____x___________?___________1 Malinova83_________31___19 lipca_______?___________2 mama2x____________30____31 lipiec______?___________3 Zdeterminowanaaa30_30___7 lipca_______?___________1 emem37____________37___8 lipca_______?___________3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wizyty prywatne wahają się między 80 a 250 zł. Ja płacę 130 z usg. Wszystko zależy od tytułu lekarza. Lipcóweczko, ale pł acisz u tego samego lekarza osobno za wizytę i osobno za usg? Bo jeśli tak, to mega zdzierstwo. Emem37 i mamasitka, czekamy na wieści po usg dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcóweczko, ależ Ci zazdroszczę tego widoku! Ja też już już chcę zobaczyć, a tu jeszcze 1,5 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubranka też będą po starszym, jak chłopiec, bo trzymam je na strychu już 4 lata ;) A jak dziewucha, to mam koleżankę, która rodzi w marcu i obiecała mi boskie ubranka po jej córce :) Ale raczej wyprawka niemal od nowa, bo mam dziecko z grudnia, a to będzie z lipca, więc troszkę inne będą body i kombinezony itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
ja place za wizyte 130 z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Nie. Mam dwóch oddzielnych lekarzy. Jeden robi cytologie, zwykle badania ginekologiczne, recepty, zwolnienia, a drugi robi samo usg bez żadnych konsultacji i badań ginekologicznych. Teraz od grudnia chyba zrezygnuje z tego pierwszego no idę na NFZ ale z tego lekarza od usg nie zrezygnuje za chiny :) miły facet, sympatyczny i tak jak pisałam wcześniej wszystko dokładnie obejrzy i opiszę. Wczoraj go prosiłam juz na koniec badania żeby obejrzał mi jajnik gdzie była torbielka to dwa razy oglądał bo dwa razy go prosiłam :D No co do ubranek to ja nie mam po kim dostać :) nie ma u nas w rodzinie żadnego maleństwa. Ale ubranka to nie są takie drogie najdroższe to chyba wózek kupić :P a tak to reszta to nie są aż tak spore wydatki chociaż jednej osobie da się odczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimi007
Dziewczyny dajcie znać zaraz po wizycie co u Waszych maleństw słychać:) ja płacę jeśli chce samo usg 60 zł, ostatnio za wizytę z usg i cytologia zapłaciłam 150 zł. Zwykła wizyta to ok 100 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinova my jesteśmy na tym samym etapie ciąży :) ja mam wizytę w poniedziałek i juz sie niecierpliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) ja tez chodze prywatnie , u mie to tak wyglada ze ta babeczka jest mega w porzadku i sama mowi ze usg jest oddzielnie płatne wiec zebym schowała do torebki i wypisuje i wizyt jako konsultcje , ostatnio zaplacilismy 100 złoty ( mielsimy w tym ug sle wiadomo ze cichaczem czyli domylałam sie ze gdyby wszystko przedstawic oficjalnie to koszłt byłby ok 150 złoty ) Ma dwoch lekarzy jeden znfz , on i daje skierowania na mcz i inne p*****ly a do tej prywatnej mam porzadne usg , łacznie ze wszystkim info gdzie powinnam rodzic u siebie w okolicy kogo moze mi polecic a kogo nie ... Ogolnie jestem mega zadowolona , z ubrankami to nie wiem bo mam jedna kumpela ktora ma teaz 5 miesiecznego skarba i sama ma ubranka po kims a w dodatku przede mna rodzi jeszcze jedna kolezanka w maju wiec o ile odda cos dla mnie to super a jesli nie no to juz trudno .. obecnie chce przejsc te 12 tyg bez komplikacji a reszta jakos sie ułozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrth
Hej, jakoś się bałam napisać a tu już 18 stron rozmów. Też mam być lipcówką - termin na 1 lipca 2015. Witam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasitka
ja tez mam na 10 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Ja to dziewczyny mam dość. Tylko się człowiek martwi nic więcej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myrth!!!'Witam , ja ostawiam , ze mnie pokroja ( cesarka ) moze nawet i pod koniec czerwca ale jesli naturalnie to lipiec bynajmniej tyle wyszło mi patzrac na te przeliczniki internetowe i co najwazniejsze ginekolog tez to potwierdzil:) mamasitka No to mamy we dwie tyle ze jak pisałam powyzej kwalfikuje sie do cesarki ze wzgledu na torbiela wiec nie wiem kiedy to bedzie dokladnie ;/;/ Dla porownania kolezanke z terminem na 4.XII wzieli jednak na cesarke i rodzila wczoraj wiec tydzien przed terminem:) lipcóweczko2015 !!! A skad te obawy ? Moja dzisiejza noc całkiem srednio bo brzucj bolał mnie cały czas , moze nie jakos bardzo by po cos siegnac ale obawy były , teraz bola mnie plecy no masakra jakas;/;/; A staram sie myslec pozytywnie choc tez mi nie wychodzi jakos :):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja 3 ciąża, ale za pierwszym razem poroniłam, z drugiej mam 4 letnią córeczkę, teraz sporo obaw, ciągle zastanawiam się czy wybrałam dobrego lekarza. W dodatku plamienia już 3 tydzień i nikt nie zna przyczyny... bhcg powyżej normy wg mojego laboratorium, a na usg niby wszystko pięknie. A ja ciągle kombinuję i zastanawiam się co się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×